Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

09 lut 2010, 16:07

matikasia, super, że już normalnie zasypiacie :ico_brawa_01:

Kasia pokaż foteczki :ico_haha_02:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

09 lut 2010, 16:37

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 13:56 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 lut 2010, 21:24

Kasiu idę szukać Cię na nk:)

Ja dziś padam na pysk. Była u mnie koleżanka z 2 synami. W Matiego wstąpił diabeł. Zazwyczaj jak ktoś przychodzi. Biegała, zaczepiał, psuł budowle i tak co chwilę. Gardło mnie bolało od podnoszenia głosu. Dobrze, że mała była w miarę spokojna. Jak poszli Mati ok, a Milenka darła się z pół godziny. Ledwo wszystko ogarnęłam:( mąż akurat jest na szkoleniu 2 dni, ale dziś już wraca. Teraz dzieci śpią i się relaksuję.

Jutro mam usg jamy brzusznej. Trzymajcie kciuki by nic groźnego mi nie wyszło...

[ Dodano: 2010-02-09, 20:26 ]
Kasiu nie mogę Cię rozpoznać z daleka na żadnej fotce, a nie znam miejsca zamieszkania. Jest wiele Katarzyn Kalet:) podaj jakiś bliższy szczegół:)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

09 lut 2010, 22:05

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 13:56 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

09 lut 2010, 22:25

już mam idę oglądać:)

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

11 lut 2010, 01:01

hej, witajcie wieczorowo a wlaściwie nocnie..

wpadłam by zdać Wam relację z wizyty u gina
Poszłam, bo tydzien temu na bliźnie po cięciu krocza zrobil mi sie wilki ropien (jak 2zł) chyba Wam pisałam...
w każdym razie okazało się, ze ten "ropień" to zmiana cukrzycowa :ico_szoking:
załamka
musze jeszcze badania porobić żeby to sprawdzić. W ciązy miałam podejrzenie cukrzycy, byłam w poradni diabetologicznej i niby byłam na granicy, miałam tylko słodyczy nei jeść. A ja za nic nie moglam się powstrzymać. jak wariat, jak narkoman musiałam... i teraz mam!
Dlatego krocze mi się tak dlugo goiło... :ico_olaboga:
a co do samego ropnia dobrze ze sam pekł, bo by mnie czyszczenie chirurgiczne czealo. Dostałam leki przeciwzapalne, ale jesli się odnowi to antybiotyk :ico_noniewiem:

A przy okazji straszliwie mnie bolą nogi. Poszłam do gna do sasiedniej miejscowosci na piechotę. Trochę się balam do pociagu sama z wózkiem, więc stwierdzilam ze zamiast spacerku mały bedzie miał wycieczkę (bo i tak musiałam go zabrać, bo w kolko wola jesc) tylko nie wzięłam pod uwagę, ze droga moze być zupelnie nie odśniezona - 10km po zaspach :ico_olaboga: umieram...

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

11 lut 2010, 10:19

Kilolek chyba już dość tej zimy!!
Czekamy na wieści co z Twoją cukrzycą. Mam nadzieję, że będzie ok!!

U mnie też nie z ciekawie. MIałam wczoraj usg jamy brzusznej. Mam jakiegoś naczyniaka na wątrobie. Wszystko mi się wali ostatnio.....

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

11 lut 2010, 21:49

Witajcie
dawno mnie nie bylo :ico_olaboga:
ale jakos tak weny niemialam
najpierw Wiki ospa potem Zuzia na antybiotyku :ico_placzek:
teraz ja jestem chora
masakra :ico_zly:
dzis w nocy myslalam ze umre z bolu chyba sie czyms strulam bo od wczoraj 20 wymiotowalam i do tego jeszcze biegunka i tak sie meczylam do 3 w nocy :ico_placzek: :ico_placzek:
masakra tak mnie brzuch bolal i dzis caly dzien zle sie czulam wzielam wegiel i paracetamol i wypilam herbatke rumiankowa i teraz juz jest lepiej
nawet chrusciki z Wiki porobilam :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

jutro Wiki ma festiwal piosenek i bedzie przebrana za Bałwanka
wkleje jutro fotki :-D
a w sobote zalatwilam Wiktorce Bal Karnawalowy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
znalazlam ze niedaleko nas organizuja fakt ze dla dzieci od 4-6 lat a Wiki ma juz 6.5 ale pani sie nawet niepytala ile ona ma latek i sprzedala bilet
takze Wiki sie bardzo cieszy
niemogla pojsc wtedy do szkoly bo miala ta ospe a teraz pojdzie gdzie indziej :ico_oczko: :ico_oczko:

a w sobote tez maz zaprosil mnie do kina z okazji Walentynek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a potem na kolacje
moja mama przyjedzie popilnowac dziewczynek
super bardzo sie ciesze

a wniedziele ide z Wiki na łyzwy :-D obiecalam jej bardzo sie cieszy
musze czasem robic takie wypady tylko my we dwie zeby nieczula ze nieposwiecam jej tyle czasu jak wczesniej :-D

mam nadzieje ze bede umiala jezdzic hehe bo dawno temu jako nastolatka jezdzilam na łyzwach ale mysle ze jak z jazda na rowerze tego sie niezapomina no zobaczymy :-D

matikasia, dziekuje ze przyjelas moje zaproszenie na n-k

no i wspolczuje tego naczyniaka ato cos powaznego ?bedziesz miec jakas operacje>?

kilolek, widze ze i u ciebie tez niezaciekawie cukrzyca :ico_olaboga: wspolczuje oby wszystko sie unormowalo bedzie dobrze :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

fajne foteczki Michas juz taki duzy i fajniutki :ico_oczko: :ico_oczko:

Kasia90, super ze juz po chrzcinach,fotki piekne i Kingusia przesliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

my mamy 7marca
kupilam juz swiece jeszcze buciki dokupie
bo stroj ma po Wiki takze niema problemu
:ico_brawa_01:

lece na Dr Housa
buziaki
papa

ciekawe co tam u reszty dziewczyn :ico_noniewiem: :-D

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

11 lut 2010, 22:14

Mam jakiegoś naczyniaka na wątrobie. Wszystko mi się wali ostatnio.....
o rany! a co to? Coś groźnego?

Awatar użytkownika
Aniaaa
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1664
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:37

12 lut 2010, 00:31

POLECAM sklep z ciuszkami dla dzieci i odzieżą ciążową -

http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=15747073

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość