mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

22 lut 2010, 16:46

mysle ze to jest bardzo zlozone :ico_noniewiem: ...a matka zwyczajnie bronila bardzo glupio swego syna a ja nazwala dziwka :ico_olaboga: i jeszcze po osiedlu niestworzone rzeczy opowiadala :ico_puknij: chetnie bym powiedziala tej babie jak glupia ona i jej syn sa :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-02-22, 16:03 ]
jak zrobiles dziecko to ponies odpowiedzialnosc za swoje czyny...
mysle ze nie chca i boja sie wziac odpowiedzialanosc ...w myslzasady to nie ja to on ...jak dzieci sie zachowuja,ale to nie jest juz zabawa

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

22 lut 2010, 17:27

ak dzieci sie zachowuja,ale to nie jest juz zabawa
dokladnie.. ale takich przypadkow znam niestety baaardzo duzo...

wiecie.. jutro jak sie dowiem jak tam moja krew to chyba wezme sobie lampke wina i zrobie sobie goraca kapiel, moze wtedy sie poluzuje...

a przez to cale zamieszanie, w trosce o maluszka, ktorego raczej nie ma, rzucilam palenie.. juz cale 5 dni nie pale... wiem, wiem.. to tez dla mojego zdrowka... ale mam ochote zapalic :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

22 lut 2010, 17:37

uff jak gorąco :ico_oczko:



moja teściowa w ogóle nie utrzymuje z nami kontaktów, dla mnie to dobrze, bo jej nie znoszę ale czasem przykro, ze w ogóle dzieci ja nie interesują.. W zresztą tez nie..

mam koleżankę, która urodziła w wieku 17 lat.. że niepełnoletnia to matka jej była rodziną zastępczą... po roku to się zmieniło.. ale ta Kaśka lubiła bardzo panów, imprezy.. matke tez miała nie tego.. niby nauczycielka a z tego co pamietałam zawsze ją traktowała jak jakiegoś zwierza i mówiła, ze padagogiem ona jest z pracy nie w domu.. Kaska nie miała do powiedzenia nic odnośnie wychowania malego, okłamały dziadka, ze dziecko jest tej matki... cuda tam się działy.. w końcu ta matka wywaliła tą Kaśką z domu, mały miał zostać z nią.. a ze Kaśka chciała zrobić matce na złość to oddała niby czasowo Igorka do jego ojca (byly ćpun, który ją zostawił kiedy była w 5 miesiącu ciąży) okazało się, że koles się ogarnął.. znalazł dziewczynę nie wiem czy się pobrali, ale.. odebrał kaśce dziecko... nie ma w ogóle do niego praw, musi płacić alimenty... ale niestety nie ma żadnej nauczki, mieszka teraz z jakimś kolesiem a z innym jest w ciązy bo jak mwói, czyje że to tamten... mam nadzieję, że mój Michał nie pójdzie śladami swego ojca i nigdy nikopgo nie skrzywdzi... ja w kaŻdym razie zawsze pomogę bo wiem jak to jest być samemu...

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

22 lut 2010, 17:48

mam nadzieję, że mój Michał nie pójdzie śladami swego ojca i nigdy nikopgo nie skrzywdzi... ja w kaŻdym razie zawsze pomogę bo wiem jak to jest być samemu...
ja tez mam taka nadzieje,
chcialabym, zeby dziewczynki nie mialy ani moich ani ich ojca wad..
wiadomo wady jakies musza miec, nie ma ludzi bez wad.. ale mysle, ze to tez kwestia wychowania, nie tylko kwestia genow...
A kobiety moga krzywdzic tak samo jak i faceci

[ Dodano: 2010-02-22, 16:50 ]
nie ma w ogóle do niego praw, musi płacić alimenty...
i pomyslec, ze na swiecie sa takie matki... nosic to malenstwo przez 9 miesiacy pod swoim serduszkiem a potem tak poprostu zostawic... zapomniec...

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

22 lut 2010, 18:46

z tego widac ze co czlowiek to historia......zal tylko dzieci takich rodzicow....
wiecie.. jutro jak sie dowiem jak tam moja krew to chyba wezme sobie lampke wina i zrobie sobie goraca kapiel, moze wtedy sie poluzuje..
pewnie ze tak zrob ,nalezy sie relaks :-)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

22 lut 2010, 19:26

dziewczyny zrobilam suwaczki z fotkami... a fotek nie ma...
pomozecie??

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

22 lut 2010, 19:38

hej aleścvie naklikały ale nie dam rady bo mala się drze doczytac nie dam rady :ico_placzek: :ico_olaboga: cały dzień dzisiaj marudna juz nie mogę

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

22 lut 2010, 19:48

hej aleścvie naklikały ale nie dam rady bo mala się drze doczytac nie dam rady :ico_placzek: :ico_olaboga: cały dzień dzisiaj marudna juz nie mogę
oj, wspolczuje...
a dziewczyny.. moze ktoras z Was ma spiralke, albo jakas Wasza znajoma??
Staram sie poczytac o tym jak najwiecej...

[ Dodano: 2010-02-22, 18:52 ]
Najczęściej tym czynnikiem jest miedź, która gromadzi się w śluzie szyjki macicy (prawdopodobnie upośledza przemiany energetyczne glikogenu w komórce plemnika) oraz w śluzówce macicy (endometrium) i zmienia jej właściwości, zapobiegając po zapłodnieniu jaja zagnieżdżeniu zygoty, powodując jej śmierć.

przeczytalam to na stronce o spiralkach...
masakra...
ale ktos to ujal paskudnie...

[ Dodano: 2010-02-22, 19:06 ]
ale sie naczytalam na temat tych spirali i sie wystraszylam troszke
http://cafeteria.pl/seks/antykoncepcja/ ... zmaciczna/

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

22 lut 2010, 21:58

ja nie mam i nie mam pojęcia jak to działa, ale tez rozne rzczy słyszałam, ale czy to prawda to nie wiem.

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

22 lut 2010, 23:29

Moja mama ma od 2 lat spirale ... Mirelle z hormonem .. i sobie chwali ... okresu prawie nie ma ... z załozeniem no wiadomo ze to nie przyjemne ale trwało chwile .. bolec niee bolało .... wiec nie wiem czego sie bac ... zawsze mozna wyciagnac ..

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość