Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

19 lut 2010, 12:04

Już niedługo zostało, pewnie po 37 tyg sobie nadrobicie ciut z seksikiem,
ojj tak, wtedy to trochę sobie pofolgujemy ;-) jeszcze miesiąc życia w celibacie :ico_haha_01:

i stawiamy :ico_tort: za 33.tydzień! :ico_brawa_01: tak, to już niedługo! :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-02-19, 11:14 ]
Martalka, na skierowaniu na badania mam napisane, że mają mi zbadać przeciwciała anty Rh, więc może to jest to co mówisz.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

19 lut 2010, 13:02

Martalka, na skierowaniu na badania mam napisane, że mają mi zbadać przeciwciała anty Rh, więc może to jest to co mówisz.
Tak tak, na pewno to.
Ja już miałam raz robione, czeka mnie jeszcze raz lub dwa.
Oby moja córa miała inną grupę krwi niż mąż ...bo inaczej znowu kłucie w pupsko (ty też pamiętaj, żeby pielęgniarkom przypomnieć, że mają dziecku pobrać krew na grupę U mnie ostatnio zapomnieli, i gdyby nie to, że sama lekarkę o to zapytałam, to pewnie nie zdążyliby mi podać zastrzyku przed upłynięciem 72h :ico_zly: ) .

[ Dodano: 2010-02-19, 12:16 ]
Witam wszystkich i dziękuje za miłe przywitanie. Zastanawiam się jaki wózek kupić , ale na pewno najwygodniejszy dla dziecka myślę że będzie 2 w 1 a osobno do tego kupić fotelik samochodowy. W końcu i tak muszę oszczędnie wydawać a wydaje mi się że 2 w 1 jest jak najbardziej wygodny bo i głęboki i w tym spacerówka. Ja niestety płci dziecka nie znam iż mój maluszek źle się obrócił - ułożenie pośladkowe. Też macie różne obawy ? jak wyobrażacie sobie poród? nie przeraża was to? sama sytuacja za pewnie jest krępująca a co do bólu to zastanawiam się jaki mam próg wytrzymałości. Jesteście młodziutkimi przyszłymi mamusiami? Pozdrawiam serdecznie wszystkich:)
W spośród wózków 2w1, 3w1 i innych zawsze są wygodne niewygodne dla dzieci. Kwestia wyboru, który jest cholernie szeroki w dzisiejszych czasach. Trudna decyzja :-D

Anja, obawy są, a jakże. Ja teraz najbardziej się obawiam tego, żeby mi nie zrobili cesarki, czyli, żeby wszystko poszło gładko ;) Ale sam poród nie przeraża mnie. Mam za sobą dwa, niezbyt ciężkie, siłami natury, jak to się pięknie określa :ico_oczko: Sama nie wiem jaki mam próg bólu... u dentysty bywa okropnie... ale ból podczas porodu to dla mnie inny ból... a może moje nastawienie tak działa i dlatego tak odczuwam?? Nie wiem, dla mnie nie było przerażająco, chociaż boleśnie.
A czy było krępująco? Chyba się o tym nie myśli... Jest położna, czasami lekarz/lekarka, ew. mąż... ale o tym się nie myśli za bardzo. Ja starałam się nie, oni widzą porody kilkadzisiąc/set razy w miesiącu, więc kolejna nie jest dla nich jakimś novum :D Najważniejsze to skupić się na sobie, na dziecku, oddychać dla samej siebie i dla dziecka, szukać wygodnej pozycji itd i starać się mieć wpływ na to, na co możemy mieć :)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

19 lut 2010, 13:20

Och... wszyskiego trzeba samemu pilnować w tych naszych "cudownych" szpitalach :ico_zly:

Anja, wszystkie mamy jakieś obawy - to normalne, a porodem na zapas się nie przejmuj - damy radę. Ja mam bardzo niski próg bólu, ale będę tym się martwic juz blizej terminu - teraz mam głowę czym innym zaprzatniętą :ico_haha_01: Czy wszystkie jestesmy młodziutkie? - chyba tak - bynajmniej tak uważam. Napisz coś o sobie i załóż suwaczek :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

19 lut 2010, 13:59

Ja jestem młodziutka, a przynajmniej tak się czuję. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

19 lut 2010, 14:10

Martalka, o ten zastrzyk trzeba prosić nawet jeśli mamy z mężem identyczne grupy krwi?

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

19 lut 2010, 14:16

Nie, jak Ty czynnik rh masz ujemny a DZIECKO dodatni.

Fajnie, że sprawdzają ci przeciwciała nawet jak macie takie same grupy.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

19 lut 2010, 14:20

oboje mamy z M. B Rh+, więc chyba konfliktu być nie powinno.

uciekam na obiadek.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

19 lut 2010, 14:25

ooo, to ciekawe czemu musisz robić przeciwciała... Hmmm.. zaintrygowałaś mnie :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

19 lut 2010, 16:02

nie mam pojęcia dlaczego, ale co mi szkodzi. zrobię i będę miała świeżutkie. to tylko trochę krwi.
a to na czczo muszę mieć badane? czy mogę coś zjeść? :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

19 lut 2010, 16:04

tibby, brawa za skończony 33 tydzień :ico_brawa_01:
Super, że wszystko w porządku i skończyły się problemy z pęcherzem :-)
U nas wiosna na całego! :-) Wczoraj 9 stopni na +, dziś 7!! :-D W końcu! :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość