Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

27 mar 2007, 10:56

a dziękuję , ja tobie tez życzę miliona a nawet kilku :-D .

co do tej dobudówki to my będziemy na osobnym ze wszystkim, ogrzewani, woda, osobne wejście z drugiej strony budynku itd ale niestety podwórko wspólne :ico_zly: . Moim marzeniem jest mieć własny domek z ogródkiem, tylko my i dzieci i mój mąż chętnie by spełnił to marzenie ale brakuje własnie tego milionika na koncie :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-03-27 ]
własnie przyszła teściowa, zmykam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
szkrab
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1382
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:23

27 mar 2007, 14:01

WItam dziewczyny. U nas noc dzisiaj z przygodami od 23 do 2 placz o krzyki za pierwszym razem po szczepieniu bylo spokojnie ale dalam jej czopek na zbicie goraczki i pospala do 4 potem jedzonko i wstalysmy o 7. A jeszcze chyba do tego wszystkiego zaczynaja sie tak jak i u was zabki. Zel troche pomaga,ale jak bedzie gorzej to zaopatrze sie w granulki osanit ponoc sa dobre i pomagaja.

Maju :ico_brawa_01: ze sie doczekalas @ wiecej cie to chyba nerwow kosztowalo!
Kasik lec po test i obawy sie rozwieja!

A co do wagi wkoncu to dziewczynki wiec dbaja o linie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
maja
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 363
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:26

27 mar 2007, 15:12

szkrabuniu ja się jeszcze nie doczekałam @, robiłam tylko test który wyszedł negatywnie, mam nadzieję że @ się w końcu pojawi bo znowu zacznę panikować :ico_oczko: .

Szkrabuniu Wiktoria tak zareagowała po drugim szczepieniu ? My narazie odłożyliśmy szczepienie za tydzień bo mały gorączkuje. A co dajecie swoim maluchom na gorączkę?

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

27 mar 2007, 15:37

witam
my dzis po dluuuuugim spacerku bopogoda sliczna maluch wreszcie poodkrywany w wozku i bez ciezkiej kurty nie wiedzial co sie dzieje hihi teraz spi sobie przy oknie a ja gotuje obiadek :-D
u nas nocka bylacudna natus zasnal o 21 a obudzil sie o 7 s. go nakarmil a ja potem przytulilam i polezelismy jeszcze tak do 9 ... moj nathan tyle je w dzien i tyle energii traci ze chyba by padl gdyby w nocy jeszcze musial wstawac....
ja naszczescie mam moje plasterki i wiem kiedy@ bedzie... o nastepne malenstwo dopiero za jakis rok zaczniemy sie starac jak wszystko bedzie wedlug planu... a i tak myslero spiralce albo zastrzyku musze sie zastanowic...

_KaSiK_23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 23 mar 2007, 16:29

27 mar 2007, 16:09

Ja jeszcze nic nie dawałam na gorączke bo mały nie miał ale w domu mam eferalgan w czopkach przygotowany.
Chyba też musze pomyśleć o plastrach anty bo po tabletkach strasznie tyje.Może plastry sie sprawdza.O zastrzykach cos tam słyszałam ale nie wiele.Jak kształtuja się ceny.Za tabsy płaciłam do 40 zł.A plastry i zastrzyk????
Byliśmy dzisiaj na szczepieniu.Mały nawet nie zapłakał.Byłam z niego taka dumna.Było tyle dzeici a on jako jedyny.Ach chyba ma to po mamusi ..... :-D

[ Dodano: 2007-03-27 ]
Zrobiłam test bo już nie mogłam wytrzymać i nie chciało mi się czekać do rana.
[size=150]Negatywny[/size]
A @ dalej nie ma tylko jakieś plamienia.

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

27 mar 2007, 16:43

gratulacje :ico_brawa_01: mysle ze @ jeszcze rozregulowana i po ciazy i karmieniu... mysle ze wroci szybko :-D nie wiemjak ceny w pl bo ja tu mam wszystko za darmo... za plasterki placilam w pl 65zl na miesiac a tu dostalam od razu na 6 miesiecy za darmo :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Gosiunia
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 105
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:35

27 mar 2007, 16:55

Czesc babeczki :-D Nie bylo mnie na TT raptem dwa dni a Wy juz tyle naskrobalyscie :ico_olaboga: My tez po dluuugim spacerku, pogoda bajka :-) Kurcze u nas dolina jak nie kupa to sraczka :ico_placzek: Nie dos ze Hubercik ma to wstretna bakteriuroze, na to zabkowanie, a od wczoraj ma tak odparzona pupke, ze w miejscu nie moze ulezec tak sie meczy :ico_szoking: Znow dwie nocki z rzedu dal mi w kosc, budzil sie co 40 min. Ja juz nie wiem co mam robic. Najwaniejsze jednak zeby byl zdrowy.
_KaSiK_23 ciesze sie ze wynik testu Cie zadowala. Ja rowniez zajrzalam na strone Piotrusia i musze przyznac ze przystojniak z niego, a ten stroj mikolaja zrobil na mnie duze wrazenie, bomba :ico_haha_02:
Maju u Ciebie podobnie jak u Kasik wynik byl negatywny, wiec super :ico_oczko: A @ napeno szybciutko dostaniecie obie. Sama bym milion w totka chciala wygrac, ale jak mowi moj tato to ja mam "ankluza" w rekach, nawet nie wiem co to znaczy :-D
Szkrabik moj maly chyba tez o linie dba bo wazy 6900 :ico_oczko: Nie wiem on za kim taki drobny. Ja i moj R raczej do szcuplych nie nalezymy. No ale za to Hubercik wzdluz idzie bo mierzy 70 cm :ico_haha_02:
Kurcze ja tez o jakiejs antykoncepcji musze pomyslec, bo na drugie dziecko jeszcze nie pora :ico_oczko: Tabletki odpadaja, za duzo po nich tylam :ico_noniewiem: A czy te plastry sa takie 100%?? Bo ja jakos nie mam przekonania.
U nas na szcescie po sczepionce nie bylo goraczki. Ale jakby co to rowniez mam w zasiegu eferalgan w czopkach, no i tez nurofen w syropie.
Mlody sie obudzil wiec zmykam. Ale sie rozpisalam :ico_olaboga:
Milego wieczorka :ico_buziaczki_big:

_KaSiK_23
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 24
Rejestracja: 23 mar 2007, 16:29

27 mar 2007, 17:17

julie_377 to fajnie że za darmo.Musze sie rozejrzeć u nas ile to kosztuje.A plastry też na recepte jak tabsy???Trzeba się do gina wybrac ale czasu nie ma.
Myślałam tez o jakies wkładce ale musze najpierw testy zrobic bo tą co chce założyć to jest z miedzi a ja uczulona na nikiel jestem tak wiec moze byc alergia.A na testy to juz wogle nie mam czasu wiec mysle ze na plastrach się skończy.
Pozdrawiam

nicolusia
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 12 mar 2007, 13:43

27 mar 2007, 17:34

oj dziewczynki,

maja,nie martw sie @,bo podczas karmienia piersia,to roznie moze byc,ja karmie nadal,ale dokarmiam Mala w nocy i pojawil mi sie @ po 3 miesiacach od porodu,jak narazie regularnie z zegarkiem w reku,co do spiralek,plasterkow to narazie odpada,bo za 3 miesiace mam koscielny slub i chrzciny Malej,niestety ale moj organizm jest tak zbudowany,ze po hormonach tyje,niezaleznie jakich,wiec narazie extra kilogramy sa mi nie na reke,zwlaszcza,ze po porodzie zostaly mi jakies 2

a poza tym u nas Mala miala szczepienie 2 tygodnie temu i zrobilo sie duze zgrubienie na nozce w miejscu szczepionki,bo tutaj dzieci dostaja szczepionki w uda z przodu,zaczelam sie martwic,ale piediatra powiedziala,ze wlasnie po tym szczepieniu moze tak byc,szkoda,bo mam wrazenie ze Nicolke to boli

_Kasik_23 widze,ze jestes tu nowa fajnie,ze klikasz z nami,moja Mala jest starsza od Twojego Piotrusia jakies kilka dni,zapoczatkowala ten miesiac,bo jest z 1 listopada :-)

[ Dodano: 2007-03-27 ]
fajnie,ze mozna tu sobie tak dyskutowac Kochane

[ Dodano: 2007-03-27 ]
a _Kasik_23 wyczytalam,ze Twoj Piotrus wazyl 4000 gr,podobnie jak moj wielkoludek,tylko,ze Nicolak miala jeszcze wiecej 4210 gr i 53 cm ,fajnie calkiem podobnie

newtella
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 14
Rejestracja: 27 mar 2007, 16:42

27 mar 2007, 17:42

Witam dziewczyny! powiem Wam,że używałam plastra,ale strasznie swędziała mnie skóra pod nim.No,ale jeżeli nic się nie dzieje to chyba dobra metoda?Przynajmniej nie zapomina się o tabsach,hihi
Mój mały zbój coś dziśiaj w złym humorze...Chyba obraził się na mnie :ico_szoking: Od dłuższego czasu uczę go zasypiania beze mnie i nic z tego.Drze się już ponad 2 tygodnie...Ech,chyba w jego przypadku nie działa ta słynna metoda.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość