Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

03 mar 2010, 09:49

Dzień doberek :-)
Czy do was też wróciło zimno :ico_sorki:
Wczoraj niby słoneczko a tak wymarzłam że dzisiaj jestem przeziębiona.
Niestety za oknem chyba jeszcze zimniej.

Ale macie przeprawy z zębami :ico_sorki: wpsółczuje wyrywania, ja dwa zęby wyrywałam i było to koszmarne.

Wczoraj chłopaki dostały pierwszy prezent na chrzciny :ico_brawa_01: krzesełko do karmienia, bardzo jestem zadowolona :-D

Dobra uciekam robić obiadek dla nich a potem jakiś spacer mimo zimna :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-03-03, 08:49 ]
wiolaw, przegoniłaś mnie o 1 min :-D

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

03 mar 2010, 11:11

Witam
U nas dzis bez sniegu ale zimno brr... :ico_noniewiem: no cóż w końcu jeszcze chyba troche nas pochłodzi
wiolaw, - najważniejsze ze zab juz nie boli. Zdjecia wysłałam na twoja poczte :-)
Wczoraj chłopaki dostały pierwszy prezent na chrzciny
super i jak zadowoleni ?
Ja noc miałam spokojna ale za to od rana ta nos zatkany a druga juz pokasłuje :ico_olaboga: oj jak nie urok to sraczka - ciagle coś

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

03 mar 2010, 11:45

edulita, dzięki zaraz zerknę

oj mój Loluś dziś coś marudny , ale to chyba przez brak kupki , a u niego to bardzo dziwne :ico_noniewiem:
normalnie do tej pory to są dwie , a dziś nic

niedłudo lecimy na spacerek, słonko pięknie świeci ale jest mroźno :ico_oczko:

magduś81, :ico_brawa_01: dla tego kto zakupił krzeselko :ico_haha_02:

[ Dodano: 2010-03-03, 11:12 ]
poszła kupa :ico_brawa_01:
ale tak że musiałam wsadzić go pod kran :-D

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

03 mar 2010, 12:47

witajcie
my juz po kontroli u pediatry Zuzia juz zdrowa osluchowo wszytko oki
ale na spacerki niemozemy jeszcze chodzic bo antybiotyk jeszcze dziala przez 5 dni a po drugie pogoda i tak do bani
mrozno znow snieg :ico_zly:
a jak sie troche ociepli to po pol godz mozemy wychodzic

no i Zuzia moze juz zjadac marcheweczke pani doktor pozwolila
takze juz jestesmy po pierwszym daniu hehe
napoczatku troche marudzial i plula a potem zasmakowala :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i mam narazie wprowadzac jednoskaldnikowe posilki a potem zupka jarzynowa bez mieska :ico_brawa_01: :ico_oczko:

super Wiki miala radoche jak mogla troszke pokarmic siostrzyczke
:ico_oczko:

no i mamy przelozone szczepiuenie z 9 na 16 marca bo Zulka byla dlugo chora i wtedy ja zwaza bo pani doktrort mowi ze to chyba jakas polmylka zeby ona wazyla tylko 5500gr :ico_noniewiem:
ze wyglada na wiecej
no zobaczymy

co do chrzestnych to szkoda gadac tez mnie to wkurza ze zalatwiaja takie sprawy na ostatnia chwile
ale przestalam sie tym stresowac najwyzej sie termin zmieni i tyle
szkoda moich nerwow bo potem Zuzka bedzie sie denerwowac

wiolaw, super ze juz zab nieboli :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
poszła kupa
no i super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czasem te kupki sprawiaja nam tyle radosci :ico_oczko: :ico_oczko:
Wczoraj chłopaki dostały pierwszy prezent na chrzciny :ico_brawa_01: krzesełko do karmienia, bardzo jestem zadowolona
super prezent :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

edulita, zdrowka dla dziewczynek :ico_oczko:

kurka niewiem czemu ale na palcach tam gdzie mam obraczke i pierscionek na prawej dloni mam pod nimi czarne jakby byla brudna skora :ico_olaboga: :ico_noniewiem: nieweim od czego
kiedys mi ktos powiedzial ze jak sie tak robi to znaczy ze czlowiek chory :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:
sama niewiem czy to jakies glupoty czy co
Dziewczynki ja tez mam cytologie do zrobienia własnie sobie przypomniałam jak napisałyście
no wlasnie ja tez mam :ico_wstydzioch: jak odbiore ksoazeczke to zapytam i najwyzej zapisze sie na jakis termin
bo jak niebede miec cytologi niedostane tabletek

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

03 mar 2010, 14:07

Mikusia1 ja nic nie słyszałam o tej obrączce:) super, że z małą wszystko ok:)


My dziś byliśmy na spacerku. Pryzmroziło ciut i śniegu troszkę spadło, więc błoto się zalepiło, ale juz jak wracaliśmy i słońce świeciło znów błoto było. Mati to się cały do pralki nadawał. Mała płakała już całą drogę z powrotem, a byliśmy nawet chyba nie całą godzinę. Nie wiem czy się nie najada czy co. Dziś kończymy 4 miesiączki i jak M przyjdzie z pracy damy jej kaszkę łyżeczką i odciśniemy stópkę i rączkę w glince do rami, aby uczcić ten dzionek;)

My mamy chyba ząbek na dole z tyłu. Jest coś białego odstającego, ale tak się mi dziś darła że nie mogłam tam dokładnie dojrzeć. Potem jeszcze raz spróbuję.

Magduś81 super, że już macie krzesełka:)o nie rtwą

Edulita 4 zębów na raz raczej Ci nie wyrwą, bo chyba byś nie wytrzymała tego bólu jak znieczulenie zacznie puszczać. Ja miałam w ciąży usuwaną ósemkę. Ból masakryczny.

Wiolaw
ja już brałam znieczulenie a też karmię. Może chodzi o to, że do wyrwania trzeba dać większą dawkę i dlatego nie rwą.

Wiedzę zęby ważny u nas temat. Mnie też czeka wizyta i to już w piątek. W zeszłym rok połamał mi się ząb. Odbudowała mi, wczoraj patrzę, a tam jama się robi i odziela ząb który pozostał od doklejonego. Jak nic się psuje. Myślę, że mam tak więcej roboty. Od piątku zaczynam. I znów kasa...

Dziś przełożyłam szczepienie z 10 na 11 marca, bo mąż jedzie na 2 dni na kurs, a sama chyba się nieźle bym umęczyła bo po szczepieniu jeszcze ja do lekarza muszę iść z wynikami usg brzucha i Mati ma bilans 4 latka.

Lecę robić obiad. Wczorajsza zupka została i dorobię pampuchów drożdżowych. Ciekawe czy mi wyjdą bo pierwszy raz będę robić.

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

03 mar 2010, 14:19

Witajcie :ico_haha_02:

U mnie znow zima wrociła. Pada snieg i jest okrpnie zimno. Jula usneła.

Edulita 4 zeby ta watpie zeby Ci wyrwali. Nas jakos grypa juz opuszcza.
czasem te kupki sprawiaja nam tyle radosci
to prawda.

Magduś81 fajnie, że juz macie krzesełka :ico_haha_02:

Ide troche posprzatac. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
nerowercia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 20 paź 2009, 13:43

03 mar 2010, 16:10

mikusia1 ja też tak słyszałam jeśli chodzi o złoto i czasami też tak mam albo szyję brudną albo palce a jak potrzesz złotem skórę to będzie cię malowało tzn że masz jakieś przeziębienie w sobie jakąś choróbkę i sama o tym nie wiesz bo to siedzi w tobie ale się tym nie przejmuj złoto też będzie malowało przy gorączce ale nie każdego i tak będzie przez kilka dni i to samo przechodzi. A i przypomniało mi się właśnie w takie dni jak miałam to brudzenie to kiedyś czułam że coś mi się na oku robi no i na to ,to najlepsze jest złoto więc potarłam obrączką i mnie pomalowało nie myślałam długo potarłam drugie oko i tak miałam baaardzo fajny cień do powiek, który w ogóle się nie rozmazywał :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: A jeszcze lepsze jest to,że jak koleżanki mnie spotykały to pytały jakiego ja cieniu używam ,że tak ładnie na oku wygląda-nikt w to nie mógł uwierzyc ,że używam po prostu złota :-D :-D :-D :-D :-D
A co do marcheweczki to dałaś ugotowaną ,cze surową startą?

A dziś dzionek znów mamy śliczny i jesteśmy po spacerku mała ślicznie spała 4 godz a ja miałam troszkę czasu dla siebie.

A jeszcze rozmawiałam dziś z moją kuzynką,która ma 5-mięsięczną córcie o ona daję jej już normalne obiadki ziemniaczki, marcheweczkę a nawet pierś z kurczaka jej zmieliła i mała zjadła i nic jej nie było byłam w szoku :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: a ona mówi że normalnie już od 4 miesiąca małej podaje inne jedzonko :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
A ja tu się zastanawiam nad marchewką :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

03 mar 2010, 16:13

witam, wróciłam juz od rodziców i stawiam spozniony :ico_tort: za 4 miesiace Oliwki i :ico_tort: za moje 288 miesiecy :-D :-D :ico_brawa_01:
a my wprowadzilysmy juz ziemniak bo kupa sie unormowała i bedziemy działac dalej... :)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

03 mar 2010, 16:37

isiawarszawa, wszystkiego naj naj najlepszego :ico_tort:

jutro przylatuje tesciowa takze jestem zabiegana na calego jutro postaram sie was doczytac i cos wkleic

Nicola wariuje na calego - umie juz cale lozko wzdluz przekulac sie w ciagu 1 minuty - niesamowite jak dziciaki rosna

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

03 mar 2010, 16:45

mikusia1, używasz sudokremu bo mi się tak robiło przy Nikoli i wtedy szukałam przyczyny a okazało się że to sudokrm plus złoto i czarny okrąg wokół palca :-)
super że zuzanka już dobrze :ico_brawa_01:
isiawarszawa, - sto lat panienki :-)
znow zima wrociła
:/ oj kiedy wiosna zawita na dobre :ico_noniewiem:
Nas jakos grypa juz opuszcza
to dobrze niech chróbska precz uciekają :ico_nienie:
wiolaw, :ico_brawa_01: za Lolkową kupke :-) mała rzecz a cieszy :-D

[ Dodano: 2010-03-03, 15:47 ]
umie juz cale lozko wzdluz przekulac
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
przylatuje tesciowa
cieszysz się to chyba masz fajna bo ja na swoja nigdy nie czekam z radością :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość