Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

27 mar 2007, 16:55

Hej hej :-D
ja też już z ogroda zciągłam, w tzw. międzyczasie nawetudało mi się dzisiaj bułeczki upiec :ico_brawa_01:
Nicola dzisiaj w nowej kurteczce na spaceros wyskoczyła (stara sie suszy :ico_haha_01: )
Kristi - fajny fotelik :ico_brawa_01: i Nicole bombowa :ico_oczko:
paulina83, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za zębala - Kacperek to pewniak na podium :ico_smiechbig:
Diem, - wsadzaj co chcesz - tylko jest pytanie gdzie :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

[ Dodano: 27-03-2007 ]
justyna25, milej pracki i wracaj szybciochem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

27 mar 2007, 17:00

Iwonka i Piotruś wielkie dzięki za kartkę :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kaola
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 908
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:53

27 mar 2007, 17:04

Aginka, no to ci się plany posypały :ico_pocieszyciel:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

27 mar 2007, 17:07

cześć lasencje...po trosze Was przeczytałam...ale raczej po lebkach, bo się już nie moge doczekać kiedy do Was napisze...
Po pierwsze Tosiaczek ma sie lepiej jeszcze kaszle ale juz tylko odrobinę, no i B wraca dzień wcześniej czyli jutro, o 11 ma tunel więc tak koło 4-5 będzie w domu, bo musi jeszcze do firmy zajechać, żeby zamienić samochód.
diem pisze:Maggie chyba nie zrozumialam ... :ico_wstydzioch: tzn., ze Twoj B
ma wystarczajacy zasob wiedzy jak na stanowisko , ktore zajmuje i nie dla niego to szkolenie czy jak? wytlumacz ciemnej masie :ico_sorki: :ico_smiechbig:

nie nie, B pojechał na szkolenie bo jest nowy w tej firmie, w styczniu zmienił pracę, no i ten kurs był obowiązkowy, ale gościu który prowadził ten kurs powiedział ze doświadczenie i wiedza B jest wystarczająco dobra i wszystko co jest na tym to on potrafii, wiec nie widzi sensu zeby został dłużej, gościu zadzwonił do szefa mojego B i jnutro ma wracać :-D

Buziaczki dla Malwinki na 8miesiączek :ico_buziaczki_big:

cdn.......................... :-D

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

27 mar 2007, 17:20

Kaola fajnie ze ci sie fotelik podoba :ico_oczko:

Moj mezus poszedl teraz do dentysty auuu i ja moge troche jeszcze pogadac z wami :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
iza
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 809
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:38

27 mar 2007, 17:22

czesc lasencje....fajnie macie z tymi ogródkami...zazdoszcze..a ja po blokowiskach musze spacerowac

Kristi, fotelik super...zdjecia bombowe......słodziutko twoja Nicolka
maggie ciesze sie ze z Antonio już dobrze.....ach te choróbska....

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

27 mar 2007, 17:34

dzieki iza milutkie to a twoj mateuszek to tez ladny chlopunio :ico_oczko: :ico_haha_02:

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

27 mar 2007, 17:36

no i :ico_brawa_01: dla wszystkich kolejnych ząbków :ico_brawa_01:
Kristi, fotelik bardzo fajny...ja też muszę się wreszcie wziąć za poszukiwania i kupno... :ico_noniewiem:
Wiecie ale popełniłam gafę :ico_wstydzioch: zapomniałam o męża imieninach :/ ale ta choroba Antka tak mnie wytrąciła z równowagi że szkoda gadać... ale mąz mi główki nie ukręci :-D
iza, a jak tam Mati...? Lepiej juz sypia?

Z ta zmianą czasu to u nas wogóle jakoś się nie odczuło, Tosiak śpi jak spał w tych samych godzinach, a ja się budze jakoś bardziekj wyspana :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-03-27 ]
wczoraj zaprosiłam na TT moją psiapsiółę ale coś łobuziara nie piszę :ico_nienie: :-D :-D

Awatar użytkownika
Kristi
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2259
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:14

27 mar 2007, 17:45

Maggie tak ci powiem ze ja tez za bardzo tego czasu nie odczulam... Wszystko jest tak samo normalnie jak bylo do tej pory Nicoleczka tez spi jak spala.. A ten fotelik to mi na poczatku sie nie za bardzo podobal a teraz to mi sie podoba chodzilo mi najbardziej o ten kolor bo tak pomaranczowy to jakos nie jest konkretna moja farba ale teraz widze ze nawet malutkiej Nicosi pasuje w nim w tym foteliku
Ja nie musze pamietac o imieninach meza bo nawet niewiem kiedy je ma?? On nie odprawia imienin.. Tylko ja taka dziwna jestem :ico_oczko: ze odprawiam i imieniki i urodzinki obowiazkowo a za niedlugo bede miala nie chwalac sie ehehihi no ale bedziemy jeszcze w tym czasie w polsce i bedziemy wyjezdzac z Polski jakos w nocy okolo 3 nad ranem jakos czy cos zeby w sobote 14 kwiecien byc spowrotem bo beda goscie na moich urodzinkach tak sobie ugadalysmy z moja szwagrowka ze w jednym roku odprawiam ja a w drugim roku odprawia ona Monika bo ona urodzila sie 14 kwietnia czyli tylko 2 dni roznicy 2 dni po mnie sie urodzila hehe ciekawie nawet ale ok juz was nie przynudzam :ico_brawa_01:
Teraz moja Nicosinka sobie siedzi i bawi sie pilotem hehe uwielbia piloty wszystkie.. a najbardziej sie bawic lubi telefonem naszym stacjonarnym jak go tylko widzi to az piszczy z radosci :-D :ico_brawa_01: :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Aginka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2636
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:50

27 mar 2007, 17:48

iza pisze:czesc lasencje....fajnie macie z tymi ogródkami...zazdoszcze..a ja po blokowiskach musze spacerowac


Wiesz ...dziś mnie szlag trafia bo wszyscy wiejscy traktorzyści w pole wyjechali ..... i słychać raz głośniej raz ciszej .. pach pach pach i pach pach pach .... ogłupieć można !!!!!!!!!!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: a wiecie - a może widziałyści e że z praktycznie z dwóch stron domu mam pola . A Malwina .... spac nie może A JAK JUZ ŚPI TO W PRZERWIE MIĘDZY PRZEJAZDEM JEDNEGO TRAKTORA A DRUGIEGO Jeden orze drugi sieje ... a gdzie sie konie podziały ??? :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

[ Dodano: 2007-03-27 ]
kaola pisze:Aginka, no to ci się plany posypały :ico_pocieszyciel:


kaola - po świętach J mi wynagrodzi ... przyjedzie .. :ico_haha_01:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości