Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

20 lut 2010, 17:15

Witam
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: Sabciu 100 lat :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:

Bigotka - zobaczysz tata szybko wróci do zdrowia :ico_pocieszyciel: ma taką śliczną wnusie więc ona da mu siły
Magduś81 - wczoraj wspominałas o wodzie ognistej :-D idac za rada wypiłam wczoraj z męzem wysky i dziś tylko kaszel ale bez bólu gardła :-D
emikaw85, - biedactwo Juleczka kaszel strasznie męczy takie maluszki oby jej szybko przeszło ja przy kaszlu stawiam garnek z zagotowana woda z solą i troszke pomaga śluzówki sie nawilżają - może spróbuj :ico_noniewiem:
isiawarszawa, - widziałam juz fotki na nk zabawa musiała byc przednia ale podziwiam za odwage

a ja dzis jak tylko lepiej sie poczułam to wykorzystałam kuzynke która do nas wpadła i skoczyłam z męzem na zakupy :-) kupiłam dla Idki kilka nowych bluzeczek bo ostatnio częsc ciuszków nam sie zaplamiła - wkońcu marchewka tak łatwo się nie dopiera :-)

[ Dodano: 2010-02-20, 16:17 ]
moje gwiazdeczki juz czuja się dużo lepiej mysle ze jak w poniedziałek będzie tak ładnie to wybierzemy się w końcu na spacerek bo dzis u nas tak pięknie świeci słońce az zal siedzieć w domu ale jeszcze nie sa do końca zdrowe więc nie chce ryzykować

[ Dodano: 2010-02-20, 16:22 ]
emikaw85, - jeżeli chodzi o ta wode z solą to jeszcze robie dziewczynka inhalacje lekarz mi ostatnio polecił aby taka wrząca osolona wode w garku postawic przed sobą i trzymać dziecko na kolanach i pod parasolem przez kilka minut u nas pomagało dziewczynki mniej sie męczyły - spróbuj moze to przyniesie Juleczce ulge :ico_noniewiem: tylko uwazaj bo ja to sie zawsze boje tej goracej wody w garnku tylko ze moja Nikola to taka wiercipieta :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

20 lut 2010, 17:55

edulita, dzieki za rade.

Ja ide z mala do lekarza. Nie podoba mi sie jej kaszel. Ciezko jej spac. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

20 lut 2010, 17:56

Jeszcze raz wam dziekuje :)

a my jak wyszlismy o 11 na spacer to wrocilam dopiero teraz :-D synek poszalal z chlopakami a ja z mala spacerowalam .....

emikaw85, wspolczuje - moja mala juz lepiej ale w nocy sie budzila bo zle jej sie oddychalo ..... ale mysle ze po spacerku juz jest duzo lepiej .....

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

20 lut 2010, 18:40

Ja ide z mala do lekarza
to dobrze bo zawsze lepiej skonsultowac się z lekarzem nim coś więcej się rozwinie, napisz później co po wizycie

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

20 lut 2010, 21:02

Bylysmy. Mam katarek i jej to splywa do gardła. Lekarz przepisał nam kropelki. Mam pytanie , czytałam na necie, że powino sie dziecko ubrac na tzw. cebule i isc na spacer. To prawda?

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

20 lut 2010, 21:16

emikaw85, chodzi ci ogólnie o ubranie na spacer czy o spacer odnośnie kataru ?

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

20 lut 2010, 22:07

jestem :)
Dziekujemy za komentarze na nk
na basenie zabawa była przednia :) Oliwce bardzo sie podobało chociaż może nie tryskała uśmiechem na wszystkie strony, ale była grzeczna spokojna i chetnie sie bawiła, pod koniec już nawet zaczeła machać rączkami i nogami. dzis ją kąpalismy w dużej wannie i też zaczeła "pływać"
zajęcia kosztowały nas 35 zł ale warto było :) po zajęciach sie wysuszylismy i posiedzielismy w budynku jeszcze jakies poł godziny, potem na dwór i po 3 minutkach bylismy w domku
nie zauważyłam żeby olwie "coś brało" nie ma kataru, marudzenia, podwyższonej temperatury ani kaszlu. mam nadzieje że jutro też tak bedzie
ogólnie jesteśmy super zadowolone z basenu i za tydzien to jedziemy do moich rodziców ale za dwa tygodnie tez napewno pojdziemy!! :)

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

21 lut 2010, 00:00

edulita, spacer odnosie kataru.

isiawarszawa, :ico_brawa_01: dla Oliwki :ico_haha_02:

Jula zjadla i zasnela . Tylko ciekawe jak na długo.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

21 lut 2010, 00:08

emikaw85, jeżeli nie ma podwyzszonej temperatury to napewno dobrze małej zrobi bo na dworze lepiej i łatwiej się oddycha w dodatku chłodne powietrze obkurcza naczynka w nosku i na troche (czas spacerku)wstrzyma katarek . Co do ubrania to lepij jak ubierzesz ją poprostu stosownie do pogody bo jak zagrubo to się zgrzeje i dolegliwości podziębienia się nasilą
Tylko ciekawe jak na długo
oby spokojnie przespała nockę
isiawarszawa, - widziałam te fotki pływaczka na całego :ico_brawa_01:
Nic uciekam spać bo padam na twarz dobranoc

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

21 lut 2010, 10:55

Witam :ico_haha_02:

Noc minela spokojnie. Zasnela kolo 24. Tylko raz sie obudzila po 4 to ja nakarmila, wczysilam nosek i usnela . I obudzila sie o 9.

edulita, dzieki za rade. :ico_haha_02:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości