Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

11 lut 2010, 12:00

eve.ok, sama nie wiem czy inwestować w to Oliatum. Cholernie drogie. :ico_puknij: To za tą cenę mam zwykły żel HiPPa i jeszcze oliwkę, czy balsam do smarowania dzidzi. a i pewnie na szamponik by wystarczyło.

życzę aby i was w końcu ruszyło :ico_brawa_01:
brawa dla Asi. Trzymam kciuki za serduszko Nadii. :ico_brawa_01: :ico_sorki:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

11 lut 2010, 12:05

eve.ok, sama nie wiem czy inwestować w to Oliatum. Cholernie drogie. To za tą cenę mam zwykły żel HiPPa i jeszcze oliwkę, czy balsam do smarowania dzidzi. a i pewnie na szamponik by wystarczyło.
ja kupiłam zwykła kosmetyki,bo Oilatum choć dobre to drogie,a jeśli jakaś alergia się pojawi to tamte kosmetyki ja zużyję,a Filipkowi kupię Oilatum.

[ Dodano: 2010-02-11, 11:06 ]
Ewuś samopoczucie dziwne,śluzu bardzo dużo,senna jestem,wszystko boli,a szyjka to nieraz zakłuje cholernie mocno.Jutro u gina się okaże co i jak,oby już szyjki nie było i może jakieś chocby malutkie rozwarcie :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

11 lut 2010, 12:09

ja kupiłam zwykła kosmetyki,bo Oilatum choć dobre to drogie,a jeśli jakaś alergia się pojawi to tamte kosmetyki ja zużyję,a Filipkowi kupię Oilatum.
no właśnie z tego samego założenia wychodzę. w czwartek jadę do hurtowni dziecięcej zamówić materacyk dla małego i może tam trafię na jakieś obniżki kosmetyków :ico_sorki: I planuję trochę pieluch pokupować (tetrowych i tych flanelkowych)

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

11 lut 2010, 12:12

ja kupiłam materac gryka,pianka,kokos za 84zł,bardzo fajny jest.Dużo lepszy niż z samej pianki,bo nie jest taki miękki i ma zdejmowane pokrycie,więc można wyprać.

[ Dodano: 2010-02-11, 11:15 ]
ja chciałam kupić jeszcze ta torbę,ale trochę droga (do wózka,którego jeszcze nie mam)
http://www.smyk.bydgoszcz.pl/sklep-inte ... _2010.html

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

11 lut 2010, 12:34

karmelka, tyko, że u nas jest problem z wymiarami materacyka, bo my mamy łożeczko turystyczne i wymiary ma 100x70, a standardowy materac masz 120x60.
więc zamawiamy robiony na wymiar. 100zł koszt i czeka się dwa tygodnie.

jej, jak mi się Tobi girkami wbija... :ico_noniewiem: nie mogę spokojnie posiedzieć przy komputerze. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Novac
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 168
Rejestracja: 26 wrz 2009, 11:36

11 lut 2010, 12:38

cześć Kobietki

ASIU GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TRZYMAM KCIUKI ZA MALUTKĄ!!!

no to która następna? :ico_haha_01: szkoda, że to nie działa na przycisk...

ciekawe kiedy będę mogła normalnie siedzieć i chodzić...hmmm bez mamy byłoby teraz ciężkawo...dzisiaj jedziemy na kontrolę do szpitala a tu taka zima!!!!!!!

Eve ja miałam takie dreszcze i zimne poty w czasie porodu...na sali klima a ja pod kocem, T zamiast za rękę miał rozkaz trzymać mnie za stopy :)

Karmelka Ty na Raciborskiej rodzisz tak?

Tu nie mają takich dobrych pączków bububu

trzymajcie się dzielnie!!!

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

11 lut 2010, 12:43

Novac, na twojego Karlo, to chce się patrzeć cały czas. Jest cudowny! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

11 lut 2010, 12:44

Witam Kochane !!!
Widze ze u was rozpakowanko juz trwa i coraz blizej kolejnych maluszkow
Gratuluje tym ktore juz urodzily i trzymam kciuki za te ktore dopiero beda rodzic - buziaczki :))))
Asiu trzymam kciuki za coreczke

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

11 lut 2010, 12:54

ja sie legnęłam bo mnie znowu seria skurczy wzięła :ico_noniewiem:

novac Młody jest po prostu genialny :ico_brawa_01: wiecej nam go tu dawaj. Słodkosci :ico_haha_01:
a ile szwów Ci założyli? wszytsko zależy od szycia i gojenia się - mnie praktycznie na trzeci dzień po porodzie nic juz nie bolało, tak łądnie mni zszył a poza tym - polecam altacet na gojenie, rewelacja :-)

ja kupiłam tylko Oilatum, bo wole dwa razy kasy nie wydawać a poza tym to bardzo wydajne jest. tylko do pupci kupiłam Linomag. No i gaziki do pępuszka bo gencjana do bani w przypadku Jagi była i jej megagrubej pępowiny :-)

co do materacyka - to ja tez mam po Jadze dwustronny - kokosowo-gryczany, 3 lata temu ksoztował 150 zł, ale na prawdę się opłaciło, teraz tylko wyprałam pokrycie i jest git :-)

no własnie, ty karmelciu wizyte masz jutro przecież :ico_brawa_01: niech sie cosik u Ciebie ruszy :-)
ja w pn tylko do połoznej i na ktg ale mam nadzieję nie dotrwać :ico_sorki: :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

11 lut 2010, 12:58

my też chcemy kokosowo-gryczany materacyk, ale niestety wymiarowo to on standardowy nie jest, więc w czw. przed wizytą u ginka idę zamówić.

eve, trzymam kciuki żeby przepowiednie rodziny, o dzisiejszym porodzie się sprawdziły ;-) może okna przemyj i trochę podłogi? może pomoże ;-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Bing [Bot] i 1 gość