Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

01 mar 2010, 16:43

rybka- ja też tak chciałam najpierw chłopca a potem dziewczynke bo zawsze chciałam mieć starszego brata ale w sumie wyszło na odwrót i dobrze jest jak jest :-D

inia- nic tylko pozazdrościć męża że tak ci nakupował ciuchów

leona- zdjęcia marcela super

Ja byłam dzisiaj z dziećmi u koleżanki co ma bliźniaki z tego roku co Adaś tylko z 5-go stysznia, ale różnica bo one chodzą i zaczynają mówić, a Adaś sobie głównie leży i śpi, ale Tośka się wymęczyła i jak wróciłyśmy zasnęła na kanapie, Adaś też śpi i dziewczyny(bliźniaki) też padły, a radochy dzieci miały co niemiara.

Ja troche podłamana, właśnie wypełniałam deklaracje do przedszkola dla Tosi i mamy tylko 36 pkt a samotne matki mają 232, a sama znam dużo takich związków gdzie mieszkają razem ale ślubu nie mają więc matka pisze, ze samotna i jak my mamy z tym konkurować, to nie fair :ico_placzek:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

01 mar 2010, 17:43

anusiek, śliczne zdjęcie masz w podpisie i na avatarku Uwielbiam takie czarno-białe fotki dzięki Shiva, ja też je lubię. A fotki robiła w weekend koleżanka - fotografka :ico_oczko:

Marcel rośnie jak na drożdżach :ico_brawa_01: śliczny z Niego chłopaczek :-)

Awatar użytkownika
inia1985
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3491
Rejestracja: 14 sie 2009, 15:28

01 mar 2010, 18:07

anusiek, prześliczne zjęcie w podpisie i na miniaturce :ico_brawa_01: Jaki Piotruś szczęśliwy jak mama Go całuje :-D Moja zawsze się krzywi :ico_oczko: A szpilki to uwielbiam (mino wzrostu - 178cm) :ico_haha_02:

leona, dobrze, że u Ciebie wszystko w porządku :-D Marcelek coraz przystojniejszy, a te minki przesłodkie robi :ico_brawa_01: Co do męża, to wiem co czujesz, bo mój tez aktualnie nie pracuje i coś się nie pali żeby to zmienić...
rybka- ja też tak chciałam najpierw chłopca a potem dziewczynke
ja też, ale teraz już nie ma na to szans :ico_oczko: chyba, że adoptujemy starszego braciszka :ico_oczko:

Pruedence, faktycznie nieciekawie wygląda nasza pozycja jeśli chodzi o miejsca w przedszkolu. Tak być nie powinno! Ta Polska jest pokręcona...

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

01 mar 2010, 18:15

bo mój tez aktualnie nie pracuje i coś się nie pali żeby to zmienić...
moj by poszedl ale pracuje w budowlance a ze zima jest wyjatkowo dluga w tym roku to siedzi w domu :ico_noniewiem:
anusiek, prześliczne zjęcie w podpisie i na miniaturce
to prawda, super fotki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

udaly nam sie dzieciaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ja troche podłamana, właśnie wypełniałam deklaracje do przedszkola dla Tosi i mamy tylko 36 pkt a samotne matki mają 232,
a o co chodzi z tymi punktami?? kto ma wiecej ten ma wieksza szanse na miejsce??

ja nie wiem dokladnie jak tutaj jest, ale raczej takich problemow nie ma
ja chyba posle Marcela do przedszkola we wrzesniu nastepnego roku a sama ide na studia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

01 mar 2010, 18:37

leona- dokładnie ten kto ma więcej punktów ten wygrywa, ale to dotyczy przedszkoli publicznych, no bo ja jeszcze muszę doliczyć koszty niani dla Adasia bo od września wracam do pracy.

lilo

01 mar 2010, 20:43

leona, witaj!!! Marcelek słodki chłopak :ico_brawa_01: A reszta się ułoży - najważniejsze że zdrówko jest :ico_sorki: :ico_brawa_01:

anusiek, Pruedence piękne zmiany w profilach, śliczne fotki :ico_brawa_01:

Pruedence, z przedszkolami niestety nie jest wesoło = pamiętam jeszcze nasze boje :ico_sorki: Wkurza mnie to bo niby mamy politykę prorodzinną i dzieci nam każą rodzić :ico_zly: A z "głupim" przedszkolem jest problem :ico_puknij: Powodzenia!!!!!!!!!! :ico_sorki:

Spokojnej nocy :ico_oczko:

mikusia
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1207
Rejestracja: 07 wrz 2008, 19:27

01 mar 2010, 20:57

hej :-)


u nas powoli chyba się wszystko uspokaja w domu... babcię pożegnaliśmy, na pogrzebie ryczałam jak bóbr :( i co kilka dni mi się śni i nie wiem czy to dobrze czy nie :ico_noniewiem:

po babci dostaliśmy mieszkanie i jak tylko dojdę do siebie psychicznie to chciałabym tam zrobić remont i się przeprowadzić.. czuje jakąś wewnętrzą potrzebe "zaopiekowania się" jej mieszkaniem :ico_wstydzioch:


Wojtek spokojny i kochany ;-) a taki był z niego łobuz od urodzenia :-)
właśnie poszedł na swoje nocne spanie, więc wstanie ok godz 2 w nocy :-D



wszystkie dzieciaczki słodkości!!
A tak w ogóle - czemu nikt się nie chwali pociechami??? Proszę o fotki dla ciotek :ico_oczko: :ico_sorki:
no to macie moją dwójeczkę ;-)
Obrazek

mikusia, twój synek musi być drobniutki, ile ważył przy porodzie???
51cm i 2850 ;-) tak więc był malutki... teraz próbuje nadrabiać, ale widać że jest mniejszy niż rówieśnicy. Ale jest takim moim kochanym drobniutkim syneczkiem ;-)


shiva jaka ty laseczka jesteś ;-)

inia jak coś to ja mam nie otwieraną buteleczka sab-simplex bo kupiłam a nam się nie przydało ;-)

lilo ja używam kosmetyków Emolium bo świetnie natłuszczają skóre.. z oliwką uważaj bo właśnie lubi wysuszać niektórym dzieciom skórę, więc ja bym ją wycofała i ukpiła jakieś kosmetyki lecznicze, np. Emolium / Oilatum czy Balneum ;-) (wszystkie są w aptece)

rybko tak mi przykro z powodu twojej córci :( aż mi prawie łza stanęła :( walczcie ze szpitalem! mocno trzymam kciuki żeby się to wszystko dobrze skończyło i operacja nie była potrzebna!
[/b]

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

01 mar 2010, 23:00

dokładnie ten kto ma więcej punktów ten wygrywa,
:ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij:
A reszta się ułoży - najważniejsze że zdrówko jest
dokladnie :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
lilo ja używam kosmetyków Emolium bo świetnie natłuszczają skóre.. z oliwką uważaj bo właśnie lubi wysuszać niektórym dzieciom skórę
ja tez slyszalam ze oliwka wysusza skore ale tylko gdy stosuje sie juz po kapieli, a dodana do wody juz nie :ico_noniewiem:
my wlasnie dodajemy do kapieli :ico_oczko:

poza tym tutaj mowia ze czeste kapiele wysuszaja skore, nam zalecali kapac malego raz w tygodniu, ale my kapiemy co drugi dzien :ico_oczko:
no i zadnych kosmetykow nie stosujemy, typu kremy do buzi czy pupy i jak na razie jest ok :ico_oczko:

maly wlasnie nakarmiony i usypia w lozeczku
zazwyczaj zasniecie zajmuje mu z 40min zobaczymy jak to bedzie dzisiaj :ico_oczko:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

02 mar 2010, 00:26

hey ja na chwilkę :ico_wstydzioch:
znalazłam dwie chusty, które bardzo mi się podobają firmy Hotslings http://allegro.pl/item935978172_modna_c ... a_hit.html i Jendrulino http://www.jendrulino.pl/pl,o,JANA
i teraz pytanie do doświadczonych bo ja jestem zielona :ico_noniewiem:
czy one się czymś różnią oprócz koloru i ceny???
nie wiem którą wybrać :ico_olaboga: pomóżcie please :ico_sorki:
Moja zawsze się krzywi
mój też się krzywi :ico_oczko: ale jaka Ty wysoka jesteś ja to kurdupel 164.
udaly nam sie dzieciaczki
no ba :-D

mikusia, śliczne masz dzieciaczki :ico_brawa_01: mam nadzieję, że szybko dojdziesz do siebie.

znalazłam sposób na spadające spodnie i kupiłam leginsy :ico_oczko: bo co kupiłam to pochodziłam tydzień i spadały... zrzuciłam 18 kg :ico_olaboga: zostało jeszcze 7 :ico_zly: a jak Wasza waga? pewnie już waga jak sprzed ciąży albo i mniejsza...

spokojnej nocki wszystkim życzymy

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

02 mar 2010, 09:22

ale my kapiemy co drugi dzien :ico_oczko:
mi polozna pow ze co 2-3 dni, ale n ie codziennie wiec cos w tym jest

Pruedence, anusiek, leona, mikusia, zdjecia pociech super :ico_brawa_01:
znalazłam dwie chusty, które bardzo mi się podobają firmy Hotslings http://allegro.pl/item935..._z_usa_hit.html i Jendrulino http://www.jendrulino.pl/pl,o,JANA
obie wygladaja dobrze, tylko abys rozmiar dobrala
zrzuciłam 18 kg :ico_olaboga: zostało jeszcze 7 :ico_zly: a jak Wasza waga? pewnie już waga jak sprzed ciąży albo i mniejsza...
to i tak sukces, mi od dawna przeszkadzaja 4 kg i za cholere nie moge sie ich pobyc, wczoraj poszlam nawet na ekspresowy spacer z mala, zlana cala potem wrocilam, prawie bieglam :-D i co z tego jak dzisiaj moge zapomniec, wieje jak diabli i zimno i mokro, moze pozniej sie troche uspokoi

anusiek, takiego smoczka co masz na zdj to moja nie umie ssac, wypada jej :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-03-02, 08:24 ]
Pruedence, u nas w przedszkolu nie ma takich ankiet, na szczescie, nawet sie nie pytaja czy samotna matka czy nie, kto pierwszy ten lepszy, co ma do tego czy sama czy nie aby w glowie miala i szybciej zapisala

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość