Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

12 lut 2010, 09:33

Mikusia1 właśnie się tak zastanawiałam kto to mnie zaprasza i już miałam usuwać zaproszenie, ale twarzyczka mi jakaś znajoma była. Otworzyłam, patrzę, a tu Ty:) fajnie będzie na bieżąco oglądać Wasze fotki:)

Co do mojego naczyniaka, to ponoć to nic groźnego i lekarz kazał się nie martwić. Jak jest małe nic się z tym nie robi. Ale wiecie jak to jest, jak już coś jest to człowiek będzie się martwić. Nigdy nie brałam tabletek anty, jedynie na żołądek,a i tak się coś zrobiło. Ja nie wiem ilu ja lat dożyję. Przepuklina przełyku, wycięty woreczek żółciowy, teraz to.
Przez to ostatnio jestem kompletnie rozbita. Zima mnie dobija. Ugrzęźliśmy w domu. 2 razy się autem już zakopałam pchało mnie z 8 facetów :ico_szoking: wózkiem też nie mam siły przez te zaspy się przebić. Z mężem nie dogaduję się i już drugi wieczór po rozmowie się poryczałam i poszłam spać. Doszło do tego, że spytałam aby mi zdefiniować co to znaczy miłość-kochać kogoś, a on się mota i mówi, że nie potrafi :ico_sorki: mąż i ojciec 2 dzieci. ja nie wiem co to będzie...

Mikusia1 super, że będziesz miała takie walentynki. Ja mogę pomarzyć o takich. Nawet gdybyśmy chcieli gdzieś wyjść to i tak nie ma z kim dzieci zostawić.
Zresztą mała marnie pije z butelki i każde wyjście jest stresem. Czy z nią czy bez niej.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

12 lut 2010, 11:23

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 13:57 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

12 lut 2010, 13:06

Kasia90 ja też się nie zdziwię jak teść do nas zawita w walentynki, bo też zero u niego wyczucia, a coś Matiemu ostatnio mówił, że w weekend go odwiedzi.

Co do facetów, to ok masz Kasiu rację, ale żeby tygodniami nawet nie przytulić to chyba już nie jest normalne. Jedyna czułość, to buziak przed pracą i po powrocie do domu. Normalnie rewelacja.

Dziś od rana postarałam się jakoś pozytywnie na wszystko patrzeć bo już jestem zbyt nerwowa i za szybko tracę cierpliwość, szczególnie do Mateuszka, a on nie jest nic winny. Pobudowaliśmy sobie. Teraz włączyłam mu bajki, mała drzemie i idę myć podłogę.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

12 lut 2010, 13:26

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 13:57 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

12 lut 2010, 21:28

Co do facetów, to ok masz Kasiu rację, ale żeby tygodniami nawet nie przytulić to chyba już nie jest normalne. Jedyna czułość, to buziak przed pracą i po powrocie do domu. Normalnie rewelacja.
u mnie to norma. Ja nie pamietam kiedy moj mąz mnie przytulił. On tak ma. uważa, ze jak się ze mna kocha to wystarczy czułości. Chociaz ostatnio nawet to niezbyt czesto, az się ostatnio popłakałam, ze to przez to, że jestem taka gruba :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

12 lut 2010, 22:05

matikasia, kilolek, widze, ze nie jestem sama :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
ja juz z tym nie daje rady :ico_placzek: :ico_placzek:
Dobrze, ze mam Pawelka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

12 lut 2010, 22:22

Dobrze, ze mam Pawelka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ja tez się pocieszam, ze przynajmniej chlopcy mnie kochają...

[ Dodano: 2010-02-13, 16:06 ]
wpadłam tylko się pochwalić, ze moje dziecko przekręca sie z brzuszka na plecki :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
próbowąl od kilku dni ale mu średnio wychodziło, bo brzuszek przekręcał a nonono zostawała :-D a dziś się udało, ale czerwony się robi przy tym jak burak :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
nerowercia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 20 paź 2009, 13:43

13 lut 2010, 21:50

Hejka dziewczyny my od 2 dni chorujemy mała w poniedziałek dostała te 2 szczepionki i wczoraj pod wieczór patrze ona cała gorąca miała 38 przestraszyłam się bo nie wiem dlaczego nie ma katarku ani kaszelku nie widac u niej choroby a tu ni stąd i zowąd taka gorączka. Mam właśnie do Was pytanko czy ktoś dawał swoim dzieciom ten IBUFEN D-reklamowany kupiłam go w Polsce on jest od 3 miesiąca życia i nie wiem czy ga małej zapodac. Dzwoniłam tutaj do lekarza i powiedzieli mi że dziecko gorączkę samo musi zwalczyc ale ja nie mogę patrzec jak mała się męczy i płacze. Kazali mi robic tylko zimne okłady.siunia powiedz mi co ty robisz tu w takiej sytuacji. Dziś w nocy aż mi się nogi zatrzęsły mała obudziła się z płaczem o 2 cała rozpalona a temperatuta była prawie 39,5 nie wiedziałam co robic normalnie aż mi samej się płakac chciało chciałam wziąc małą i prosto do szpitala ale mąż powiedział bym za cchwilkę zmierzyła jeszcze a i jak była odkryta to temperatura spadła do 38,5 i robiłam jej już tak okłady do 6 rano temperatura spadła do 38. Nie wiem co mam kompletnie robic dziś jak tak gorączka skoczy to prosto do szpitala pojedziemy-BOJĘ SIĘ STRASZNIE TEJ NOCYnwydaje mi się spróbuję jej dziś na noc dac tego ibufenu-muszę jej jakoś pomóc z tym-BOJE SIĘ BY TO JEJ TYLKO NIE ZASZKODZIŁO. TRZYMAJCIE KCIUKI BY NOCKA BYŁA SPOKOJNA :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

13 lut 2010, 21:59

Witajcie
co do mezow to ja nienarzekam
moj maz mnie czesto przytula,caluje nie tylko przed praca i po ale nawet w ciagu dnia takze umnie jest troche inaczej
zreszta okazujemy sobie nawazajem czulosc
nawet jak wychodzimy sami to trzymamy sie za rece i jest fajnie

dzis spedzilismy super dzien bylismy w kinie na :Randka w ciemno" fajny film potem szybko wrocilam do domu zeby Zuzke nakarmic i potem na kolacje :-D :-D
ale bylo fajnie jak za dawnych czasow tylko we dwoje :ico_oczko:

Dziewczynki byly bardzo grzeczne i babcia tez sie spisala :ico_oczko:

bylsimy tez na tym balu Wiki sie wyszalala za wsze czasy hehe
wkleje zaraz fotki
wpadłam tylko się pochwalić, ze moje dziecko przekręca sie z brzuszka na plecki
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Michasia
super
moja Zulka tez juz prubuje smiesznie to wyglada hehe
i nawet zaczela sie łapac kolderki i prubuje sie podciagac hehe tylko to jej nieidzie
no jak dam jej swoje paluszki to sie prubuje podciagac do siadu
och te nasze dzieciaczki tak szybko sie rozwijaja
a nietak dawno byly takie malutkie :-D :-D

moja Zuzia zaczela sie tak slinic ze :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: juz myslalam ze to na zeby ale chybha za szybko
kupilam jej gryzaczek i wpycha go sobie tak do buzki i trze o dziaselka i widac ze ulge przynosi :ico_oczko:
paluszki tez by swoje zjadla hehe


Wiki Bałwanek
Obrazek

a to z dzisiejszego Balu Karnawalowego
Obrazek
Obrazek
Obrazek

a tu pare fotek Zuzi i Wiki
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ide Zulke nakarmic apotem lulku bo rano trzeba wstac bo idziemy z Wiki na łyżwy;-) :-D :-D :-D :-D
buziuaki

[ Dodano: 2010-02-13, 21:04 ]
Nerowerciaja bym na twoim miejscu podala ten ibufen przeciez to na goraczke ponoc reklamuja ale ja mam w domu kupiony zwykly paracetamol ale jakby moja Zuzia miala goraczke to bym podala zeby sie dziecko niemeczylo
ale to mje zdanie
trzymam kciuki zeby malutkiej szybko przeszlo
:ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

13 lut 2010, 22:10

nerowercia zaszkodzić na pewno nie zaszkodzi. Ja dawałam Kubie nurofen jak cos cię dzialo. A dziecko ppowinno samo zwalczyć gorączkę do 38,5 powyżej trzeba koniecznie podac coś na gorączkę, bo może dojść do zapalenia opon mózgowych

Mikusia super fotki :ico_haha_02: a jak się bal udąl?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość