Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

24 lut 2010, 19:32

A u mnie dzis snieg padał
:ico_nienie: o nie nie nie sniegowi mówimy nie. U nas deszcz ale niech pada bo może stopnieje to całe gó... białe!!
Bigottka mówiłaś o dziewczynach z listopadówek że się nie odzywają :ico_sorki: one są na swoim forum listopadówki2009 na ciążach. Kiedyś doczytałam u nich że nie czują się tutaj za dobrze z nami bo my jesteśmy takie zgrane i wogóle. A powiem że szkoda :ico_noniewiem:

Ja właśnie wcinam zapiekanke :ico_brawa_01: pychotka!!! I może dzisiaj zrobie sobie muffinki :-D ostatnio mam ochote na pieczenie, wczoraj smażyłam chrusty i już ich nie ma :-D

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

24 lut 2010, 20:28

Witajcie
Bigottkadziekuje ze pamietasz :ico_oczko:
Bigottka mówiłaś o dziewczynach z listopadówek że się nie odzywają :ico_sorki: one są na swoim forum listopadówki2009 na ciążach. Kiedyś doczytałam u nich że nie czują się tutaj za dobrze z nami bo my jesteśmy takie zgrane i wogóle. A powiem że szkoda :ico_noniewiem:
to ja sie wypowiem w swoim imieniu
tak ja sie czuje nieswojo jakos niemoge sie tutaj do was wbic wy jestescie juz takie zgrane,wszystkie sie znacie z Pazdiernika 2009 i mnie osobiscie jest ciezko tutaj pisac :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:
oczywiscie chcialabym bardzo z wami pisac wkoncu sama jestem pazdziernikowa mamusia
codziennie was czytam i czasem jest chec zeby popisac tylko jakos sie niemoge przemoc :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

a co umnie hmm
Wiki miala 29 stycznia ospe i dwa tyg w domu i Zuzia miala w tym czasie zapalenie oskrzeli potem Wiki szla na chwilke do szkoly i znow jest chora juz drugi tydzien powiklania po ospie
no i niestety Zuzia ma tez ostre zapalanie oskrzeli ma zmiany strasznie kaszle az sie dusi biedulka :ico_placzek: :ico_placzek:
chorobska sie nas trzymaja
bylismy dzis na Rtg i na szczescie Zuzia niema zapalanie pluc :ico_sorki: bo tak to trzeba by bylo zostac w szpitalu :ico_placzek:

no i najgorsze w tym wszystkim jest to ze moja kruszynka wazy zaledwie 5500g :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: karmie ja piersia i chyba bede musiala odstawic ja od cycka albo dokarmiac sztucznym
bo rozumiem ze jest juz drugi raz na antybiotyku i po tym dostanie jeszcze jeden zeby do konca sie wyleczyc i ze dzieci mniej przybieraja na wadze bo traca energie ale to jest chyba nienormalne zeby w ciagu miesiaca przybrala tylko 200gr :ico_szoking: :ico_szoking:
boje sie strasznie tak walczylam o to zeby ja karmic piersia
caly miesiac sie meczylam zapalania az 3 i co chwila zatory i juz myslalam ze wszystko oki ale jednak cos jest nietak

no takze to tyle co umnie
nic ciekawego :ico_wstydzioch:

pozdrawiam wszystkie mamuski i ich slodkie dzieciaczki :ico_oczko: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

24 lut 2010, 20:34

one są na swoim forum listopadówki2009 na
ups to ja też tam powinnam być ?

dziś jak wróciłam ze spacerku to czekala na mnie paczuszka i bardzo się zdziwiłam bo nic nie zamawiałam i wiecie to była przesyłka ze szpitala w któym rodziłam a w środku produkty słoczek gerbera z jabłuszkiem , bobo frut jabłkowy cała puszka mleczka NAN po 6 miesiącu i jeszcze jakieś próbki mleczka sinlac, i kaszki :ico_szoking:
miłe zaskoczenie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

24 lut 2010, 20:37

mikusia1, super że się odezwałaś bo tak jakoś niby październikówka a nie wiem co u Ciebie. Czuj się jak u siebie i pisz co Tobie ślina na język przyniesie nawet jeżeli musiałabyś się wyżalić bo po to jesteśmy aby pocieszyć i w ogóle.
Co do karmienia piersią to ja już miesiąc temu musiałam zrezygnować bo miałam zapalenie i później już nie chciała mi jeść no ale cóż trudno się mówi a odnośnie tego że tak mało przybrała to to wydaje mi się bo chora i w ogóle lub jak masz wątpliwości to idź do pediatry i powiedz o tym może faktycznie będziesz musiała dokarmić.

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

24 lut 2010, 20:51

codziennie was czytam i czasem jest chec zeby popisac tylko jakos sie niemoge przemoc
mikusia pisz kochana pisz na co tylko masz ochote!!! Wiem o co chodzi ale przecież się poznamy i za dwa trzy dni będziesz nas znać jak łyse konie, szybko się zgramy :ico_brawa_01: :-D
Szkoda że was nie ma!! MI osobiście fajnie się z wami rozmawiało!!!!
Wiki miala 29 stycznia ospe i dwa tyg w domu i Zuzia miala w tym czasie zapalenie oskrzeli
bidulki!!! Kurcze takie malutkie dzieciaczki!!!
mikusia1, masz cudowne córcie :ico_brawa_01: ślicznotki!!!
przesyłka ze szpitala
też dostałam :-D

Wiecie co wkur.... się za tydzień mamy chrzciny i dzisiaj brat mojego K napisał SMS (normalnie SMS i nie mógł zadzwonić) że nie może załatwić zaświadczenia (w połowie stycznia wiedział że 7marca będą chrzciny) i że mamy sobie szukać kogoś innego :ico_zly: normalnie zaraz zaczne rzucać mięsem na prawo i lewo :ico_zly: co za fiut (przepraszam za słownictwo). No i co my teraz mamy na siłe szukać kogoś :ico_zly:
Ide na spacer bo normalnie mnie nosi!!!

[ Dodano: 2010-02-24, 19:54 ]
ciagu miesiaca przybrala tylko 200gr
koleżanki córcia też tak mało przybierała na wadze i zrobili jej posiew moczu i wyszły bakterie. I to własnie okazało się problemem. Teraz już normalnie przybiera na wadze!!!
Może zrobcie jej badanie moczu tzn posiew może co tutaj jest nie tak!!

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

24 lut 2010, 20:58

mikusia1, pisz, pisz im nas więcej tym weselej
i zdrówka dla dzieciaczków , bo wiosna idzie i pogoda na spacerki coraz ładniejsza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

24 lut 2010, 21:02

wiolaw napisał/a:
przesyłka ze szpitala

też dostałam
a ja nie dostałam ani po wyjsciu ani teraz... ale cóż, ja mam jak najgorsze wspomnienia ze szpitala :ico_zly: gdybym wiedziała to bym w łukowie rodziła mimo iż tam pracują "rzeźnicy" :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

24 lut 2010, 21:03

To ja tez sie uaktywniam :-D :-D :-D :-D
Doczytuje dziennie ale pisac mi sie jakos nie chce :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: ale sie przelamie :-D

U nas wszystko w jaknajlepszym porzadeczku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: Jestesmy cali i zdrowi, spacerujemy ile sie da, dzis nawet 3 godzinki nas nie bylo :-D
Moje malenstwo wazy juz 6700gr i ma 64 cm.
Od jakis 2 tygodni wcinamy marcheweczke, jabuszko, wczoraj byla gruszeczka i na noc kaszka malinowa z kleikiem kukurydzianym, mniam mniam

Czytalam ostatnio, ze pisaliscie o usypianiu pociech, to nasz codzienny rytual wyglada tak: 19- kapiel, potem butla i spac. Klade mlodego, dostaje buziaka, smoka, swojego pana szmatke :-D na glowe i po 10 min sam zasypia i caly wieczor mamy dla siebie :ico_sorki: :ico_sorki:, spi do 4:30-5:30 jemy butle i do 7-7:30 spimy a potem pobudka takze super.

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

24 lut 2010, 21:56

pisac mi sie jakos nie chce ale sie przelamie
no ja myśle :-D Ewcia :ico_brawa_01:
Super że u was wszytsko w porządeczku :ico_brawa_01:
6700gr i ma 64 cm
pięknie!!!
isiawarszawa, w tej paczce tylko książka i dwie próbki jedzonka!!!

Ewka_82, gotujesz sama czy słoiczkujecie???

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

24 lut 2010, 22:06

Dziewczyny dziekuje za mile slowa i za przyjecie :ico_wstydzioch: :ico_oczko:

moze macie racje ze jak sie zacznie po trochu pisac to i znow sie czlowiek wkreci :ico_noniewiem:
magduś81, dziekuje w imieniu dziewczynek twoje chlopaki tez sa fajne no i gratulacje dla Maksia za pierwsze zabki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

moja jeszcze niema ale zaczela sie mocno slinic i wklada sobie paluszki a nawet raczki do buzki i sobie trze dziaselka wiec moze cos sie szykuje zobaczymy :ico_oczko:

magduś81, czyzbys tez miala 7 marca chrzcinki??
bo ja tez mam :-D
a wspolczuje ci tej chorej sytuacji tez bym sie wkurzyla na maksa :ico_zly: tak to jest jak sie takie rzeczy zostawia na ostatnia chwile :ico_noniewiem:
mam nadzieje ze moi chrzestni niebeda miec ztym problemu :ico_noniewiem: :ico_olaboga:

i mam nadzieje ze znajdziesz kogos :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość