chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

16 lut 2010, 23:13

Hej.
edulitko, mała ma bakterie w moczu i stąd ten stan podgorączkowy.
riterko, a ty jak się czujesz?? Pewnie już czekasz na rozwiązanie?? Malutka już by mogła wyjść z brzuszka. Co??
iwciu, a ty się nie odzywasz :ico_noniewiem: To pewnie przez tą pracę....
Do usłyszenia.

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

17 lut 2010, 12:04

hej kobietki :-D

jestem ,zagladam ale na razie zero organizacji i czas mi ucieka nie wiem kiedy .dziś mam na 12 ,zaraz wychodzę,więc tylko zajrzałam się przywitać :-) ,ogólnie jest ok

Chloe trzymam kciuki za maleństwo ,musi być dobrze,w końcu to nie pierwszy wcześniaczek i napewno da sobie radę :ico_pocieszyciel:

Riterciu jak się czujecie ? :ico_noniewiem:

Edulitko a jak Nikolcia ,mam nadzieję,że Idusia tym razem się ustrzegła choroby .Tak swoją drogą Idusia to już duuuuża dziwczynka,ślicznie rośnie i niech rośnie zdrowo .Buziaczki dla dziewczynek :ico_buziaczki_big:

spadam kobietki,bo zaraz mam autobus :ico_papa:

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

17 lut 2010, 21:14

Hej!
Witaj iwciu!
Dziewczyny, malutka zaczęła w końcu przybierać na wadze i wszystko idzie ku dobremu. Najpóźniej na święta będzie w domu.
riterko, melduj się kochana. Czuję w kościach, że to już!!!
edulitko, a jak twoje księżniczki??

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

18 lut 2010, 00:05

Witam
chloe, - cudowna wiadomosc :ico_brawa_01: bedzie dobrze zobaczysz poprostu niektóre dzieciatka maja trudniejszy start ale za to jak wystartuja to dopiero wszystkim pokazą
Iwcia 33, - fajnie że jestes zadowolona powoli i wpadniecie w rytm wiadomo zmiany zawsze muszą troche rozwalic dzienny plan ale unormuje sie juz niedługo :-)
U nas niezadobrze Idka od tygodnia nie przybrała ani grama i zapożyczyła choróbsko od Nikoli jest na antybiotyku Niki jakby lepiej
Dziewczynki zapraszam na naszą klase do swojej galerii wystawiłam tam zdjęcia takich jajek wielkanocnych jakie robie moze któraś byłaby chetna :ico_wstydzioch: siedze jak ten darmozjad na tyłku w domu i choc pare groszy chce dorobić ( cena takiego wstązkowego to 15 zł a sznurkowego 10 zł wysokośc jajeczek to 10 cm )

czyzby riterka juz na porodówce bo nic sie nie odzywa :ico_noniewiem:
Dobranoc

[ Dodano: 2010-02-17, 23:39 ]
takie jajeczka robie :)

Obrazek

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

19 lut 2010, 11:24

melduje że nie rodzę :-D
Iwcia 33, spokojnie musisz się przestawić i to porządnie, każda ma na początku organizacyjne zawirowanie, będzie dobrze, grunt, żeś zadowolona!!!!!!
chloe, bardzo się cieszę, ze z Malutka już lepiej, nadal trzymam kciuki! a jak Maciej?
edulita, piękne te jajeczka, kiedyś widziałam jak się to robi to szacun kochana ja wymiękam :ico_brawa_01: ja dziewczynki? a zdjęci Niki w Twoich butach jest cudne :ico_brawa_01:
ja chce już rodzić mam skurcze ale słabe, jednak dają popalić, wsio mnie boli i ciągle stękam :-D chyba mnie już w domu mają dość :ico_oczko:

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

19 lut 2010, 20:21

Hej!
No widzisz riterko, ja czuję, że to już. Twoja pora nadchodzi :-D
edulitko, ile Idka waży? Zdrówka wam życzę dziewczynki.A jajeczka cudne. Muszę cię poszukać na NK
mery, a ty gdzie się podziewasz??

[ Dodano: 2010-02-21, 20:52 ]
riterko, widzę, że to już 39 tydzień, zaczyna się 40. A ty jak się czujesz??

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

22 lut 2010, 21:36

my po wizycie no i jutro idę do szpitala :ico_zly: ogólnie mała jest mała więc już trzeba powoli działać, najpierw badania ktg po 3x na dzień ciśnienie i cukry a później próba z oxy (co mnie przeraża, bo ostatnio się bardzo męczyłam po niej i 3 dni rodziłam, więc jestem w panice lekkiej) no i ponoć w tym tygodniu powinnam urodzić, zobaczymy, trzymajcie kciukaski!
neta raczej będę mieć to będę zaglądać!

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

23 lut 2010, 00:02

Riterciu ja cały czas mocno ściskam kciuki ,wszystko pójdzie szybko zobaczysz,każdy poród inny i ten napewno bedziesz miło wspominać :-) .Pisz skoro bedziesz miała taką możliwośc jak postępy.

Chloe jak maleństwo ,mam nadzieję,że ok?

Edulitko śliczne te twoje jajeczka :ico_oczko: ,masz kobieto zdolności,wszechstronne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,a jak dziewczynki,zdrowe wreszcie ?


ja mam teraz troszkę luzu ,bo moja mama do nas przyjechała na 3 tyg :ico_brawa_01: ,a;ergia pojechała do sanatorium i odpocząć nam wreszcie dała od siebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: .Z mamą fajniej ,bo obiad dogotuje,poprasuje itp,chociaz wcale tego nie oczekuję,ale z nudów ... gotowa wszystko zrobić :ico_oczko: Uciekam teraz spać,bo o 5.00 pobudka :ico_szoking: ,znów mi sie nic nie będzie chciało z rańca.

u nas dziś była piękna wiosenna pogoda :509: :ico_brawa_01:

buziaki i zdróweczka dla wszystkich :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

23 lut 2010, 10:37

Witam

Riterko- czy juz po wszystkim?? Mam nadzuieje, ze mała nie zameczy mamusi i szybko przyjdzie na swiat, czekamy. :ico_haha_02:

Edytko- jajka sliczne, nie mam pojecia jak to sie robi, zdolniacha jesteś; a dziewczynki zdrowe?

Chloe- i co z maleństwem juz lepiej czy bakteria jeszcze jest?


U nas dobrze. Mały zdrowy. Bylismy w weekend w Krakowie i Daniela siostry. Trochę odmiany od domu.Za tydzień w niedzielę Daniel leci do Turcji na trzy dni, moze mama mnie odwiedzi to wyrwę sie z domu. Mam zamiar sie odchudzać bo przez zime troche sie przybrało, zamierzamy kupić atlas i ławeczkę do brzuszków z meżęm zobaczymy jak nam to pójdzie bo na siłownie nie mam kiedy chodzic.
Narazie buziaki

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

23 lut 2010, 22:20

melduję się ze szpitala nadal 2 w 1
i nadal cisza, będę zaglądać buziaki

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość