Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

19 lut 2010, 11:12

Witam
magduś81, - mam nadzieje że to tylko po szczepieniu i nic sie z tego nie rozwinie :ico_noniewiem:
emikaw85, - oj kaszelek :ico_olaboga:
To jakaś masakra jak juz się pogoda poprawia aby spacerowac do woli dzieciaczkom coś się przyplątuje :ico_noniewiem:
Widze nowe foty w podpisie - śliczne :ico_brawa_01:
Magda33 - trzymam kciuki aby wyszlo wzorowe usg

Ja dziś obuziłam się z potwornym bólem gardła - dziewczynek bakterie dopadły i mnie :ico_oczko: juz płukałam gardło sola -bllle ale zawsze mi pomaga normalnie ledwo co gadam :/

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

19 lut 2010, 11:16

edulita, mam nadzieje , ze to nic groznego.
A dziekujemy :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

19 lut 2010, 11:34

emikaw85, jakie śliczne zdjęcia :ico_brawa_01: Julcia pięknie pozuje :ico_brawa_01:
nic sie z tego nie rozwinie
oby oby, bo Maks kaszle ale podobno to też możliwe po szczepieniach.
juz się pogoda poprawia aby spacerowac do woli dzieciaczkom coś się przyplątuje
może trafić że w domu będe siedzieć :ico_sorki: mam nadzieje że jutro już będe mogła wyjść na spacer!!!
Ja dziś obuziłam się z potwornym bólem gardła
coś te wirusy szaleją. Trzeba je chyba zapić jaką wodą ognistą :-D bo ja też się męcze z katarem i bóle gardła.

Dziewczy co wy sądzicie o gotowaniu obiadków z mrożonek?? i owocki tj jagódki też z mrożonek??Teraz kupowanie warzyw a hipermarketach to nic zdrowego i zastanawiam się nad mrożonymi!!!

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

19 lut 2010, 12:18

witam

ja właśnie umyłam sobie włoski, teraz cycujemy sobie a za godzinkę idziemy na spacerek po Alę do szkoły :ico_haha_02:

w poniedziałek mieliśmy iść na szczepienie ale dziś zadzwoniła pielęgniarka i przełożyła szczepienie na 5 marca , bo pani doktor poszła na zwolnienie :ico_noniewiem:

magduś81, oby chlopcy zwalczyli bakterie
a co do mrożonek , to wydaje mi się ż nie ma przeciwskazań
biorąc pod uwagę porę roku i kupowanie w marketach to te z mrożonek są w jakiś sposób zabezpieczone przed psuciem

emikaw85, śliczne focie

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

19 lut 2010, 12:29

Magduś ja kupiłam mrożone mini marcheweczki, ale ponoć są jakieś specjalne mrożonki dla dzieciaczkó, bo z tymi warzywami to rzeczywiście nic nie wiadomo.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

19 lut 2010, 14:34

magduś81, - ja myśle że te mrozone o tej porze roku moga być nawet lepsze od kupowanych normalnie bo wiadomo zamrożone zostały w pełni witalności a te świeże to takie słabiutkie i juz podwiędnięte
Może poszukaj takich mrożonek z ekologicznych upraw coby nie były chemia nawozone i bez pestycydów
idziemy na spacerek po Alę do szkoły
ja też bym chciała na spacer tak ładnie u nas za oknem :ico_noniewiem:
Nic uciekam tak na chwilkę wpadłam bo brat wpadł mi pomóc przy dziewczynkach żebym sobie odpoczeła a ja na neta wskoczyłam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

19 lut 2010, 16:58

Bylsysmy u lekarza. Julcia jest lekko przeziebiona. Nawet ja katarek zlapal. Pani dr przepisalam na witamine c, wapno i masc majerankowa. Prawdopodonie to od pogody ja zlapalo , bo sie troche cieplo zrobilo.

wiolaw magduś81 dziekujemy :ico_haha_02:
coś te wirusy szaleją. Trzeba je chyba zapić jaką wodą ognistą :-D bo ja też się męcze z katarem i bóle gardła.
racja szaleja, nie myslalam ze Jule tez zlapia. Ja juz 2 razy byłam chora. Jak narazie jest spokoj.

Ja tam wole dawac warzywa mrozone, bo w tych swiezych jest teraz duzo chemii.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

19 lut 2010, 17:27

emikaw85, Nicola ma tez katarek i od wczoraj nie jest lepiej oczka ma takie czerwone bidulka - no ale nic z katarkiem musimy sie troszke pomeczyc
emikaw85, nie obraz sie ale czemu trzymasz Julcie w domu w czapeczce - moim zdaniem nie potrzebne to jest dzieciaki od poczatku trzeba chartowac - tylko prosze cie nie obraz sie - ale takie jest moje zdanie , Nicola nawet w szpitalu w czapeczce nie byla

[ Dodano: 2010-02-19, 16:35 ]
Rany ale napisalyscie na maksa normalnie - ja sie ostatnio od cwiczen oderwac nie moge i dlatego tak malo zagladam - od czwartku znowu mam 2 kg mniej - rany jak sie ciesze

Jejku widze ze tu wiecej dzieciaczkow choruje - oby jak najzybciej im przeszlo
U nas wiosna na calego - smigam z mala na spacer napewno jej bedzie lepiej sie oddychalo po takim spacerku

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

19 lut 2010, 17:35

Sabcia, bo jak ona lezy to trze glowa o znamie i jej sie robi czerwone . Jak zasypia to jej wtedy zakladam. W szpitalu nie nakaldalam jej czapki.

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

19 lut 2010, 17:58

emikaw85, ojej no to faktycznie - bidulka :ico_noniewiem:

ja wam kiedys wkleje jakie znamie ma moja mala na nodze to sie za glowe zlapiecie :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości