Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

27 lut 2010, 22:20

hej kochane :ico_haha_01:

wybaczcie, ze nie zaglądam w ciągu dnia, ale po prostu czasu szkoda :ico_haha_01: od wczoraj kursujemy na psacerki bo pogoda przepiękna, Jaga w końcu ma mamę na pełnych obrotach więc megazadowolona a ja śmigam wozkiem podwójnie dumna :-D

kamelek no właśnie zastanawiałm sie co u ciebie, ale myślę, ze jakbyś sie rozpakowała to sms-ka dostanę? :ico_oczko: i mam nadzieję, ze wkońcu Cię w pn ruszą i urodzisz, bo fajtycznie długo na Łuckę się naczekasz :ico_sorki:

moniś Jagi nie pamiętam kiedy mierzyłam, ale spodnie nosi na 116 a bluzki na 122 (ma dłuższy korpus jednak), więc myślę, ze wzrostem wokół 115 oscyluje, wage ma 18 kg. i kto by pomyślał, no nie? taka w sumie niepozorna i krótka sie urodziła. ale niepwoiedzine, ze martynka w wieku szkolnym np nie wystrzeli nieprzeciętnie :ico_haha_01:

karmelciu a co u Ciebie? Filipek grzeczny chłopak? :-)

bo tymek od 3 dni sobie poprzestawiał wsyztsko i zamaist chodzić spać o tej 19.oo to dopiero o 21 po 3 godzinach grandzenia zasypia ale za to mamy jedną przerwę na karmienie tylko w nocy :ico_brawa_01: wiec całkiem wyspana chodze :-) no i wszerz mu sie rośnie na całego - podbródek juz trzeci hoduje :-D coś mi sie zdaje, ze w ślady Jagi pójdzie :ico_oczko:

novac a co u ciebie bo nie zaglądasz? :-)
kochane - zycze Wam jutro miłej niedzieli, postaram się w dzień zajrzeć na chwilkę chociaż :ico_haha_01:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

28 lut 2010, 18:06

ale niepwoiedzine, ze martynka w wieku szkolnym np nie wystrzeli nieprzeciętnie :ico_haha_01:
Też tak myślę :ico_haha_02: zresztą jak widziałaś fotkę na NK to wcale nie jest niska przy chłopakach a to jej prawie rówieśnicy - Kacper 3 dni młodszy, a Miki starszy o rok bo od z 17 grudnia :-D a do dziewczynek też nie odstaje.
Jutro idziemy zapisać do przedszkola, a ty co w końcu załatwiłaś?

My mieliśmy ciężką noc, Martynka złapała jakiegoś wirusa i wymiotowała. Zaczęło się coś koło 20 i do 5 rano z przerwami. Teraz ma tylko gorączkę. Trzy lata się uchowała bez choroby i w końcu i na nią trafiło.
Tak się zastanawiam czy tzw grypą żołądkową to można zaradzić się od drugiej osoby czy to wirusowo przez powietrze? Z tego co wiem to w Olkuszu i w Krakowie plaga....

A jak tam reszta lutówek?

Awatar użytkownika
Novac
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 168
Rejestracja: 26 wrz 2009, 11:36

28 lut 2010, 18:06

czesc Babeczki

internet to zlodziej czasu dlatego u nas komp prawie caly czas wylaczony
do wczoraj byla super sloneczna pogoda i tez sobie spacerkujemy
Karmelka zapodaj wiecej fotek tego Twojego mena!!!!

Eve jak to mozliwe ze w nocy tylko jedna pobudka na karmienie???????!!!! Karlo tylko by jadl i jadl i jadl....i ma juz 4350 g :-D czyli nareszcie przybiera na wadze! w piątek idziemy na kontrole

chyba musze sie kimnac bo ledwo chodze

sciskam Was mocno!!!

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

28 lut 2010, 21:11

no widze, ż eniedziela zrobiła swoje i towarzystwa brakowało :-)

my dziś rodzinnie spacerowo i domowo czas spędziliśmy, zaczynam lubić rutyne i doceniać takie nudne niedziele :ico_haha_01:

moniś no to ucałuj Martynkę kochana :ico_sorki: niech sie wykuruje bidulka :-)
wiesz - jak pójdzie do przedszkola to dopiero trzeba sie w cierpliwośc uzbroić z przechodzeniem różnych choróbsk, Pierwszy rok to 2 tyg. w domu, 2 w przedszkolu, szczególnie w tym wirusowym okresie. jaga jutro po chorobie idzie, w przedszkolu w jej grupie 2 dzieci się ostała tylko :ico_szoking: zrobili łaczone grupy, bo całe przedszkola wymiata :ico_noniewiem:

novac no ja na spanie Tymka, jak i jagi nie narzekam, przynajmniej póki co :ico_oczko: budzi się max. 2 razy w ciągu nocy więc wyspana nawet jestem, zresztą trafiły mi się na prawdę pogodne i kochane do spania i jedzenia dzieciaczki :-) teraz Tymek leży obok na podusi i się słodko uśmiecha - śmieje się niemal non stop jak nie śpi :-) już wszystko sobie ustabilizowaliśmy i zgodnie z planem padnie o 21, potem po 4-5 gdoiznach pobudka i dalej 4-5 gdozin spania :-)
wiesz - co dow iszenia na cycu, to po prostu budź Małego na karmienie jak przy cycu zasypia a podejrzewasz ze się nie najadł bo inaczej po godzinie faktycznie alarm :-)

ja jutro pewnie bardziej czasowa bedę bo jaga w przedszkolu, tymek bedzie chrapać pół dnia, wiec zajrzę :ico_haha_01:

spokojnej nocy kochane :-)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

28 lut 2010, 21:25

Eve jak to mozliwe ze w nocy tylko jedna pobudka na karmienie???????!!!! Karlo tylko by jadl i jadl i jadl....i ma juz 4350 g :-D czyli nareszcie przybiera na wadze! w piątek idziemy na kontrole!
Wszystko możliwe, moja Martynka od samego początku nie chciała jeść w nocy. W pierwszych dniach jej życia walczyłam z nią żeby jadła, ale nie było mowy. Zasypiała coś koło 23 i spała do 6 rano....

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

01 mar 2010, 11:25

witajcie poniedziałkowo :ico_haha_01:

widzę, że aktywnośc tutaj zerowa praktycznie :ico_noniewiem: gdzie sie babeczki podziewacie? :ico_noniewiem:
ja dziś znowu wyspana, Tymek w nocy jest przekochany, jak się obudził grandził od 7 do 10, w miedzyczasie wyprawiłam jagę do przedszkola i ogarnęłam chatkę, teraz dosprzątałam ze wzystko lśni a ja ze zbożówką mam chwilkę dla siebie :-) potem obiadek i dziś szarlotkę piekę, ale to po zasłuzonym odpoczynku :-) tylko towarzystwa do tego odpoczywania brak :ico_noniewiem:

dziś u nas wiatr nieprzeciętny, więc ze spacerku nici, dobrze że przez ostatnie dni wykorzystaliśmy pogode maksymalnie :-)

ja jeszcze troszkę przysiedzę, wiec jakby co - zapraszam na kawusię :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-03-01, 10:58 ]
kochane - stworzyłam watek noworodkowy, wiec moze się przeneisiemy już? :-) połączyłam go z marcówkami, dziewczyny były jak najbardziej za to będzie nam raźniej i weselejw szerszym gronie, tym bardziej, ze nasza kamelek bedzie marcóweczką :ico_brawa_01:

http://www.naobcasach.pl/forum/viewtopi ... 25#5187125

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

01 mar 2010, 12:14

u nas ok.Filip wczoraj był mega grzeczny_jadł i spanko 3 godzinki i tak cały dzien.Generalnie to spokojny z niego chłopak.Je co 2 góra co 3 godzinki czasem częściej,ale nie jest źle.W czwartek mamy kontrole u neonatologa z powodu żółtaczki,ale moja mama mówi,że juz mniej jest zażółcony.Ja go widzę codziennie,a ona nie była u nas 2 dni i widzi różnicę.Zważę go tam bo jestem ciekawa ile przybrał.Jeśli chodzi o krwawienie to u mnie raczej jest juz plamienie co mnie bardzo cieszy.Szwy jeszcze kłuja,ale już praktycznie normalnie siadam.Wczoraj mieliśmy pierwszych gości,a dziś teściowa przyjdzie :ico_zly: mam nadzieję,że jakoś przeżyję jej wizyte.W piątek mam ostatni egzamin i modlę się żeby go zdac :ico_sorki: Nowe fotki wrzucę popołudniu albo jutro.Buziaczki dla WAS :-)

[ Dodano: 2010-03-01, 11:14 ]
kochane - stworzyłam watek noworodkowy, wiec moze się przeneisiemy już? połączyłam go z marcówkami, dziewczyny były jak najbardziej za to będzie nam raźniej i weselejw szerszym gronie, tym bardziej, ze nasza kamelek bedzie marcóweczką
jestem za.Czyli przenosimy się?

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

01 mar 2010, 12:17

przenosimy karmelciu :ico_haha_01: piszmy już na nowym :-)

no i ucałuj grzecznego Filipka :ico_brawa_01: oby teściowa we znaki Ci się nie dała :-D miłego dzionka i czekamy na foteczki :ico_brawa_01:

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

03 mar 2010, 17:25

cześć dziewczynki,gratuluję Wam ślicznych dzieciaczków.fajnie,że mogłam z Wami być.powodzenia,trzymajcie się ciepło :)

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

03 mar 2010, 22:07

herbaciana kochana - od kilku dni próbuję sie do Ciebie sms-ami dobić, chyba Cie myslami sciągnęłam.

kochana...co jest grane?.... :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość