Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

08 lut 2010, 09:15

bobry :-D
Śliczny, delikatny i raczej Jej nie przewróci gdy będzie chciał dać Jej buziaka :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko:
:ico_sorki: :ico_oczko:
a o co chodzi z tym przewracaniem? Jasper nie jest chucherkiem i lubi sie "rzucac" na ludzi... wiec obawiam sie, ze na tym etapie, to Zuzia bylaby niezle poobijana, jakby przyjela calusa od Jaspiego :-D
Zapodałam sobie tabletke uspokajającą i pewnie zaraz pójde spać, Maja już wykapana i spiuchna
bierzesz ziolowe, czy bardziej "chemiczne"? nie przesadz tylko z nimi :ico_sorki:
ja kiedys wzielam relanium przez pomylke (brat podmienil opakowania) i jak mnie scielo z nog, to ino roz :-D
od tego czasu boje sie tych wynalazkow :ico_chory:
odnosnie filmow...ogladałyscie Kac Vegas...?????hahahhhhhhhhhahhah,to jest dopiero pocisnieta komedia
ja myslalam nad sciagnieciem tego filmu, ale sam tytul i fabula wydaly mi sie kiepskie... widocznie nie nalezy oceniac ksiazki po okladce, skoro mowisz, ze dobry, to tez obejrze :-D
a Sherlocka chcielismy obejrzec w Anglii w kinie, ale oczywiscie nie wypalilo, tacy bylismy zorganizowani :ico_zly:
ciekawe, czy juz ktos wrzucil ten film do sieci... w dobrej rozdzielczosci

aha, padlo pytanie odnosnie walentynek... myslalam nad tym i nie wiem, chcialabym pojsc gdzies na romantyczna kolacje (tylko, ze u nas musialaby ona byc we trojke :ico_noniewiem: )... i chcialabym, zeby inicjatywa wyszla od A.
czemu to ja zawsze mam wszystko organizowac????
znajac zycie, nic nie bedziemy robic :ico_zly:

my sie dzisiaj wybieramy na grupe, chociaz leje na dworze... ale nie bylismy w ubieglym tyg., a uwazam, ze malemu nalezy sie chwila z dzieciakami :-) on to tak lubi..

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

08 lut 2010, 11:25

dzień dobry :-)
Jagna mój P. kiedyś nie był taki. Odkąd stracił pracę poczuł wiatr w żaglach, wyluzował się tak totalnie że ma olewkę na wszystko i wszystkich. Poświęca czas prawie tylko sobie i swoim potrzebom, reszta jakoś będzie. Wychodzi z kiepskiego założenia że przeczekam, sytuacja trwa 7 m-cy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
Ma mega potrzebę samorealizacji, ale niestety jest teraz rodzina na głowie, a nie qrwa wiatr w żaglach!!! Zapomniał, że się ożenił i ma dziecko!!!!
Potrafił doskonale zadbać o mnie, nigdy nie byłam aż tak bardzo wymagająca a on wylewny i było ok, ale teraz to totalne dno, każde idzie w swoja stronę, ja z Majką a on sam. Ja nie mogę nic zrobić bo ma córkę a on nie ma obowiązków - trochę niesprawiedliwe co nie???

Maja w nocy zerwała się o 2,45 płakała do 4,10 i wołała "nie ma tatu" !!! Myślałam, że mi serce pęknie, wzięłam ją w końcu do siebie do łózka. Mała chyba tęskni za nim. Co usłyszy telefon, dzwonek do drzwi, domofon to natychmiast się zrywa i woła "tatu" (oznacza to tatuś).

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

08 lut 2010, 11:48

margarita83, w takim razie,musi dostac porzadnego kopa w nonono...moze sie obudzi...
sorry,ale nerw mnie wział...ja nie płakałbym na Twoim miejscu,tylko podjeła odpowiednie kroki..
jak nie zalezy mu na rodzinie ,to nech sie pakuje i wynocha...

moze powinniscie od siebie odpoczac...musiałby poczuc sie jak to jest bez Was...niech wiue co moze styracic,przez swoje zachowanie...
nie plac przy nim,bo to oznaka Twojej bezsilnosci,lepiej zeby tego nie widzial...

badz stanowcza...postaw ultimatum...

tak dalej byc nie moze...bo to do nikad nie prowadzi...


przemysl sobie wszystko na spokojnie....

[ Dodano: 2010-02-08, 11:17 ]
GIE-dostałas @?????????????????????????????????????????????????????

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

08 lut 2010, 13:04

Witam i ja :)

SHOO - o co chodzi z przewracaniem?? No pisalam Wam po wizycie u Szymonka, ze Zuzia Mu chetnie dawala buziaki, dopoki sie na Nia nie rzucil i Jej nie przewrocil... :-D To Jasper tez tak sie rzuca na "kobiety??" :ico_olaboga: Hehhee, no to dzieciaki musza jeszcze poczekac na pierwsza randke... :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: Zuzia sie szybko zniecheca i dlugo chowa uraze :-D :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

JAGNA - ja podobnie jak SHOO nie chcialam obejrzec "Kac Vegas" ze względu na beznadziejny tytuł i chyba fabułę... Ale wszyscy znajomi, którzy oglądali film, mówili, ze zajeeebisty i potwornie smieszny... Musze chyba jednak obejrzec, ale wolalabym w kinie, a juz nie graja... :ico_noniewiem: A ciekawa jestem jak teraz ta "Randka w ciemno" z Szycem... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

PS. @ brak... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

MARGARITA - bardzo mi przykro, ze az tak zle z tym P. A On szuka tej pracy w ogole, czy nie za bardzo?? JAGNA ma racje, nie powinnas okazywac przy Nim slabosci, czyli plakac, prosic, etc. Jak facet zobaczy, ze kobiecie bardzo zalezy i ciezko Jej sobie poradzic bez Niego, to oostro Mu to schlebia, czuje sie pewny i wie, ze na wiele moze sobie pozwolic. Mysle, ze jesli On nie przyjedzie na to Twoje spotkanie szkolne, to powinnas go spakowac (chociaz prowizorycznie) i powiedziec Mu, ze ma sie wyprowadzic do mamy, czy gdzies, bo masz dosyc. Moze sie wystraszy... A moze powinnysmy znowu zagrac przy okazji w Naszą grę?? (chyba wiesz o co chodzi... :-D )

A propos tabletek uspokajających - też mam nadzieję, że to jakieś lekkie ziołowe... Pamiętam, że jak moja mama była w szpitalu i już wiedzieliśmy, że nic już nie można zrobić, to też raz zapodałam sobie jedną tabletkę, ale to bym chyba Persen, czy coś takiego... I potem jedną przed pogrzebem, ale więcej nie brałam. Uważaj na to... :ico_sorki: :ico_sorki:

IWONKO - cos nas zaniedbujesz ostatnio... :ico_placzek:

PATI - Ciebie gdzie znowu wywialo?? Jak Eris????????

YOANNA - a Ty gdzie?? :ico_noniewiem:

Ja właśnie obcięłam Zuzi znowu grzywkę, bo do oczu Jej wchodziła... a spinki notorycznie ściąga z głowy... :ico_zly:

Teraz wstawiam kilka fotek. Głownie z dzisiejszego śniadanka (jajecznicy)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

a tak ostatnio Mała spała :-D :-D

Obrazek

takie akcje mnie zawsze rozbrajaja... :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

a tak wygląda obecnie nóżka Zuzi

Obrazek

rana się baaardzo ładnie goi... nie wycieka krew, ani osocze, jest już pokryta taką błonką, więc opatrunki się nie przyklejają i myślę, że po kontroli w najbliższą środę będziewmy mogły już zacząć smarować nóżkę maścią natłuszczającą :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


życzę udanego dnia, pewnie się jeszcze odezwę..., buziaki :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-02-08, 12:13 ]
aaaa, chcialam Was jeszcze zapytac o te nieszczesne nocniki... zaczelyscie juz nauke?? ja nie wiem jak mam sie za to zabrac... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

i jeszcze o mycie zabkow?? czy dzieciaki myja zabki codziennie (jesli tak, to ile razy dziennie i kiedy??) i czy robia ta same (i czy chetnie), czy Wy musicie to robic??

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

08 lut 2010, 13:28

Dziewczyny wiem, że macie rację.
Ale to naprawdę nie jest takie proste, jak go spakuje i zechce opuścić nas to posypie się nie tylko nasze życie ale i mojego taty, który mieszka w jego mieszkaniu i będzie musiał wrócić do mnie :ico_placzek:
Przy takich sprawach dylematów jest milion, ale masz rację Gie jak nie przyjedzie na to spotkanie to tak jak obiecałam tak zrobię - będzie spakowany!!!!!

Co do tabletek to mam Belergot, od lekarza rodzinnego, jedna sztuka wystarcza mi na cały dzień, z reguły biore ok. południa, czasem jak jest lepiej to po południu albo wcale.
Nie faszeruje się, jestem odpowiedzialna i wiem że mam Majkę, muszę się nia opiekować i wychować na dobrego człowieka. To takie chwilowe załamanie, mam nadzieję :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Zuzia ślicznie zajada i oczywiście slicznie wygląda. Naprawdę jest taka słodka i dziewczęca, nie mogę się na nia napatrzeć :-) słodziaczek :589: :589: :589:
co do nózki to trzymamy kciuki za rychłe wyzdrowienie :-)

Co do nocnika to my na razie schowaliśmy bo Majka nosiła go na głowie, jak zacznie robić się ciepło to zaczynamy akcję z nocnikowaniem, teraz jeszcze nic nie robimy :-)
Ząbki myjemy raz dziennie po kąpieli, Maja robi to sama pod czujnym okiem Mamusi ;-) Czasem dopomagam jak widzę że mała się bawi a nie myje zęby :-) Z reguły robi to chętnie, chybaże jest bardzo zmęczona to odpuszczamy :-/
ostatnio miewamy problemy z kąpielom, Majka za cholere nie chce wejść do wanny, muszę wchodzic razem z nią :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2010-02-08, 12:30 ]
aha Gie a co z @ ???
Odpuściłaś sprawdzanie??? Badanie krwi, kolejne testy czy cos robiłaś???????
Pan twój wie??? I co na to mówi???

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

08 lut 2010, 16:50

MARGARITA - no to dobrze, ze bierzesz tylko jeden proszek dziennie... :ico_sorki: Mam nadzieje, ze juz niedlugo nie bedziesz musiala brac ich wcale i wszystko sie jakos pouklada...

Jesli chodzi o nocnik, to Zuzia juz nawet przestala sie nim bawic... Wczoraj posadzilam ja na chwile bez pieluchy, ale za dlugo nie chciala na nim siedziec... :ico_noniewiem: Musze poczytac porady... Ta kolezanka od Szymonka opowiadala mi, ze jej znajoma puszczala swoja coreczke bez pieluchy po domu, zeby wybadac kiedy mniej wiecej mala robi siusiu (kosztem podlog i dywanow oczywiscie) Ale podobno metoda sie sprawdzila... dzieki temu dziecko nie bylo sadzane co chwila, tylko o konkretnych porach i szybko sie nauczylo... No, ja chyba nie zamierzam poswiecac podlog i dywanow, poza tym - teraz jest zima, wiec nie chcialabym, zeby Su latala z golym tylkiem... kurna, nie wiem jak to zalatwic... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Jesli chodzi o Walentynki - ja mam problem z glowy, mam szkołę, a Pan idzie potem na 18:00 do pracy, wiec sie pewnie miniemy... i dobrze, nie mam pomyslu, ani checi, zeby jakos czcic ten dzien...

[ Dodano: 2010-02-08, 16:07 ]
aha Gie a co z @ ???
Odpuściłaś sprawdzanie??? Badanie krwi, kolejne testy czy cos robiłaś???????
Pan twój wie??? I co na to mówi???
No nie ma, nie ma... Odpuscilam sprawdzanie testami, na badanie krwi tez w koncu nie poszlam... Nie wiem... poczekam jeszcze troche i jesli @ sie nie pojawi, a u mnie nie pojawia sie jakies typowe objawy ciazowe, to zbadam krew...

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

08 lut 2010, 18:31

Gie, jezeli chodzi o KAC VEGAS...polecam....najlepsza komedia jaka ogladałam... :ico_oczko:

ale Zuz wcina jajecznice....Emi w zasadzie je wszystko...uwielbia wszelkiego rodzaju serki,jogurty,desery...

a nozka...wyglada juz duzo lepiej :ico_oczko:

nocnik...hmmm,Emila podobnie jak Majka nosi go na głowie jak kapelusz..K. mowi wtedy do niej "Emi,wygladasz ja Kałbojka" :-D :ico_puknij:
Dziewczyny wiem, że macie rację.
Ale to naprawdę nie jest takie proste,
pewnie,ze nie jest...ale musiałabys sprobowac...
jak chcesz cos zmienic w Waszym zwiazku,musisz dzialac...
bo bedzie coraz gorzej :ico_noniewiem:
No nie ma, nie ma... Odpuscilam sprawdzanie testami, na badanie krwi tez w koncu nie poszlam... Nie wiem... poczekam jeszcze troche i jesli @ sie nie pojawi, a u mnie nie pojawia sie jakies typowe objawy ciazowe, to zbadam krew...
czekamy na dalsze info.. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

08 lut 2010, 18:52

Gie, jezeli chodzi o KAC VEGAS...polecam....najlepsza komedia jaka ogladałam...
az taaaak?? :ico_olaboga: No to niezle, musze w takim razie obejrzec koniecznie :-D :-D
ale Zuz wcina jajecznice....Emi w zasadzie je wszystko...uwielbia wszelkiego rodzaju serki,jogurty,desery...
Zuzia tez lubi jogurty i serki, ale glownie podaje Jej Danonki... Ale "jajo" te bardzo lubi, nieraz wlasnie robie Jej jajecznice na prawdziwym maselku z jednego jajka, albo czasem jak sobie robie na sniadanko jajka na miekko, to gotuje jedno wiecej i Zuzia tez ostro wcina...

Teraz zasmakowala w rosołku - rosól po prostu uwielbia... W ogole ostatnio troszke wiecej je, dzieki Bogu... az sie boje w srode jak ja zwaza na szczepieniu... ciekawe ile wazy i czy cos przybrala... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

a teraz Zuzia wcinala hurczaczka s sosikiem. Zrobilam dzisja wypasiony obiad. Pan cos wczoraj przebąkiwał, że ma ochotę na mięso z sosem, a że mialam w zamrazalniku tylko cyc kyrzecy, to przyrzadzilam go dokladnie tak samo, jak bitki wolowe. Wyszlo pyyycha... Do tego ziemniaczki i marchewka z groszkiem... Ciekawe co powie Pan na ten dzisiejszy obiad... pewnie zezre mi cale mieso i juz jutro od nowa bede cos musiala pichcic... :-D :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

08 lut 2010, 19:31

Dobry wieczor :)

My sie wakacjujemy u moich rodzicow na wsi ;) Nina biega po podworku ze zwierzatkami, dzisiaj byla pol dnia u tesciow a ja pisalam prace magisterska i juz prawie mam dwa rozdzialy :D:D:D:D planuje dopisac jutro jeszcze kawalek trzeciego i na najblizsze 3 tygodnie przerwa :) do tego tutaj zawsze mi sie chce spac i na nic nie mam natchnienia. Tylko bym lezala i lezala :) Nina do tej pory byla aniolkiem, kazdy kto z nia zostawal strasznie ja chwalil ze przez caly dzien ani razu nie zaplakala, nie krzyknela, jak dziecko jej zabieralo zabawke to olewala i bawila sie inna, a tutaj? MASAKRA! Juz mam dosc tego jeczenia czasami ... moze przez to ze jest osaczona, bo tu jest mnostwo niebezpieczenstw, wszyscy za nia lataja i nie ma spokoju a do tego nie pozwalamy sie jej niczym bawic (bo tu mnostwo brzydkich zabawek jest na weirzchu typu lekarstwa, ksiazki, butelki itd itp). No i chodzi i marudzi :/ mam nadzieje,ze wszystko wroci do normy jak wrocimy do domu :)

Co do nocnika to my pomalu sie uczymy robic kupe, siku narazie nie i jak tylko zrobi kupe w pieluche to pokazuje jej ze mialo byc do nocnika, a jak zrobi do nocnika to pieknie jej bijemy brawo : ) zabki myje codziennie a czesto dwa razy. Tutaj niestety nie mamy pasty do zebow bo kupilam jej zla - blend a med dla dzieci i ona chyba zawiera fluor bo 12M oznaczalo date waznosci a nie wiek od ktorego mozna uzywac :(

Wlasnie mi sie wspina na stol w kuchni wiec musze jej zrobic kare bo mnie nie slucha :/ wrrr

[ Dodano: 2010-02-08, 19:44 ]
A swoja droga - jezeli Kac Vegas to Hangover to mi sie tez bardzo podobal :) sceny z dzieckiem hardcorowe zwlaszcza dla mlodych mam ale film bardzo fajny :) przynajmniej nie taki glupawy jak Glupi i Glupszy a mozna sie posmiac :D

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

08 lut 2010, 23:36

A swoja droga - jezeli Kac Vegas to Hangover to mi sie tez bardzo podobal :) sceny z dzieckiem hardcorowe
hahahah,takich scen jest wiecej...np. ta po wybudzeniu sie panow...tygrys,dziecko czy chinczyk wyskakujacy z bagaznika....to trzeba zobaczyc :ico_oczko:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość