Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

02 mar 2010, 09:37

witam i ja

wy wczoraj pisałyście o dużym wietrze i chyba dziś do mnie on dotarł , ale na spacerek na toszkę chyba wyjde
teraz jak Alę do szkoły odwoziłam to ledwo mołam bramę otwoyć , ale mam nadzieje że chociaż deszcz nie spadnie :ico_noniewiem:

kurcze wiecie co wczoraj jak jadlam kolacje to mi coś w zębie trzasneło i mnie strasznie boli , wogole nie moge gryźć jedną stroną , no i koniecznie do dentysty dziś musze się wybrać bo boli :ico_placzek:

Loluś sobie dosypia więc zapraszam na :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

02 mar 2010, 09:37

Witam z ranca :-)
My od 7 nie spimy, wiec jeszcze chwilka i drzemka bita bedzie :-D

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

02 mar 2010, 09:39

o i już się wyspał :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

02 mar 2010, 09:39

siunia zima super, jak z bajki :-) :-)

A co do pieluszkowania to nam lekarz powiedzial, ze przed badaniem absolutnie tego profilaktycznie nie robic bo jak jest wszystko ok to mozna wiele szkody dziecku narobic :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-03-02, 08:43 ]
wiolaw, wspolczuje bolu zeba, to chyba jakos seryjnie idzie, bo juz druga jestes :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

02 mar 2010, 10:01

Spią te moje dziabągi, zupka dla nich się gotuje a ja moge usiąść i zająć się chwilke sobą :ico_brawa_01:
Siunia ale macie zime :ico_sorki: u nas na całe szczęście śnieg sobie zniknął i można się normalnie poruszać.
Ewka82 zdjęcia w podpisie masz poprostu bombowe :ico_brawa_01: Pawełek ślicznie wygląda!!!
Mikusia ja jak pisałam też miałam przeboje z zaświadczeniami ale wreszcie są. No i brat Kuby będzie chrzesnym, w sumie sama nie wiem ale chyba dobrze. Oby twoi chrześni szybko załatwili bo to jakiś żart jest :ico_sorki:
dużym wietrze
bałam się po parku wczoraj chodzić bo widziałamjak drzewo się złamło i zwiałam na alejki bez drzew. A dzisiaj jest cudownie słoneczko bez wiatru :ico_brawa_01: spacerek!!!
Zresztą ja czy deszcz śnieg czy wiatr dwie godzinki musze spacerować bo mi nie dają żyć!!!
wspolczuje bolu zeba, to chyba jakos seryjnie idzie, b
ja też coś z zębem mam, musze iść do dentysty.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 mar 2010, 10:03

Wiolaw musiał Ci pęknąć ząb. Miałam to nie raz. Nie zazdrszczę...

Magduś81 Ty masz bliźniaki:) dopiero zobaczyłam, ale musicie mieć wesoło:)


Nasza gwiazda dziś od 3 jadła co godzinę. Myślałam, że zwariujęL:) na szczęście obudziliśmy się potem wszyscy o 8.11 więc na razie w miarę wyspana się czuję.

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

02 mar 2010, 10:08

No i chciałam powiedzieć że przyszły wreszcie ciuszki do chrztu :ico_brawa_01: są słodziutkie!! A czapeczki normalnie mnie rozwaliły :ico_brawa_01: wyglądają słodziutko!!!

[ Dodano: 2010-03-02, 09:14 ]
ale musicie mieć wesoło:)
no wesoło :-D nawet czasem bardzo!!!

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

02 mar 2010, 11:03

absolutnie tego profilaktycznie nie robic bo jak jest wszystko ok to mozna wiele szkody dziecku narobic
no właśnie
my mamy nadzieję, że już ostatni miesiąc Zosia nosi szynę i już nie będzie potrzeby jej męczyć :ico_noniewiem:
Spią te moje dziabągi, zupka dla nich się gotuje
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Bąble ze smakiem zjedzą zupkę ugotowaną przez mamusię.

a mnie się dziś kończy macierzyński :ico_placzek: dobrze, że mam jeszcze 2 tygodnie dodatkowego macierzyńskiego i 32 dni zaległego urlopu i w maju z wielkim bólem wracam do pracy :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 mar 2010, 12:06

Magda33 u ci wtedy z Zosią? gdzie pracujesz?

Magduś81 masz rację ubranka do chrztu są przecudowne. Kiedy chrzcicie?

Co tam dziś pichcicie na obiadek? ja zrobiłam zupkę brokułową z zacierkami i zapiekanką z naleśników na słodko. Dziewczyny z listopadówek już ją znają i się zajadają:)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

02 mar 2010, 12:53

Witam

Magda33 - już zaraz do pracy a z kim Zosieńke zostawisz :ico_noniewiem:
Siunia :ico_szoking: jeszcze tyle białego puchu u was u nas juz czarno za oknem
Wiolaw - współczuje bólu zeba ostatnio doświadczyłam nic przyjemnego :/
O jajach napisałam ci na nk :-)
Magduś 81 - super że zaświadczenia już sa :ico_brawa_01:
matikasia, - ja dzis na obiad mam morszczuka w sosie śmietanowo koperkowym :-)
Moje dziewczyny nadal sie smarkaja ale chyba troszke mniej, pogoda u nas nadal tragiczna i wiatr okropny że głowe urywa :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-03-02, 11:58 ]
Kasia90 - a gdzie ty kochana mieszkasz że u ciebie mało śniegu w tym roku ?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości