Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

17 lut 2010, 14:39

no i zostalam jednak sama, bo do meza z pracy zadzwonili i musial jechac...
Shiva, 100 lat i spelnienia wszystkich marzen!!! :ico_prezent:
malutka mi tradycyjnie marudzi wiec uciekam na spacerek, bo w drodze najladniej spi

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

17 lut 2010, 15:22

shiva najlepszego i wszelkiej pomyslności :ico_tort: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_urodzinki:
a co do łapek, to moja bez przerwy pcha piąstki lub paluszki i oczywiście od kilku dni zaczęła się ślinić, więc się zastanawiam czy to już ząbki będą szły niedługo?

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

17 lut 2010, 15:45

Shiva wszystkiego najlepszego :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

moje chlopaki spia, ja tez bym sie polozyla ale Marcel ma chyba jakis czujnik :ico_haha_01: bo jak tylko mama w dzien przyklada glowe do poduszki to ten natychmiast sie budzi :ico_haha_01: :ico_noniewiem: :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

17 lut 2010, 16:53

Shiva- wszystkiego naj :ico_brawa_01: :ico_tort:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

18 lut 2010, 14:11

Shiva, wprawdzie trochę się spóźniłam, ale życzę Ci wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :-D twoje zdrówko :ico_zdrowko:

Helen, powodzenia ze smokiem, moja też długo nie mogła załapać, ale się udało :-)

anetka607, ciekawe dlaczego te nasze dzieciaczki tak przy cycu wariują. Ja nawet nie zdążę jej do buźki włożyć, a ta już się drze jak poparzona. Choć muszę przyznać, że od wczoraj troszkę się uspokoiło, ale co z tego, jak przez te jej humorki znów mam mniej pokarmu...ehhh

Dzisiaj jestem z Wiką u moich rodziców, a mąż z bratem walczy przy wymianie silnika w naszym aucie... Oby wszystko poszło dobrze, bo już mam dość pożyczania auta od teściów, czy szwagra.

Z moim tatą jest coraz gorzej :ico_placzek: wygląda tragicznie :ico_placzek: Jest cały żółty i taki zapadnięty. Jak tylko na niego spojrzę, to łzy same się do oczu cisną... Nie wierzę, że to mój tata :ico_szoking: Zawsze był taki pulchny, wesoły i dowcipny, a teraz wrak człowieka. Ciągle śpi, ma trudności z oddychaniem, a jak się przebudzi, to bredzi...Przepraszam, że tak smęcę... Nawet nie wiecie jak mi ciężko. Jedyne co teraz można zrobić, to się modlić by spokojnie odszedł :ico_placzek:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

18 lut 2010, 19:41

inia1985, przykro mi z powodu taty, ja tez nie wiem jakbym sobie poradzila w takiej sytuacji

jA po wywiadowce u syna, w sumie nie jest zle, uczy sie dobrze tylko na przerwach wariuje, biega i skacze i tlumaczenia nauczycieli nic nie daja, w sumie nasze tez, jak sie dowiedzialam wiekszosc dzieci tak ma, nie wiem kiedys bylo inaczej sluchalo sie rodzicow nauczycieli sie balo, dzisiaj wychowawczyni czylala nam teksty jakie slyszy od dzieci :ico_szoking: mam nadzieje ze zaden nie byl naszego syna :-D a najlepsze ze duzo dzieci nie odrabia lekcji, dla mnie to dziwne bo chyba to wina rodzicow bo jak to nie kontrolowac wlasnego dziecka, ja pierwsze co przegladam zeszyty

a mala dzisiaj ma gorszy dzien, placze i placze, chyba wczorajszy bigos jej zaszkodzil bo sie najadlam jak swinia :ico_puknij:

[ Dodano: 2010-02-18, 18:42 ]
a tak ogolnie, co tutaj tak pusto :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

18 lut 2010, 21:54

Dziękuję Wam bardzo za życzenia urodzinowe :ico_sorki: :ico_sorki:

W sumie ostatnie dwa dni miałam trochę zalatane i na kompa czasu nie starczyło :ico_wstydzioch: Justynka troszkę grzeczniejsza, choć tak koło 19 zaczyna się robić bardziej marudna. Mało śpi w ciągu dnia i przez to zmęczona jest i kapryśna. W nocy śpi ładnie, nawet 7-8 godzin. Więc nie mogę narzekać ;-)

inia1985, strasznie mi przykro z powodu Twojego taty :ico_olaboga: :ico_placzek: , częściowo wiem co przeżywasz, bo parę lat temu przechodziliśmy to samo z babcią, która umierała na raka. Pod koniec modliłam się o to by babcia jak najszybciej umarła, by już się nie męczyła :ico_placzek: :ico_wstydzioch: To było straszne... Zdaję sobie sprawę z tego, że to kiepskie porównanie... Musisz być teraz bardzo dzielna...

barbapuppa, moja Justynka już od miesiąca się ślini i pcha piąstki do buzi :-D Też w pierwszej chwili myślałam, ze to zęby, bo była bardzo marudna i płaczliwa, ale teraz trochę się to uspokoiło :ico_sorki: Poza tym ssie dolną wargę ;-)

anetka607, ach te dzisiejsze dzieci :ico_olaboga: Pamiętam, że u mnie w szkole też nauczycielki zapisywały "the best of" powiedzonka uczniów ;-) Była kupa śmiechu, choć czasem to uwagi nauczycieli były fajniejsze :-D

anusiek , koniecznie daj znać, jak po badaniu? Oby wszystko było ok :ico_sorki:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

18 lut 2010, 23:35

witam my już w domu :-)
fajnie było u mamy :ico_haha_01:
ale się skończyło i znwou zacznie się kierat, pranie, prasowanie itp ale nie mam co narzekać bo u są mamusie co mają trójczkę i cudnie sobie radzą :ico_wstydzioch:
Badania wyszły mi ok. Nie mam zatkanej żadnej tętnicy :ico_brawa_01: pukanie też ucichło - oby na zawsze :-) Pomogły chyba Wasze życzenia zdrowia :ico_oczko:
:ico_sorki: jutro mam wizytę u neurologa ale nie wiem czy mnie skieruje na inne badania czy będziemy czekać az dolegliwość wróci...oby nie bo tak jest cudnie :ico_sorki:
byliśmy też na usg bioderek i wszystko dobrze.

leona z okazji małych urodzinek Twojego Skarba życzę mu dużo zdrowia i radości...i spokojnych przespanych nocy :ico_oczko:

inia może mała musi się zadomowić i będzie ok. My tydz nie byliśmy w domu i mały też dał popisówkę dziś :-)

lilo malutka powoli sobie poukłada kiedy noc a kiedy dzień, oby jak najprędzej. Dobrze że zasypia w nocy od razu po jedzeniu :ico_sorki:
inia1985, tak mi przykro z powodu Twojego Taty :ico_placzek: musisz być silna dla Niego... nawet sobie nie wyobrażam co przeżywasz :ico_placzek:
choć tak koło 19 zaczyna się robić bardziej marudna
o tak mój też nie jest zbyt miły wieczorem...czasem przesypia te humorki a czasem daje popalić. Przystawiam do piersi ale łapie łapczywie i wypluwa, rwie się znowu i znowu wypluwa, macha łapkami, kopie i krzyczy :ico_olaboga:

fajnie że jutro piątek :-) niby nie pracuje ale weekend to weekend. Przynajmniej mąż będzie w domu...choć pożyczył play station :ico_puknij: to tak jakby go nie było - faceci duże dzieci :ico_puknij:

a ja kupiłam sobie super szpilki :-D czerwono czarne...ale nie wiem gdzie będę w nich chodzić :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

19 lut 2010, 10:29

Dzięki dziewczyny :-) Mój tata jest w sumie młody, ma 52 lata, serce jest silne, więc niestety będziemy świadkami najgorszego... Wszystko powoli wysiada... Dzisiaj przyszłam z rana z Małą do jego pokoju, a on się mnie pyta co to za dziecko :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: To jest straszne....

Dziś Wikunia kończy 2 miesiące, więc stawiam w jej imieniu :ico_tort: :ico_tort:

anetka607, faktycznie te dzisiejsze dzieci niczego się nie boją i pyskują strasznie, pewnie nasze córcie też nie będą święte :ico_olaboga:

Shiva, najważniejsze, że Justynka ładnie noce przesypia :ico_brawa_01: A to marudzenie to może od dnia zależy, bo moja też czasem miewa gorsze dzionki

anusiek, super, że badania wyszły ok i oby te szmery już nie wróciły :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-02-19, 09:31 ]
kupiłam sobie super szpilki :-D
to zawsze poprawia humor :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

19 lut 2010, 13:14

inia1985, dużo zdrowia dla Wikuni.
faktycznie te dzisiejsze dzieci niczego się nie boją i pyskują strasznie, pewnie nasze córcie też nie będą święte
Ja już dawno postanowiłam że będę mojemu synkowi wpierać do główki, że rodzina jest na pierwszym miejscu, że ludzi trzeba szanować...i po zabawie będę Go uczyć sprzątać zabawki...
Często spotyka się facetów (już dorosłych, którzy nic przy sobie zrobić nie potrafią tylko czekają aż kobieta poda) :ico_zly:
Postawiłam sobie za cel pierwszorzędny Synka wychować na dobrego, czułego i kochającego faceta, któremu empatia nie będzie obca. :-)

Dziś mój maluszek w nocy budził się bardzo często, 4 razy na jedzenie i raz nie wiem po co...na szczęście udało się pospać do 11.
Może dziś będzie lepsza nocka :ico_sorki:

wiecie co mój Piotruś zaczyna się świadomie uśmiechać :-D kocham Go coraz mocniej z każdą minutą :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość