Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 mar 2010, 13:10

a ten morszczuk to z pomysłu na...?:)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

02 mar 2010, 13:40

tak z pomysłu na :) dziś na szybko

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

02 mar 2010, 13:59

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 14:00 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
nerowercia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 20 paź 2009, 13:43

02 mar 2010, 14:04

I ja też tu chwilkę nie zaglądałam a tu tyyyyle do nadrobienia-suuuuper.

No a my po spacerku Siunia u nas jeszcze też leży ten śnieg do pasa to lekko ale za to słoneczko dziś jest przepiękne na termometrze-oczywiście na słońcu 25 stopni wyszłam w kurtce to musiałam się rozpinac ale za to jaka przyjemnośc w końca słońce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

matikasia ja dziś na obiadek robię ziemniaczki w cwiarteczki podsmażone na patelni z przyprawą i bułką tartą a potem to wszystko wrzucam do piekarnika i piekę z 30-40 min są super takie chrupiące no i schabowe w płatkach kukurydzianych :-D :-D :-D :-D a tak jakoś mi się zachciało a wcale nie wymaga dużo roboty.

Ostatnio się zamartwiałam,że nasza mała nie przewraca się z brzuszka na plecy a jej najwyraźniej się nie chciało wolała sobie leżec i ssac swoją rękę no a dziś ją położyłam spojrzałam w telewizję a tu patrze taaakie duże oczka na mnie patrzą i się śmieją-JAKA TO RADOŚC :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 mar 2010, 14:11

Kasia90, a pochwal się tymi roladkami jak je robisz:) a Ty zawsze robisz 2 dania?:)
No i jak na studiach? jak malutka to znosi?

Nerowercia
te ziemniaczki brzmią zachęcająco;) czyli podsmażasz (ugotowane??) jaką przyprawą? a tej bułki to dużo? i ile się piecze?

Ja też robię pieczone, ale mieszam je z oliwą i przyprawą do frytek i ziemniaków i piekę ok godziny.

My już kilka dni bez spaceru takie błoto mamy:(

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

02 mar 2010, 14:13

Witajcie
bylismy rano u ortopedy i Zuzia nie ma juz tego odwiedzenia i z biderkami wszystko oki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: tak sie ciesze ze nietrzeba bedzie wiecej pieluchowac :ico_oczko:

umnie na obiadek pomidorowka a dla meza żurek :-D tylko zupka bo niedam rady nic zrobic
mamy ten remont przedpokoju i troche brudno wszedzie sie zrobilo Wiki zagaduje tatusia przy pracy hehe
troche poskrobalam stara farbe a reszte niech maz robi :ico_oczko:

siuniasuper zima niema co ale taka zime oglada sie fajnie u kogos ja to bym takiej niechciala zreszta mam jej dosc wtym roku :ico_zly:

matikasia, tych twoich nalesniczkow jeszcze nierobilam ale w przyszlym tyg napewno sie skusze bo wygladaja tak apetycznie :ico_oczko:

Magda33 ojejku juz koniec maciezynskiego :ico_szoking: a co zrobisz z Zosienka??
ja juz pisalam o te dwa tyg dodatkowego maciezynskiego,i mam jeszcze 18 dni urlopu a potem ide na wychowawczy mam nadzieje ze dopoki Zuzka nieskonczy 2,5 roku zeby mogla pojsc do przedszkola
ale niewiem jak bedzie jak maz tylko pracuje i jak sobie poradzimu\y :ico_noniewiem: czas pokaze :ico_oczko:

Wiolaw jak tam twoj zab?/bylas u dentysty?
mnie tez czeka wyrwanie 6 i 8 :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: mam termin na 22 i 29 marca ale czekam juz prawie 1.5 miesiaca zeby sie dostac do chirurga :ico_olaboga:
i tez mnie codziennie boli ta 6 juz czasem niedaje rady ale niestety takie terminy :ico_placzek: :ico_placzek:

Magdus81 no fajnie ze ty juz masz zaswiadczenia i ze przyszly juz ciuszki na chrzcinki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: napewno chlopaki beda sie super prezentowac

moi chrzsestni mieli dzis isc a czy cos zalatwia to sie dowiem pozniej :ico_noniewiem:

ide dalje pichcic obiadek
maz przyszedl ze ziemniaki spalilam hehe :ico_zly: :ico_wstydzioch:
ale kazdemu sie zdaza :ico_wstydzioch:
buziaki papa

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 mar 2010, 14:17

Mikusia1 ja ostatnio zupę przypaliła, a była taka dobra, z zacierkami:) a Ty żurku nie jesz??
ja żurek miałam w piatek
A w ogóle jak z waszymi dietkami? wszystko już wcinacie przy karmieniu?

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

02 mar 2010, 14:20

...
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 14:00 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
nerowercia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 20 paź 2009, 13:43

02 mar 2010, 14:23

matikasia ziemniaczki wrzucam surowe na patelnie i tylko lekko podsmażam tak aby obtoczyły się tą bułką nie smażę długo a przyprawy to można wrzucac różne ja czasami posypuję przyprawą do ziemniaków a jak jej nie mam to solą i pieprzem no i wkładam do piekarnika na blaszce wysmarowanej olejem i one tak fajnie się rumienią i są takie chrupiące.

mikusia1 podałaś prędzej swoje namiary na NK no ale niestety pooglądac fotek nie można-profil zastrzażony :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

02 mar 2010, 14:24

Kasiu pewnie, że tak dobra decyzja. Mała podrośnie i sobie pójdziesz. Ja po wakacjach też się wybieram na kurs przygotowujący do zdania certyfikatu.
A te roladki to może być schab lub polędwiczki? a jak dusisz to związujesz je czymś?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość