Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

01 mar 2010, 13:06

witam.
my po badaniu - wyniki w czwartek, podczas wizyty u ginka.
materacyk kupiony - pasuje idealnie!!!!!!!! :ico_brawa_01: już czeka w łóżeczku na swojego pana :-D wanienka niebieska z Kubusiem! :ico_haha_01:

A co do pogody, to się nie wypowiem, bo wieje jak za króla cara... łebków o mało co nie urywa! :ico_olaboga: ciężko się szło z tym materacem, ale M. był przy mnie na szczęście! :ico_sorki:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

01 mar 2010, 13:42

Hej kobietki!

zaraz lece Was poczytac, bylam dzis u lekarza i niby mialam zle wyniki po badaniu krwi - poziom hemoglobiny 5,6 wiec wzial dodatkowa probke do laboratorium, mam zadzwonic w piatek i sie dowiedziec jakie sa wyniki i czy potrzebne beda badania w szpitalu. Narazie mam brac podwojna dawke zelaza. Jaki jest normalny poziom hemoglobiny u ciezarnych? Jaki macie Wy???

[ Dodano: 2010-03-01, 12:52 ]
tibby, hehe no wlasnie Ty zawsze wiesz jaki kto ma tydzien :ico_brawa_01: i fajnie tak bo ja na suwaczek tak czesto nie patrze a potem fajnie tak uslyszec Gratulacje 31 tygodnia itp.! To jakby przyjemna pobudka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: masz glowe nie ma co :ico_brawa_01:

porod po terminie Julcie donosilam do 2 tygodni po i zanic nie chcieli mi wszczac porodu przed :-D a jak sie zaczelo to szybko poszlo! O 14 pierwsze skurcze i od razu takie co druga minute trwajace minute, ale boli nie bylo tylko klulo. O 16 juz zaczelo powoli bolic i wtedy tez trafilismy do szpitala,o 18 przestalo byc smiesznie i o 19 zaczelam przec i tak sobie parlam do 20.17 :ico_brawa_01: Okres parcia wspominam najgorzej w przeciwienstwie do wiekszosci babek, ale niewiem, mnie wlasnie wtedy najbardziej bolalo :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

01 mar 2010, 14:05

MamciaKochana, ilość hemoglobiny spadnie poniżej 11 g/dl – to już oznacza anemię. tyle wyczytałam.

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

01 mar 2010, 14:16

tibby, Masz przepiekny suwaczek ! Wlasnie ze wzgledu na to haslo : i wtedy juz na zawsze bedziesz moj! W Danii 50 procent malzenstw konczy sie rozwodem i wlasnie mysle ze duzo doroslych osob ktore sie wiaza nie mysli wcale w ten sposob! To strasznie smutne! Tak jakby wiekszosc sobie obiecywala - do czasu jak spotkamy problemy, do czasu jak zachorujesz, do czasu jak mi sie znudzisz, do czasu jak poznam kogos innego, do czasu kiedy przytyjesz itp. po prostu szalenstwo! A malo kto nastawia sie wlasnie NA ZAWSZE! Piekne piekne :ico_brawa_01: widac ze strasznie kochasz swojego przyszlego meza :ico_brawa_01:

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

01 mar 2010, 14:19

Lepiej się nie martwić na zapas ja hemoglobinę mam 11,8 g/dl. Też się zamartwiałam ale jak na razie mam spokojnie czekać. Jak ginekolog mi powiedziała że to normalne u niektórych kobiet w czasie ciąży . A ja zmartwiłam się ponieważ zawsze miałam bardzo dużo krwi , dziwny spadek. Ale zapewne bierzesz witaminki. A właśnie witaminy bierze się do końca ciąży? Pozdrawiam:)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

01 mar 2010, 14:51

widac ze strasznie kochasz swojego przyszlego meza :ico_brawa_01:
kocham go nad życie i wszystko bym dla niego zrobiła! myślę, że działa to też w drugą stronę.
przykre patrzeć na osoby, które kiedyś się kochały, a teraz mają ochotę się rozjechać walcem drogowym... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

01 mar 2010, 14:54

Anja224, no wlasnie to wszystko jest takie niepewne, ja mam 5,6 g/dl i mi powiedzial ze to 1/3 tego co powinno byc, ale nic wiecej nie tlumaczyl, no i u nas wysylaja do szpitala juz w ostatecznosci wiec dlatego sie troche zmartwilam. Tak jak u Sandrusi pozwalaja chodzic z rozwarciem, i trzeba byc naprawde umierajacym zeby na cokolwiek zareagowali. :ico_noniewiem: no nic pewnie wszystko bedzie dobrze, zobaczymy co w piatek mi powiedza moze rzeczywiscie nie ma co sie martwic na zapas :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

01 mar 2010, 14:58

no nic pewnie wszystko bedzie dobrze, zobaczymy co w piatek mi powiedza moze rzeczywiscie nie ma co sie martwic na zapas :-D
trzymam mocno za to kciuki.

byłam teraz na spacerku szybkim z psem, to myślałam, że mi głowę urwie i porwie psa! masakra jaki wiatr brzydki! :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-03-01, 14:09 ]
a wanienkę kupiliśmy taką: http://allegro.pl/item931766133_wanna_w ... _84cm.html tylko, że obrazki wewnątrz są inne. ale też jest Puchatek i tygrysek. :-D

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

01 mar 2010, 15:52

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: bardzo ładna ta wanienka
a to sa jakies naklejki czy to jest namalowane ?
MamciaKochana, tak do 9 g/dl to jeszcze ale U Ciebie jest naprawdę znaczny spadek żelaza :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

01 mar 2010, 15:52

MamciaKochana, ja również trzymam kciuki. Zawsze trzeba być dobrej myśli.tibby, wanienka bardzo fajna:) też miałam taką kupić , lecz niestety kupiłam zwykłą tyle że większą 100 cm. A co do pogody u nas też strasznie wieje aż nie przyjemnie , pochmurno i tak jakoś przygnębiająco:(

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość