Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

18 lut 2010, 17:53

Karo, zgodzę się zdecydowanie co do tego, że każdy musi wybrać rozwiązanie dla siebie :-D
I tak: ciężar jest ważny, jak trzeba wózek dźwigać (wózek, to mało, bo zwykle są to i zzakupy i dziecko ważące więcej i więcej.
Koła: pompowane duże na wiejskie klimaty- wertepy, spacery po lesie, lub nierówne chodniki w mieście itp.
Piankowe małe i lekkie- na równe miejskie chodniki :)
Regulowana wys. rączki ważna gdy np tata jest sporo wyższy od mamy, albo sama mama jest wysoka :) Dla mnie to nie ma znaczenia. Ale np. julchik :ico_oczko: musi się przymierzyć do wózka i też to brać pod uwagę :-D
Itd w ten deseń. Nie ma idealnego wózka dla wszystkich. Ale całe szczęście dla każdego coś dobrego się znajdzie na naszym rynku :ico_brawa_01:

katinka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 21 lis 2009, 11:55

18 lut 2010, 17:57

Anja224 Witaj

Tibby - mozesz zapisac mnie na odliczanie dzic stuknelo mi 120 :-D

a co do wozka ja akurat preferuje 3 in 1 bagarznik w samochodzie mam spory co do wagi akurat nie mam wyznacznika mieszkam w domku jednorodzinnym wiec nie musze go dzwigac na niewiadomo ktore pietro pewnie jak bym mieszkala w bloku kryteria wyboru byly by inne :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 lut 2010, 18:33

hehe ja tez mialam 3 w jednym -ale po jakis 7 miesiacach kupilam mniejsza lzejsza spacerowke :-)
ale nudny dzien dzisiaj :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

18 lut 2010, 18:33

Kurczaki, no nie chcę się wymądrzać, ale na każdym moim wątku równolatkowym następował w pewnym momencie szał na lekkie, łatwe do złożenia spacerówki :ico_haha_01: i nagle szło w zapomnienie, ze przecież wózek 3w1 kosztował tyle a tyle i miał być na x lat :ico_oczko: No, ale każdy wybiera dla dziecka furkę marzeń i z tym dyskutować nie będę :-) Toż to sama przyjemność wybierać spośród tych cudeniek.

Anja, zapomniałam się przywitać. Witaj i zapraszamy do pisania. :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-02-18, 17:36 ]
hehe ja tez mialam 3 w jednym -ale po jakis 7 miesiacach kupilam mniejsza lzejsza spacerowke :-)
otóż to :ico_haha_01: :ico_oczko:

katinka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 21 lis 2009, 11:55

18 lut 2010, 20:05

Mmarta - maz racje nudy jak cholira

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

18 lut 2010, 20:21

No to już wszystko wiadomo :-) Ja powiem szczerze, że dla mnie najważniejszym kryterium chyba będzie ciężar wózka, bo będę musiała trochę go dźwigać no i bezpieczeństwo oczywiście, ale na to już będzie zwracał uwagę mąż :ico_haha_01: Martalka, masz rację, dopasowanie rączki byłoby dla mnie ważne - przy moim wzroście nie wyobrażam sobie spacerów non stop garbiąc się :ico_nienie:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

18 lut 2010, 22:08

julchik22, ja dziś oglądałam różne modele x-landera i zgodzę się z Martalką, że pomimo tego, że może są jednymi z lepszych są ciężkie. były modele po pierwsze o wiele tańsze i o wiele wiele lżejsze. a już nie wspomnę, że i ładniejsze wizualnie. TAKKO... czy coś takiego (dokładnie nie pamiętam!) przypadł mi do gustu.
witam się wieczorową porą po wizycie u ginka!

było USG i widziałam znów mojego słodkiego synka! :ico_brawa_01: Tobi już ma 2kg! Tak powiedział pan doktor. Maluch rozwinięty na 33.tydz 5.dzień, więc tydzień do przodu. szyjka długa między 3,5cm a 4cm. Niestety mamy zakaz seksiku, bo mi się zrobił jakiś stan zapalny i znów tabletki muszę brać. :ico_noniewiem: Wyniki wszystkich badań super. Nie ma bakterii już :ico_brawa_01: Urosept pomógł! :ico_brawa_01:
Mam skierowanie na badanie jakiś przeciwciał we krwi.
Widziałam znów jajeczka mojego synka.
Do tego niby szyjka zamknięta, ale od zewnątrz. Wewnątrz zrobiło mi się maleńkie rozwarcie, ale niewielkie, ale jeśli ono się będzie powiększać, to mogą mi pęknąć wody płodowe i wywoła to wcześniejszy poród... :-/ A tego nie chcemy, więc z seksikiem czekamy aż Tobi się pojawi. Będzie na co czekać. :ico_brawa_01:

katinka, już dopisuję cię do listy odliczających. Gratuluję! :ico_brawa_01:

witam nową koleżankę ze sąsiedniego forum kwietniówek. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

18 lut 2010, 23:49

Tibby, fajnie, że mogłaś synka pooglądać.
Ja pooglądałam wasze, a właściwie Tobiego ubranka, ale super!! :ico_brawa_01:

Już niedługo zostało, pewnie po 37 tyg sobie nadrobicie ciut z seksikiem, bo wtedy nawet jakby coś, to porodzik o czasie będzie, bo po porodzie to nie tak hop siup z sexikiem :ico_wstydzioch: przynajmniej u mnie

A skierowanie na te przeciwciała to odczyn coombsa masz na myśli? Odnośnie konfliktu?

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

19 lut 2010, 10:03

To ja sie z rana witam pierwsza i stawiam Wam :ico_kawa:

tibby, fajnie, że widziałaś Maluszka i że nie ma już bakterii. No i oczywiscie :ico_brawa_01: za skończony 33 tydzień! Ale czas leci - to już tuż tuż :-)

Ja wczoraj miałam dzień lenia, połaziłam po sklepach, odwiedziłam przyjaciołkę i po prostu powylegiwałam się na kanapie przed telewizorem. Chciałam chociażby 1 dzień odpoczać po pisaniu, bo już nie wytrzymywałam bólu karku - w srodę bolał mnie do tego stopnia, że ciężko mi było biegi w samochodzie przerzucać :ico_zly:
Ale już jest ok i niejako siłą rozpędu chcę się dzisiaj wziąść za Zakończenie, bo jak dam sobie za dużo luzu, to później nie będzie mi się chciało jak znam życie. Jeśli Mężulek wróci wcześniej z pracy, to jeszcze pojedziemy pooglądać wózki. :-)

No to życzę Wam mielgo dzionka i narazie spadam. Zajrzę później

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

:)

19 lut 2010, 11:55

Witam wszystkich i dziękuje za miłe przywitanie. Zastanawiam się jaki wózek kupić , ale na pewno najwygodniejszy dla dziecka myślę że będzie 2 w 1 a osobno do tego kupić fotelik samochodowy. W końcu i tak muszę oszczędnie wydawać a wydaje mi się że 2 w 1 jest jak najbardziej wygodny bo i głęboki i w tym spacerówka. Ja niestety płci dziecka nie znam iż mój maluszek źle się obrócił - ułożenie pośladkowe. Też macie różne obawy ? jak wyobrażacie sobie poród? nie przeraża was to? sama sytuacja za pewnie jest krępująca a co do bólu to zastanawiam się jaki mam próg wytrzymałości. Jesteście młodziutkimi przyszłymi mamusiami? Pozdrawiam serdecznie wszystkich:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość