julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

25 lut 2010, 15:55

Angela, ja też jutro się wybieram na glukozę - mam nadzieję, że dam radę wypić to paskudztwo.

Martalka, no właśnie, dlatego zastanawiam czy łóżeczko czy kołyska, ale moze faktycznie lepiej tak jak ma tiiby - 2 w 1 :ico_noniewiem: Wiem np, że bratanica mojego męża miała łóżeczko, a zasypiała bujana na rękach. Gdy musiała zostac na kilka dni z babią i dziadkiem, którzy mają pewne dolegliwości zdrowotne i nie mogli jej bujać na rękach, to kładli ją na kocyk i razem bujali - wówczas dziecko zasypiało - tu kołyska byłaby dobrym rozwiązaniem. Myślę, że to zależy od dziecka - jedne chcą byc bujane, a drugie nie.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

25 lut 2010, 15:56

Tibby, to czekam :) Ciekawe co mąż na to powie :ico_haha_01:

No i kupiliśmy zmywarkę :ico_brawa_01:


Karo, u nas nareszcie też pięknie i wiosennie!!! Niech się topi ten śnieg (wczoraj świeży padał)!!

[ Dodano: 2010-02-25, 15:48 ]
Imo, bujanie w kocyku (gdzie dziecko jest otulone) a w kołysce na płaskim materacyku, to nie to samo. Ale tak, niektóre chcą byc blisko (bo nawet nie bujane, czy "podrzucane"- nie wiem jak to określić- ale niektórzy z dziećmi tak mini-podskakują, żeby sie uspokoiły :ico_haha_01: ) Damianowi wystarczyło, że byłam obok, czuł ciepło, zapach. Od razu był spokój. Ale Bart nie lubił krępowania ruchów, oganiał się- spał w łóżeczku, zasypiał w wózku od niemowlaczka, także inny typ.
A jakie dzieciątko się trafi, nie wiadomo :ico_haha_01: Sama jestem ciekawa co nas teraz czeka :ico_oczko:
Kołyska, jako taka, fajna jest, ale starcza a króciutko. Po pierwsze jest mała, po drugie, dziecko siadające ma już niebezpiecznie!
Ale łóżeczko z płozami? Why not!

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

25 lut 2010, 17:00

Martalka, pogratulować szofera i tragarza :ico_brawa_01: dobrze Ci było hehe :ico_haha_01: ; super, że kupiliście zmywarkę. My też już nabyliśmy ten produkt ale jeszcze nie podłączony i nie wypróbowany. Przekonałam się co do zmywarki u koleżanki, która mieszka tylko z mężem ale oboje twierdzą, że to rewelacja. Zmywanie robią raz w tygodniu. Kupili dodatkowy komplet naczyń i spokojnie im to wystarcza na tydzień, a jaka ogromna oszczędnosc czasu i pieniędzy za wodę. Więc ja tu widzę same plusy ;) My mamy wolnostojącą w kolorze białym, więc tylko trzeba podłączyć i można korzystać :ico_nienie: ale jeszcze troszkę, bo jeszcze w polu jesteśmy z naszym remontem niestety :ico_sorki:

julchik22, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za skończony 23 tydzień :ico_ciezarowka:
my mamy łóżeczko drewniane z wyjmowanymi 2 szczebelkami i z szufladą, dostaliśmy po chrześniaku mojego męża :ico_brawa_01: ale gdybyśmy mieli kupowac, też wybralibysmy właśnie takie standardowe. Nigdy nie myślałam o bujanym łóżku, bo jeśli dzidzia będzie wymagała takich akrobacji to skorzystamy z wózka :ico_haha_02: Z relacji innych mam łózeczko z biegunami, płozami czy jak to zwał nie za bardzo zdaje egzamin przy starszych dzieciach, czyli takich które już siedza, wstają. ja nie mam zdania, bo nie widziałam na żywo takiego cuda, dlatego ani nie polecam ani nie odradzam ;)

Karo-22 u nas w 21 t.c. maleństwo ważyło 355 g :ico_haha_01:

U mnie dzisiaj spokojny dzionek. Troszkę pracy i relaksu. Wiosna za oknem, więc wyszłam z siostrą i psiakami jej na przeciw. niesamowicie ciepło i słonecznie. Nawet udało nam się usiąsć na drewnianej, suchej ławce - niesamowite uczucie :ico_brawa_01:

Pozdrawiam cieplutko

MIŁEGO POPOŁUDNIA

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

25 lut 2010, 18:31

Martalka, Samanta, a jakie dokładnie zmywarki kupiłyście? My też niedługo będziemy robić rozeznanie.

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

25 lut 2010, 19:53

my mamy dokładnie to http://allegro.pl/item922279374_lozeczk ... _3kol.html łożeczko. w kolorze ziolono-oliwkowym (czy jak zwał, tak zwał!)
ale wiadomo, że każda z nas dopasuje sobie wyrko do własnych potrzeb.
my czekamy teraz na majstra co ma nam narożnik na wymiar robić... ale jeszcze się skubany nie pojawił. :ico_zly: a miał zawitać między 17-19 :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

25 lut 2010, 19:55

Martalka, Samanta
zmywarka fantastyczna rzecz, my mamy od początku naszej nowej kuchni.tyle co ma Tomek prawie 3 lata i jesteśmy baardzo zadowoleni, dobra musze lecieć bo robota czeka, pozdrawiam

[ Dodano: 2010-02-25, 18:56 ]
mamy AEG ale niewiem jaki model?

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

25 lut 2010, 20:26

Tibby, fajna sprawa to łóżeczko :)

Julchik, my kupiliśmy Bosch (pod zabudowę). Cóż, zabudować trzeba starymi meblami, ale cóż z tego :ico_haha_01: Byle z pół roku tak przebolejemy, a potem może uciułamy na nowe meble :ico_haha_01:
A dokładnie tę: http://www.ceneo.pl/1625397 O dziwo w sklepie stacjonarnym (neonet) wyszła nas taniej niż ze sklepu internetowego gdyby doliczyć przesyłkę (plus-minus 100zł).

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

25 lut 2010, 20:50

A dzięki, dzięki - my też chcemy pod zabudowę - mamy taką szafkę w kuchni zawaloną garami - to będzie w niej zmywarka. :-)

tibby, fajne łóżeczko!

Jak sobie pomyślę o jutrzejszej glukozie to zbiera mi się na odruchy wymiotne. Wogóle jak nie zjem czegoś od razu po przebudzeniu to mnie mdli. A tu trzeba zebrac się, dojechać do przychodni, napić się ochydnego płynu - na samą myśl robi mi się niedobrze :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

25 lut 2010, 22:46

julchik22, nie chcę cię straszyć, ale później musisz jeszcze z tym słodkim smakiem siedzieć przez godzinę :ico_haha_01:
aczkolwiek ja od razu po wypiciu miałam ochotę na snickersa :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

dziękujemy za miłe słowa o łóżeczku :ico_sorki:

tymczasem czas na kąpiel i House'a.
dobranoc :ico_papa:

NICOLA_1985

25 lut 2010, 23:04

hej ja witam wieczorowa pozną pora :-) śpicie juz???
w koncu mam necik na laptopku :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Karolinka spi wiec ja w ramach rehabilitacyjnego odpoczynku buszuje po forum :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
a tak serio to po prostu sie za Wami steskniłam :ico_buziaczki_big:
lecicie z tymi postami ze nie mozna za Wami nadazyc z czytaniem :ico_oczko: :-) ale to dobrze ze ateczek sie rozwija i jest nas coraz wiecej :ico_sorki:
musze podopisywac nowe dziewczyny na pierwsza stronke tylko jakos nie umiem znalezc czasu zeby przewertowac te wszystkie stronki i Was pospisywac wiec ponawiam prosbe zebyscie sie zgłaszały np. na priva albo zrobiły liste dziewczyn ktore mam wpisac zeby to poszło szybko i sprawnie (nick i termin)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość