Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

18 lut 2010, 14:19

Sabcia, ja psikam po dwie dozy do jednej dziurki i odciagam frida ale jak mi sie skończy to uzywam fizjologicznej w ampułkach i wtedy wkraplam po kilka kropelek i tez odsysam. Ida tego nie lubi i płacze ale na długo dłużej ma wtedy czysty nosek i przy okazji nawilżony i najodowany sola - więc po całym zabiegu juz jest spokojniejsza i szczęśliwsza bo nic jej nie przeszkadza

[ Dodano: 2010-02-18, 13:22 ]
super jajka
:ico_sorki:
przekrecila sie z pleckow
:ico_brawa_01:
Ida ostatnio w koło kreci sie po macie tak jak wskazówki w zegarku w jedna strone - wczoraj 1,5 godziny sie bawiła tylko ma nerwa jak nie gra melodyjka ale wtedy coś pociagnie i uruchamia sama melodie cieszy sie wtedy w głos :-)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

18 lut 2010, 14:34

Sabcia ja tak samo jak Edulita: woda morska, frida i maść majernkowa, a jak miała taki większy katar i ciężko było jej oddychać to przez 3 dni, dwa razy dziennie krople Nasivin soft.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

18 lut 2010, 14:49

ok dziewczynki - tesciowa bedzie 5 marca u nas to jej powiem co ma kupic :)
nosek juz zakropiony sola i jest ok - ja mam koplr tu w uk kupione calpol soft

Edulitka - brawo dla Idki - rosnie nam kruszynka :-D

Jeszcze raz dzieki za rade

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

18 lut 2010, 14:59

dzisiaj tak mi słoce świeci do mieszkania, że upał mam jak latem :ico_olaboga: mimo, że okna pootwierane i tak jak Sabcia grzejników prawie nie odkręcam, tylko na chwilę jak na dworze było baaardzo zimno i to nie codziennie, bo chyba bym się ugotowała :-D

Sabcia ta Twoja córcia szybciutko się rozwija. Moja się przewraca, ale od czasu do czasu. Ale wszystko w swoim czasie :ico_haha_01:

Zosia to łobuz - śmieje się ze mnie jak kicham :-D

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

18 lut 2010, 15:03

Zosia to łobuz - śmieje się ze mnie jak kicham
to dobrze, moja sie ostatnio przestraszyła jak ziewałam :-D

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

18 lut 2010, 15:26

A my juz po spacerku. Ja na gazik nalewam sol fizjologiczna i jej zatykam jej nosek. Oczywisie sie po zlosci. Odetka sie i wtedy jej czyszcze. Pomaga.
Jula tylko 30min pospala na spacerku. Teraz zjadla 240ml .

Magda33, ja ma mieszkanie ocieplone i wogole grzejnikow nie wlaczam. A u mnie niebio zachmurzone. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

18 lut 2010, 16:19

Ale te wasze dzieciaczki wcinają tego mleczka moja jak zje 150 ml to jest super a może jej za mało czasami robię nie wiem ;-) i dodaję jej do mleczka troszkę kleiku aby była taka gęściejsza to lepiej w nocy mi śpi.
Widzę że jednak wczoraj coś w powietrzu wisiało wieczorem. Wykąpałam ją o 20 zasnęła mi o 21.30 a o 22 obudziła się z wielkim płaczem chyba miała kolkę bo co ja ją za brzuszek łapałam to w płacz ale ok 23 już się uspokoiła i zasnęła wstała o 3.40 i jedzonko a potem dopiero ok 6 i później o 9 normalnie ładnie spała ;-) ale mam problem z kotem bo dostała ruję i popuszcza gdzie popadnie już mam jej dosyć i w każdym bądź razie mam zamiar ją wysterylizować aby nie było już tego problemu.
Dobra uciekam zrobić obiad dopóki mała śpi.
Była na spacerze i ładnie spała a teraz znowu śpi ;-)
isiawarszawa, i jak dostałaś przesyłkę???
A po ile jest ten lew???

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

18 lut 2010, 16:30

bigottka, no własnie nie dostałam, czy listonoszowi nie chce sie do mnie zajsc czy jak? nie mam pojecia. jutro pojde na poczte zapytam!! tak byc nie moze!!
piotrek mowi ze dał za niego 12 albo 14 zł juz nie pamieta dokładnie

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

18 lut 2010, 16:31

Bigottka wystaerylizujcie koniecznie, my tak zrobiliśmy po pierwszej rui i teraz spokój.

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

18 lut 2010, 16:42

Magda33, bo już mnie denerwuje wczoraj wyciągnęłam mate edukacyjną i zostawiłam tą folię na chwilkę na podłodze to już zdążyła ją osikać. Już mam tego powoli dosyć. I po wypłacie pójdę do weterynarza aby coś z tym zrobił.
Isiawarszawa no będę musiała się przejść do Lidla i zobaczyć czy jeszcze są ;-) i jak będą to kupić.
A mam pytanie odnośnie tego Bobotica czy podawać w momencie gdy mała ma kolkę czy jakoś wcześniej???

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości