Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

04 lut 2010, 22:21

Witaj PATI - jakie polipy?? Od czego to?????????? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Bidulek... :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

05 lut 2010, 08:55

witam....

zaczne od radosnej(dla mnie) wiesci..kumpela urodzila w srode o godz. 23-ej.dziewczynka,waga 2800g...mama i cora czuja sie dobrze,dzsiaiaj wychodza ze szpitala.

GIE-YOANNA:zdjecia super....
tesciowie sie spisali na medal...Gie Twoj odwalił kawał dobrej roboty,bo sanki sa zajebiaszcze....a Twoi Yoanno- kupili superaśny kombizezon dla Niny... :ico_brawa_01:

Iwonka-napewno G. poradzi sobie,podczas Twojej nieobecności :ico_oczko:
a Ty oderwiesz sie troche od codziennosci...2 dni szybciutko zlecą...chociaz wiem,ze zdarzysz sie stesknic za dziecmi :ico_oczko:

Pati-oj biedny Erik...pewnie sie meczy :ico_placzek: a te polipy...to sie jakos usuwa operacyjnie??? :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-02-05, 08:07 ]
aaaa, zapomniałam napisac o najważniejszym

a więc...moja Emi...coraz mniej trzyma smoczka w buzi,postanowiłam,ze to najwyzszy czas,aby mała odzwyczaiła sie od smoczka...smoczkow-bo ma 2 :ico_noniewiem:
i w obydwoch obciełam po kawałku gumy...po kilku dniach obcielam jeszcze kawałek...i efekt jest zadowalajacy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

w ciagu dnia juz praktycznie nie wola-szuka,smoka...na noc jednak musze jej to swinstwo włozyc do buzi,potem jak usypia wyciagam...
zauwazylam,ze przez tego smoczka,ma lekko wystajace gorne zabki :ico_noniewiem:

na szczescie to mleczaki..mam nadzieje,ze stałe beda proste :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 lut 2010, 10:15

jakie polipy?? Od czego to?????????? :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: Bidulek... :ico_placzek:
kochana nie mam pojecia skad to sie wzielo, a od czego to nie mam pojecia :ico_noniewiem:

Znalazlam cos o polipach-
Polipy nosa są łagodnymi naroślami na błonie śluzowej nosa. Ryzyko zachorowania wzrasta u osób cierpiących na katar alergiczny.
Polipy w nosie najczęściej nie dają żadnych dolegliwości. Niekiedy jednak mogą one utrudniać oddychanie przez nos i mowa staje się wówczas „nosowa". Osoby cierpiące na polipy nosa często oddychają przez otwarte usta. W nocy zaś chrapią, po­nieważ oddychają przez usta także w czasie snu.
Polipy w nosie mogą utrudniać oddychanie przez nos. Wówczas oddychanie następuje, zwłaszcza w nocy, przez usta i wdychane powietrze omija naturalny filtr, jakim jest nos, co usposabia do zakażeń górnych dróg oddechowych. Niekiedy polip może zamykać połączenie do zatoki przynosowej i staje się przyczyną częstych zapaleń zatok. U dzieci polipy nosa mogą być przyczyną zapalenia ucha środkowego.

Polipy w nosie nie są groźne i nie wymagają leczenia dopóty, dopóki nie wywołują żadnych dolegliwości. Wiele osób mających polipy w nosie nie wie o tym. Jednak gdy polipy stają się przyczyną częstych zapaleń zatok przynosowych, mogą zostać usunięte przez lekarza w czasie niewielkiego zabiegu operacyjnego.

A tak w ogole to dzien dobry

Gie, sorki, ze tak zniknelam, ale maly sie obudzil i musialam go wziac, polozylam go do nas do sypialni i sama tez zasnelam.
Pati-oj biedny Erik...pewnie sie meczy :ico_placzek: a te polipy...to sie jakos usuwa operacyjnie??? :ico_noniewiem:
a daj spokoj, ciagle placze, jest marudny, w nocy sie budzi, a co do polipow to jakis maly zabieg i w ten sam dzien wypuszczaja do domu
zaczne od radosnej(dla mnie) wiesci..kumpela urodzila w srode o godz. 23-ej.dziewczynka,waga 2800g...mama i cora czuja sie dobrze,dzsiaiaj wychodza ze szpitala.
no to gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a więc...moja Emi...coraz mniej trzyma smoczka w buzi
no to barawa za postepy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja dzis musze troche posparzatac chate i pojedziemy zaraz na zakupki

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

05 lut 2010, 12:27

ja własnie z zakupow wrocilam...jak zwykle obładowana jak wielbład...zawsze w piatek robie wieksze zakupy na weekend...a ze K nie ma w domu,wiec sama przytargałam to wszystko...padam na twarz :ico_noniewiem:
a co do polipow to jakis maly zabieg i w ten sam dzien wypuszczaja do domu
aha,to lepiej jakby usuneli to dziadostwo,ca mały bedzie mogl normalnie oddychac.... :ico_sorki:

znikam na jakis czas...posprzatac troche...dzisiaj mam wolne ,wiec zamierzam sie troche pobyczyc...wlaczyc jakis film...

bo weekend mam znowu pracujacy... :ico_zly: :ico_zly: nic,tylko walnac glowa o sciane :ico_noniewiem:

wiem,ze wyskocze teraz jak '"Filip z konopii"..ale,czy kupujecie-organizujecie na te cholerne Walentynki....?????

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

05 lut 2010, 19:52

Błenas...

ja dopiero teraz, bo dzisiaj rano pojechałyśmy z Su do mojej koleżanki z Liceum i Jej synka-Szymonka. Już kiedyś byłyśmy u nich (40 km), i raz oni byli u nas - wklejalam Wam foty...
Dzisiaj znowu kilkadziesiąt napstrykałam, więc może jeszcze dzisiaj wstawię, buziaki...

[ Dodano: 2010-02-05, 20:33 ]
Obrazek

Obrazek

Zuzia chętnie dawała buziaki Szymonkowi, dopóki się na Nią nie rzucił i Jej nie przewrócił... potem już trzymała się na dystans... Szymonek jest od Niej młodszy o miesiąc, a waży ponad 14 kg... :ico_noniewiem:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

05 lut 2010, 21:38

witam dziewczyny
nie mam kiedy napisać a i chęci totalnie brak, postaram sie nadrobic w przyszlm tyg
okazało się że P. jedzie jutro na ten obóz a nie w niedzielę :-/

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

05 lut 2010, 22:04

znalazłam coś takiego u nas:

http://www.gabilandia.republika.pl/

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

06 lut 2010, 11:28

witam w sobote.. :-D

hehhehe...wlasnie wsypywałam psom sucha karme Chappi do misek...a tu nagle wylatuje mi 10 zł... :ico_szoking: :ico_brawa_01: :-D ...potem dopiero doczytałam,ze mozna znalezc banknoty 10,20 i 50-zlotowe....
musialybyscie widziec moja mone... :ico_szoking: :ico_noniewiem: hahhaha... :ico_oczko:

milej soboty...ja od 13 do 22 w pracy... :ico_placzek:

buziaki!

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

06 lut 2010, 11:40

Gie, ale fajne fotki! szczegolnie ta ostatnia rozwala! :-D
a ten Szymonek to serio 14kg wazy? to bardzo duzo, jak na niespelna 1,5-roczne dziecko... ja obstawiam, ze Jasper wazy w granicach 11kg, tzn. tak pokazuje waga domowa... a jak z waga Zuzki? bo pamietam, ze byly z tym problemy...

margarita83, kochana nie stresuj sie i zagladaj, jak tylko mozesz i chcesz :-) my bedziemy cierpliwie czekac :-)
aha, przynajmniej odpoczniesz sobie od P. przez ten czas, pewnie przyda sie Wam mala przerwa.

Jagna30, wyobrazam sobie Twoja mine, cos w tym stylu:
:ico_szoking: lub :shock: lub :546: lub :500: hehehe

my za chwile jedziemy ogladac kolejny dom... zobaczymy, czy nam sie spodoba
obiadek dla malego ugotowany, musze jeszcze pozniej ogarnac mieszkanie i zrobic zakupy.. pogoda jest taka ladna, ze szkoda siedziec w domu, wiec moze pojdziemy tez na spacer, hmm

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

06 lut 2010, 12:30

witam :)

JAGNA - gratuluje wygranej dyszki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

SHOO - milego ogladania, mam nadzieje, ze domek Wam sie spodoba...

a ja wstawiam dwa filmiki - jak wyglądają moje poranki w domu z Subaru :-D


http://tinypic.com/player.php?v=2luz583&s=6


http://tinypic.com/player.php?v=migw8l&s=6

milego dzionka

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość