Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

19 lut 2010, 19:07

My dzisiaj byliśmy 2,5 godziny na spacerze i niunia spała super. Dzisiaj dałam jej marchewkę zobaczymy jak to będzie czy znowu będzie kolka czy nie ale tym razem jestem przygotowana i kupiłam na zapas Bobotic ;-)
emikaw85, no to nie ciekawie :-/ z tym katarkiem
Moja jak na razie odpukać zdrowa. W niedzielę jadę do mamy na tydzień bo mój tata jest chory był tydzień w szpitalu ale teraz to już go wypuścili miał różę :-/ masakra :-/

[ Dodano: 2010-02-19, 19:28 ]
O nikogo nie ma aż jestem w szoku.
Mi gwiazdeczka jeszcze śpi a zasnęła o 17 z lekką pobudką o 18 ale od razu zasnęła.
Gdzie się podziewacie???

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

19 lut 2010, 20:48

A moja spi. Cos mi sie wydaje ze znow bedzie zadzic do 2 w nocy.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

19 lut 2010, 21:03

Witam, a my dzis byłysmy u mnie w firmie, potem w domku sie bawiłysmy
a jutro jesli wszystko nam wyjdzie to pojdziemy na basen :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

19 lut 2010, 21:12

isiawarszawa, mi odnośnie basenu lekarz powiedział że lepiej iść jak po pierwsze będzie ciepło a po drugie jak Wiki będzie już ładnie trzymała główkę sztywno. Więc wybiorę się dopiero na wiosnę ;-)
emikaw85, spoko moja też dopiero co się obudziła i ciekawe o której pójdzie spać :-P

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

19 lut 2010, 21:16

Ja wreszcie odpoczywam!!! Spią te moje gorączki :ico_brawa_01:
Wieczorkiem było lepiej więc to napewno po szczepieniach!!!

Nic nie ma w telewizji więc pogrzebie w necie i ide spać, bo nie wiadomo jak pośpie dzisiaj!!!
mój tata jest chory był tydzień
dużo zdrówka dla taty!!!
kupiłam na zapas Bobotic
oby kolki nie było ale dobrze że masz zapas. Ja też trzymam zapas butleczke w razie awarii kolkowej!!!
to pojdziemy na basen
kurcze nie za zimno na basen??
Ja tam wole poczekać na cieplejsze dni bo na basenach przeciągi i ogólnie zimno jak się z wody wychodzi brrr
Isia daj koniecznie znać jak było i jak Olwika reagowała na wode i szum itd :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-02-19, 20:18 ]
po pierwsze będzie ciepło a po drugie jak Wiki będzie już ładnie trzymała główkę sztywno. Więc wybiorę się dopiero na wiosnę
no dokładnie!! My tak samo!!!

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

19 lut 2010, 21:42

wiecie my mieszkamy dosłownie 3 minuty pieszo od basenu, moja lekarka powiedziała żeby po basenie posiedzieć w środku jeszcze jakies 20-30 minut i starczy

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

19 lut 2010, 21:46

isiawarszawa, no chyba że tak ale ja i tak mam za daleko do basenu więc odpada u mnie. A dostałaś już przesyłkę czy w dalszym ciągu cisza??

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

19 lut 2010, 23:37

ja jak zwykle nocnie
ale wcześniej próbowałam i nie mogłam wogóle wejść, chyba jakieś prace byly

my na spacerku byliśmy 3 godz., potem przerwa na cycusia posiedzieliśmy troszkę u siostry i do domku znów na piechotkę tak bylo dziś fajnie :ico_spanko:

ja dziś po raz pierwszy od roku skorzystalam z solarium, fajnie bylo :ico_oczko:

Sabcia zazdroszczę ci tych spadających kg.,
cały czas jesteś na diecie ?
ja jakoś nie mogę się zmobilizować , zacięcie mam tylko do robienia brzuszków

bigottka zdrowia dla taty

i dla naszych chorowitków małych też zdrówka życzę :ico_haha_02:

isiawarszawa, daj znać jak na basenie poszło , ale naprawdę odważna jesteś jednak to zima i dziecko tak po kąpieli na dwór wynieść , no nie wiem

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

20 lut 2010, 09:20

Hej :ico_haha_02: Ja juz z :ico_kawa:

Jula wczoraj usnela po 24. 2 razy do niej wstawalam , bo kaszlala. Teraz zjadła i lezy w lozeczku.

bigottka zdrówka dla taty

Tez chcialam isc z mla na basen , ale nie teraz ,bo za zimno. A my dzis w domku bedziemy siedziec. I tak z mala nie moge wychodzic.

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

20 lut 2010, 09:33

Ja już też wstałam zaraz :ico_kawa: która chce??
Nam noc nawet ładnie minęła zasnęła ok 21.30 i spała do pierwszego jedzonka ok 2 lecz to widocznie musiało już być bardzo długo bo się obudziła z wielkim płaczem i po karmieniu usnęła do 6 rano i znowu płacz bo taka głodna była ;-) ale przynajmniej się troszkę wyspałam ;-)
OK 10 idę na spacerek chcę zobaczyć ile w komisie kosztuje łóżeczko turystyczne chce kupić i do rodziców wywieźć aby tab małą miała w czym spać.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość