Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

03 lut 2010, 14:08

dla nas od początku ważne było żeby dzidzia była zdrowa. płeć mało istotna była.

a oto siusiaczek naszego synka:
Obrazek

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

03 lut 2010, 14:17

tibby, super siusiaczek widać:)))) :ico_brawa_01:

katinka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 21 lis 2009, 11:55

03 lut 2010, 15:02

Zdrowie dziecka najwaznieksze wiadomo !!! :-) super zdjecie :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

03 lut 2010, 15:12

Tibby, i tak i nie. Dziewczynka mogłaby być, tak statystycznie dla odmiany, czemu nie :D Ale chłopy są fajni, mam już dwóch, to trzeci nie zaszkodzi, a byłby nawet fajnym towarzyszem dla Damianka. Tylko rok i 9mcy różnicy, więc szybko załapaliby wspólny język i zabawy. Bo Bartek zaraz do szkoły pójdzie i będzie się od młodszych raczej opędzał :ico_oczko:
No i logistycznie łatwiej byłoby z chłopcem- ciuszki, zabawki, łatwiej będzie ich rozdzielić po pokojach.
Ja mam przeczucie teraz, że będzie chłopiec. :ico_oczko: Wcześniej miałam jednak przeczucie, że będzie dziewczynka, więc teraz mi obojętnie :-D
To się właśnie tak wydaje, że chcielibyśmy dziewczynkę skoro to trzecie dziecko po serii dwóch chłopaków, jakoś tak każdy nam tego życzy :-D Zresztą i przy drugiej ciąży było podobnie ("bo parkę wypada mieć"). Spotkałam się nawet z komentarzami już nad wózkiem, typu: "co? teraz dziewczynka?" Ja: "nie, drugi synek", "ojeeejjj"-z politowaniem :ico_puknij: :ico_haha_01:

I teraz w sumie bardziej mam stresa, czy wszystko z dzidźkiem ok. Jakoś z każdą ciążą mam więcej obaw... i już mi żołądek się wywraca na lewą stronę ze stresu.


Tibby, ale siusiak :ico_brawa_01:


wracam do garów, a potem na usg, mam nadzieję, ze mnie trochę uspokoi

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

03 lut 2010, 15:17

czasem na tego siusiaczka nie mogę się napatrzeć i doczekać się nie mogę aż jego właściciel będzie ze mną już. :ico_brawa_01:
Martalka, powodzenia w takim razie na usg!!!

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

03 lut 2010, 15:54

Martalka, nie ma się co stresować, z pewnością Maluszek jest i będzie zdrowiutki, jak Jego bracia:)

ewusiek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 42
Rejestracja: 23 lis 2009, 17:58

03 lut 2010, 16:34

Ojej kilka dni mnie nie było a tu tyle nowości i tyle stron do czytania :) Witam nowe koleżanki Karo i Magnoliaa super że z nami jesteście
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: stawiam za szesnasty tydzień


Tibby siusiak pierwsza klasa.A co do bakterii mnie też ostatnio wyszły liczne w polu widzenia.Strasznie się przestraszyłam bo dotychczasowe wyniki miałam jak to lekarka mówiła śliczne. Przepisała mi nawet ziołowe lekarstwa tak jak Tobie urosept i dodatkowo żuravit. Nie wiem czy się coś poprawiło bo w międzyczasie zmieniłam lekarkę jak może obiło Ci się o uszy a nowa gina powiedziała żebym jeszcze wzięła te lekarstwa do końca i potem zrobimy kolejne badanie moczu.Zaczęłam szukać w necie różnych informacji na ten temat bo broń Panie Boże nie chciałabym zaszkodzić naszemu MALEŃSTWU i może to Cie chociaż troszkę uspokoi mnie pomogło:
"u większości (jak nie wszystkich) kobiet w ciąży wykrywa się bakterie w moczu, często pacjentki źle pobierają próbkę (niesterylny kubeczek, "łapią" mocz początkowy - występuję bakterie bytujące w cewce - albo końcowy - tu są te z dna pęcherza - dlatego ważne jest pobranie moczu "środkowego"
A teraz kilka słów ludzi znających się naprawdę na rzeczy:
Przegląd Kardiodiabetologiczny 2007; 2, 3: 168–172 autorzy: Paweł Rajewski, Karolina Waleśkiewicz, Piotr Rajewski, Katarzyna Napiórkowska,
Zakażenia dróg moczowych należą do najczęstszych zakażeń w ciąży. Infekcje dróg moczowych ciężarnych nie mają natomiast wpływu na stan ogólny noworodka."
Mam nadzieję, ze zwłaszcza ostatnie zdanie Cię uspokoiło?

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

03 lut 2010, 18:34

Ufff, kochane. Dzidziuś zdrowiutki, wszystko ma na swoim miejscu, dobrze się rozwija, waży 370g, i jest dziewczynką :ico_haha_01:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

03 lut 2010, 18:55

Martalka, gratuluję!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jakoś tak czułam na odległość, że będziesz miała Laskę, więc cóż - trudno - nici z wygody logistycznej typu - wspólny pokoik czy ubranka po braciszkach - chociaż na pewno niektóre się przydadzą!

Ja właśnie też wróciłam od ginka - wszystko OK, dokładniej opisze za chwilę, bo jestem strasznie głodna i idę cos zjeść :-D

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

03 lut 2010, 19:05

Julchik, cieszę się, że wszystko OK :D
Logistyka nam padła ;) No, ale fakt, ciuszki niemowlęce mam po części unisex, białe, beżowe, lub w kolorowe paseczki czy misie ;) A potem dopiero się zacznie. Ale też będzie wymówka, żeby poszaleć zakupowo :ico_brawa_01: ha, jak będzie za co :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość