Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

23 lut 2010, 14:05

Samanta, tylko spokojnie, czasu jeszcze sporo. I masz rację z tą listą. Nie nakupujesz niepotrzebnych rzeczy (bo wiadomo, można się zapomnieć w tym wszystkim) :ico_brawa_01:
Spanka do południa zazdroszczę szczerze! :ico_haha_01:

mmarta, miłego pobytu!!

Karo, nie wiem co masz na myśli pisząc o super pogodzie :) ironia to była? :ico_haha_01: U nas jest paskudnie- szaro, buro i nawet deszcz padał :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

23 lut 2010, 14:27

Martalka, nie kochana, to nie ironia! U nas (łódzkie) jest piękna wiosenna pogoda, słoneczko jak w maju, 10 stopni na plusie, ptaszki śpiewają i resztka śniegu topnieje :-) :ico_brawa_01: Lepiej odwiedzić kraj teraz, niż parę tygodni temu w mrozie -20 :-D

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

23 lut 2010, 14:41

łooo, jak macie plus 10 to faktycznie SUPER!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ojjj, brak mi słoneczka, brak!
Chociaż, pojęczałam, to nieśmiało się wyłania zza chmur.

Co masz na myśli pisząc "resztka śniegu"? U nas są całe hałdy :-D

A ja jutro muszę, chcąc nie chcąc, zabrać dziecko młodsze, wózek, wcisnąć nas do busika i jechac na zebranie do przedszkola starszego. Potem z dwójką (przez te hałdy i syfiaste chodniki) sunąć na drugi koniec miasta na urodziny do Bartka koleżanki. Na samą myśl sapię :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

23 lut 2010, 14:48

Chociaż dużo się u Was dzieje :-) Ja już też chciałabym się zajmować moim Maluszkiem :-D

NICOLA_1985

23 lut 2010, 16:26

hej dziewczynki moje kochane :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
ja juz w koncu w domku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ale mam dosc tego szpitala, dzisiaj jeszcze miałam konsultacje z internistką w spprawie tej krzywej żelaza... wyniki bardzo dobre, kazała zgłosic sie na hematologie w katowicach i zrobic badania genetyczne no i zaleciłą diete niskocholesterolową.
z leków kazali mi brac tylko nospe no i oczywiscie duzo odpoczywac i chodzic w rajstopach uciskowych.
jak tylko wróciłam ze szpitala byłam bardzo słabiutka robiło mi sie słabo gdy tylko próbowałam wstac i przejsc sie troszke ale juz jest duzo lepiej.
troszke was podczytałam ale jest co nadrabiac.. wiec to na razie tyle. teraz jestem sama z Karolką a moj S poszedł w koncu na to prawo jazdy, przegadałam mu ze inaczej nie damy sobie rady i w koncu mnie posłuchał :-)

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

23 lut 2010, 17:10

NICOLA_22, witamy "w domu"!!! :-) Wszystkie się o Ciebie martwiłyśmy i trzymałyśmy mocnisto kciuki, żebyś wyzdrowiała i jak najszybciej wróciła do domku :-) :ico_brawa_01: Super, że już jesteś :-) Tylko teraz się nie nadwyrężaj! Odpoczywaj dużo i stosuj się do zaleceń lekarzy i wszystko będzie dobrze!!! :-)

Buziaki i :ico_tort: na powitanie :-D

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

23 lut 2010, 17:29

="NICOLA_22"]wyniki bardzo dobre, kazała zgłosic sie na hematologie w katowicach i zrobic badania genetyczne no i zaleciłą diete niskocholesterolową.
a co się dzieje? działo że byłaś w szpitalu? i którym?bo piszesz o Katowicach, a ja jestem z Chorzowa
Piszecie o przygotowaniach o zakupach dla maluszków, ja przy Tomku też długo czekałam , a teraz moje przygotowania będa wyglądały tak że wyjmę wory z małymi ciuszkami z piwnicy, przepiore, przeprasuje, a tylko kupie coś różowego na dobrą wróżbę...
U nas pogoda też super WIOSNA,WIOSNA! TRWAJ

[ Dodano: 2010-02-23, 17:03 ]
moj S poszedł w koncu na to prawo jazdy, przegadałam mu ze inaczej nie damy sobie rady i w koncu mnie posłuchał :-)
gratulacje z decyzji

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

23 lut 2010, 18:19

NICOLA_22, miło cię widzieć znów na forum :ico_brawa_01: Super, że jesteś z nami :ico_sorki:
I zobacz, już masz 6.okienko! Brawo. A jutro STUDNIÓWECZKA!!!! :ico_brawa_01:

Martalka, wysłałam ci maila z danymi odnośnie tych ciuszków.

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

23 lut 2010, 18:21

NICOLA_22, dobrze, że już jesteś w domku :) nie ma to jak własne łózko, mąż przy boku, córcia, jedzenie takie jak się należy ;) uważaj na siebie, pamiętaj o zleceniach lekarskich i wszystkich badaniach, które masz zrobić ;) ja trzymam kciuki, żeby już wszystko było O.K. :ico_brawa_01:

agniecha772, jak masz ciuszki po starszym synalku, to faktycznie mozesz wykorzystać. Ja też planuję jeszcze powiększać rodzinkę, dlatego zamierzam ciuszki po pierwszym maluszku dobrze przechować dla następnego i podobnie z innymi rzeczami, typu wózek, łóżeczko itp. Nom i życze Ci tej upragnionej córeczki - będziesz miała wówczas parkę :)

Martalka, widze w Tobie wspaniałą Matkę Polkę ;) Byle Wam pogoda dopisała i dobry humor :ico_haha_02: bądź dobrej myśli, a wszystko pójdzie jak z płatka :ico_oczko: :ico_oczko:

karo-22, zgadzam się z pogodą w łódzkim ;) byłam dzisiaj na długim spacerze i az się buzia cieszyła z tego słonka muskającego moją twarzyczkę, oby zima już nie wróciła...

moją pomidorówkę lecę dosmaczyć i życzę Wam kochaniutkie miłego wieczorka :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

23 lut 2010, 18:25

Nicola, witaj!!!!!! Jak dobrze, że jesteś?? Poważnie to wszystko wyglądało, ale dobrze że jest OK :ico_brawa_01:

Karola, brawo za prawko jazdy.
Proszę mnie jeszcze zmotywować, żebym wreszcie sobie przypomniała jeżdżenie, bo bez tego zginę chyba (np. jutro- tarmosząc się z dwójką i wózkiem, oraz jednym w brzuchu- nie wyobrażam sobie sutyacji gdy podjeżdża autobus z wysoką podłogą, ni cholery nie wniosę wózka. Chyba nie wsiądę :ico_olaboga: serio)

agniecha, u mnie przygotowania podobne ;) Przy drugim dziecku jedynie dokupiłam coś, na co już nie mogłam sobie pozwolić przy pierwszym :)
A teraz tak jak ty- symbolicznie coś różowego i basta. Bo wózek, fotelik, laktator (y, nawet dwa) ciuszki, większość jest.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość