chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

25 lut 2010, 22:10

Hej!
Witaj asiu. Gratuluję drugiego maluszka. Już niedługo i będziecie we czworo. Co do choroby, to też polecam leżenie w łóżku, mnie na gardło, gdy byłam w ciąży i miałam zapalenie krtani, zapisała lekarka Bioparox (antybiotyk w spray'u). Pomogło. Ręczyła, że maluchowi (byłam w 5 tyg.) nie zaszkodzi. Jeżeli tak długo chorujesz, to pora to ukrócić. Takie przedłużone chorowanie może doprowadzić do szybszego porodu. Piękne zdjęcie Krzysia, szkoda, że takie małe.
mery, wcale się nie dziwię, że boisz się puścić małego do przedszkola. Mam wrażenie, że jak będzie maj, czerwiec, to maluchy zaczną dla odmiany łapać choroby zakaźne :ico_zly: U Macieja w przedszkolu jest tak, że gdy nie chodzi przynajmniej miesiąc, to jest urlopowany (pisze się pismo do dyrektorki) i wtedy płaci się ok. 1/3 stawki stałej, u nas to jest ok. 35 zł a nie 84. Nie korzystałam jeszcze z urlopowania...
riterko, jak tam kochana? Jakieś postępy?
edulitko, brawa dla Niki. Przedszkole oswojone :-D
Wiecie Maciej za to w przedszkolu uwielbia panią "porządkową", jest naprawdę wspaniała.... Znam ją osobiście.

slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

26 lut 2010, 09:51

Witam z samego rana :-)
I odrazu przydałoby sie jakąś kawusie postawić prawda?? :ico_kawa:
U nas dzień dziś wcześnie sie zaczął, szanowny syn o godzinie 6:30 stwierdził że już jest dzień i możemy iść już do Pani doktor zapytać czy on może już iść do przedszkola.... :ico_puknij: Ale nie odpuściłam, ubrałam go troszkę żeby ciepło mu było i wskoczyłam jeszcze do łóżka. Dostałam od szanownego synka jeszcze godzinkę snu, więc jakoś daję radę ;-)
No i idziemy dzisiaj do kontroli, ale mam dziwne wrazenie że Karol do końca jeszcze nie jest zdrowy, chyba tak będziemy sie nawzajem zarażać już wiecznie.... :ico_olaboga:
U nas za oknem dzisiaj wielkie mleko, nic nie widać.... A mi już tak bardzo chce sie słoneczka i wiosny i zielonych listków na drzewach.... Przytłoczyła mnie okropnie ta zima....
No dobra, nie ma co sie dołowac od rana, uśmiech na buźkach i do przodu ;-) I z takim pozytywnym akcentem was dzisiaj rano witam :-)
Wogóle to co z Riterką?? Odezwij sie Riterko co tam u was, czy są jakieś postępy...
Ja dzisiaj sie wystraszyłam strasznie w nocy bo obudziłam się leżąc na... brzuchu.... Normalnie zdenerwowałam sie okropnie, mam nadzieję że długo tak nie leżałam i że Krzysiowi nic przez to nie będzie. Obserwuję ruchy od rana i są w normie dlatego mam nadzieję że jest ok.
Idę na śniadanko, miłego dnia wam życzę!!!!

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

27 lut 2010, 13:04

Witam
Riterko - hej odezwij się ? czy po wekendzie meldujesz sie już z malutką :-)
Normalnie zdenerwowałam sie okropnie
nie masz się co denerwowac mozesz spac na brzuchu o ile jest ci wygodnie a Krzysiowi nic sie nie stanie jestw brzuszku bardzo bespieczny
U nas 8 stopni i piekne słoneczko zaraz jedziemy do małego zoo na spacer :-)
uwielbia panią "porządkową
a czemu taki wspaniałe panie to nie przedszkolanki :-)

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

28 lut 2010, 16:13

Hej! Już weekend się kończy.
riterko, co u ciebie??

slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

01 mar 2010, 10:36

Dzień dobry wszystkim ;-)
Przede wszystkim chciałam zapytac czy ktoś wie co z Riterką???? Czy urodziła już??? Nie idzywa się długo to może oznaczć ze ma swoją drugą kruszynkę juz przy sobie... Mam nadzieję że wszystko u niej gra...
A ja melduję się z rana z kawką w ręku :ico_kawa:
W piątek byłam z Karolem na kontroli, Pani doktor powiedziała że wszystko juz jest oki, że w oskrzelach nic nie słychać więc dzisiaj rano mój mały przedszkolak dzielnie pomaszerował do swojego ukochanego przedszkola. Nie zdąrzył nawet buziaka na pozegnanie mi dać, tak wyrwał do sali.... :-)
My z Krzysiem właśnie zjedliśmy sniadanko i muszę sie teraz troszkę położyć bo strasznie rozpycha się te moje maleństwo, chyba ciężko mu się przeciągnąć :-)
No dobra to czekamy z niecierpliwościa na wieści od Riterki i oczywiście od innych dziewczyn, jak pozostałe forumowe dzieciaczki, czy zdrowe i szczęśliwe ;-)

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

03 mar 2010, 23:16

Hej!
riterka się nie odzywa, więc na pewno Lenka już jest na świecie.
Maciuś zdrowieje.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

04 mar 2010, 10:44

chloe, jak maleństwo napisz i mam pytanie na piersi jest czy na sztucznym ? Bo mam bebilon bmf do oddania po Idzie jak bys chciała to mogłabym wysłac bo szkoda aby się zmarnował . To taki dodatek do mleka kobiecego dla dzieci z niska i bardzo niską masa urodzeniową :ico_noniewiem:
Riterka juz sie rozpakowała tez tak myśle :-D

[ Dodano: 2010-03-04, 10:18 ]
Riterka urodziła już 3 merca chyb dobrze doczytałam na marcówkach :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:GRATULACJE :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

slooowgirl
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 153
Rejestracja: 17 wrz 2007, 07:37

04 mar 2010, 12:48

Hej :-)

edulita, aż zarknęłam na marcówki, faktycznie jest na pierwszej stronie napisane że Riterka z Lenką spotkały się 2 marca, czyli we wtorek :-)

RIterko Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

ale ciekawe jak wygląda mała kruszynka Riterki, bo napewno wszystko w porządku u nich :-) superowo :-) nawet nie jestem w stanie nic więcej napisać. czekamy na znaki od Ciebie Riteko!!!!!!! :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

04 mar 2010, 19:32

halo kobitki

tak mnie tknelo by zagladnac i prosze

Riterko GRATULACJE!!!!!!!!!!!!

A ja wybacznie nie mam czasu na nic, serio, w kwietniu zaczynam prace i koncze teraz kurs i bywa ze nie wiem jak sie nazywam.

sciskam mocno i zycze by wiosna w koncu nadeszla bo kiepsko cos jej idzie......

chloe
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 124
Rejestracja: 07 sty 2010, 16:37

04 mar 2010, 20:51

Brawa dla Riterki! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
edulitko, mała pięknie przybiera, ma już 2 kg i jest na mleku z piersi. Od wczoraj jest poza inkubatorem i jak dobrze pójdzie, to w przyszłym tygodniu będzie w domu. Ale będę pamiętała, że masz coś takiego, może jeszcze się przyda. Dziękuję.

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości