Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

18 lut 2010, 22:45

Sejana Ty sie w ogole nie Zabezspieczasz ??? chyba zartujesz ??? no chyba ze chcesz miec dzieci jeszcze to ok ...
Z tego co napisałas to wolisz miec dzieci niz sie truc hehe jakby nie patrzec to zdrowe podejscie ...

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

18 lut 2010, 23:16

no chyba ze chcesz miec dzieci jeszcze to ok ...
chcee, chce... jak najbardziej.. ale tylko 1...
wiesz po zaprzestaniu brania tabletek antykonc. zaszlam w ciaze blizniacza, wiec boje sie, ze kolejnym razem moglabym znowu miec dwojeczke...

no a prezerwatywy to sa niewygodne i same o tym najlepiej wiecie :ico_haha_01:

jest jeszcze spiralka, ale tutaj kosztuje ok 150 - 300 euro, a poki co nie stac mnie na nia... nawet na spolke z Przemkiem zeby wylozyc...

sa jeszcze plastry i zastrzyki, ale od rodzinki wiem, ze lepiej tego nie probowac... Moja ciocia po przyjmowaniu zastrzykow majac 37 lat rozpoczela wczesne przekwitanie, zanikl jej okres, ma napady goraca i brazowe plamy na calej buzi, wyglada jak pani kolo 50tki... wiec sama nie chce ryzykowac...

wiec chyba pozostaly mi globulki, z ktorach w czasie stosunku robi sie pianka, ale to tez nie zabezpiecza w 100%.

no, albo naturalne zabezpieczenie... temperaturka itd... ale czy ja wiem, czy to prawda... znajoma w ten sposob sie zabezpiecza i w sierpniu ubieglego roku urodzila 6 dziecko :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2010-02-18, 22:19 ]
ahhh... no i sterylizacja... ale to zamyka mi droge calkowicie zeby miec jeszcze dzieci... no i koszt.. 600 euro

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

18 lut 2010, 23:32

nad ta sterylizacja o ja myslałam własnie .. .. i wiem ze to mozna u Was na raty ...

Ale dowiedz sie czy spirala tez nie jest na raty ...

A na dziecko Was teraz stac jesli na spirale za 150 euro nie ??

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

19 lut 2010, 00:18

z ta sterylizacj to moze i wyjscie ale to zamka drogę ...całkowicie sejanka mlodsza odemnie jestes np ale w sumie 2 masz ale zeby nie było tak, ze kiedys twoj nowy facet bedze chciał miec z Tobą dzidzie.

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

19 lut 2010, 08:02

Sejana nie musi skończyć w Tobie zeby Cię zapłodnić

mi to się marzą bliźniaki, obojga płci jakbym jeszcze miała to byłabym najszczęśliwsza na świecie, no ale na marzeniach się tylko skończy ;-)

Sejana z czego się utrzymujesz?

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

19 lut 2010, 14:42

ale zeby nie było tak, ze kiedys twoj nowy facet bedze chciał miec z Tobą dzidzie.
_________________
on wlasnie chce miec syna, bo jest ostatnim mezczyzna w swojej rodzinie i chce przedluzyc nazwisko...
Sejana z czego się utrzymujesz?
nie pracuje poki co, ale bdostaje socjalne pieniadze z miasta, oplacaja mi mieszkanie, ogrzewanie i wode, do tego otrzymuje zasilek rodzinny na dzieci i alimenty z miasta.
A na dziecko Was teraz stac jesli na spirale za 150 euro nie ??
dziecko dostanie tutaj pieniazki miesiecznia na siebie.. do tego od organizacji, do ktorej naleze dotaje sie wyporawke tzn. lozeczko, posciel i jakies ubranka... no i 500 euro na poczatek...
Nowe ubranka mozna tez kupic po 1-2 max. 5 euro, albo uzywane za 0,50 ct.. pozatym kolezanka ma do oddania, bo jej dziecko ma teraz troszke ponad pol roku... no i wozek tez chce za kilka miesiecy oddac...

[ Dodano: 2010-02-19, 13:47 ]
sejanka mlodsza odemnie jestes
aha.. no i jeszcze jedno na temat sterylizacji...
znajoma ma ok 25 lat, poszla tutaj do lekarza i chciala sie wysterylizowac.. Ona ma juz 2 corki...
A lekarze jej powiedzial, ze tak za 15 lat to moze przyjsc do niego ale teraz jest za mloda na sterylizacje...

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

19 lut 2010, 16:33

NowaSejana, no to fajnie Ci...tam na pewno lepsze socjalne niż to nasze, które pozostawiam bez komentarza.. kazdy tak dostaje? Pytam bo sama bym wyjechała za jakis czas.Tu w polsce nic mnie nie trzyma.. mam skonczone studia, ale w miejscu gdziemieszkam cięzko jest o pracę dla kobiet... powietrze najgorsze, czynna prosperująca kopalnia, jeden wieli syf

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

19 lut 2010, 17:09

i Ty Sejana dostaniesz to nawet jesli nie jestes obywatelem ??? bo jesli tak to ja tam jade .. nawet nazwisko mam niemieckie ...

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

19 lut 2010, 18:08

Ty Sejana dostaniesz to nawet jesli nie jestes obywatelem ???
ja mam pochodzenie niemieckie i polskie, ale dziewczyny nie majac wczesniej papierow niemieckich tez dostawaly na siebie alimenty i rodzinne....
nawet nazwisko mam niemieckie ...
moze masz jakies niemieckie korzenie??
kazdy tak dostaje?
kazdy kto sie zarejestruje w urzedzie pracy (Arbeitsamt)... wiadomo, ze pozniej beda Cie ciagali po kursach itd.. tak jak mnie, ale nie ma nic za darmo... Oni Ci daja pieniadze a Ty rob cos...

No i na pocieszenie.. czytalam wczoraj artykul na temat pieniadzy socjalnych i rzad chce je obciac o 30% :ico_szoking: :ico_szoking: to jest nierealne.... wtedy juz nie bede miala czym zaplacic za telefon, nie mowic o tym, ze od marca podniesli mi prad o 12 euro... No i oczywiscie na tym wszystkim ucierpia dzieci, bo na nie tez chca poobcinac pieniadze.... Niemcy to juz nie takie kokosy jak jeszcze 10 lat temu jak euro nie bylo... Kazdy kto tutaj dlugo mieszka tak mowi.... Euro zniszczylo ten kraj, no i ciagle podwyzki...
Ale i tak jest lepiej niz w Polsce :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-02-19, 17:12 ]
no i jeszcze jedno.. papierow do wypelnienia sa stosy i biegania po urzedach godziny, ale wszystko jest do zalatwienia.. Jestem tego przykladem skoro tutaj dalej siedze :ico_haha_02: :ico_haha_02:

no i jest podstawowa roznica miedzy Polska a Niemcami....
Zasilek rodzinny nalezy sie KAZDEMU i nie zalezy od dochodow...

No i urzed ds mlodziezy oplaca mi przedszkole :-) :-)

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

19 lut 2010, 20:39

NowaSejana, super.. ale ja to bym pracowac bardzo chciała a tam przedszkole juz od 18 miesiecy jest nie to co tu :ico_zly:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość