Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

03 mar 2010, 20:41

Sabcia, a u mnie odrwotnie tesiowa i moja mama po za nia swiata nie widza. :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

03 mar 2010, 20:47

Wiolaw - zajrzyj na poczte :-)
Sabcia, - super że masz taka fajna teściowa :ico_brawa_01:
emikaw85, - to masz super że dwie babcie tak za małą sa u mnie tylko mama
ciekawa jest ile Jula teraz wazy.
my też niebardzo wiemy ile wazymy :-)

[ Dodano: 2010-03-03, 20:01 ]
Wiolaw - czekam na info jezeli dam rade to jeszcze dzis wysłałabym ci paczuszke z jajem tylko musisz mi potwierdzić czy rzeczywiscie chodzi o to jajo :-)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

03 mar 2010, 21:51

Edulita śliczne masz te dziewczyny :) , a o co chodzi z tymi jajami?

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

03 mar 2010, 21:56

Witam
Ja dopiero dzisiaj zlądowałam do domu od mamy.
Ostatnio nie układa się mi z mężem kłócimy się strasznie nawet zastanawiam się nad rozwodem ale mam ostatnio przesrane z nim :-(
isiawarszawa za 4 miesiąc Oliwki :ico_brawa_01:
matikasia dla Milenki również :ico_brawa_01: za 4 miesiąc
Ja mam we wtorek 2 usg bioderek gwiazdeczki.
Ja od kilku dni daję jej już marchewkę ze słoika a na dodatek dzisiaj to już za bardzo nie chciała jej jeść ale za to ładnie wypiła soczek marchewkowy ;-) Już nawet jadła zupkę jarzynową i też jej smakowała ale niestety jabłka nie może jeść bo od razu ją kolki łapią :-/
Ja mam szczepienie po 12 marca ale jeszcze muszę ją umówić ;-) i kolejne 430 zł :-/ no ale cóż życie się mówi.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

03 mar 2010, 22:37

a o co chodzi z tymi jajami?
ja robie takie jaja do ozdoby na wielkanoc na nk mam wstawione fotki :-)
śliczne masz te dziewczyny
:ico_sorki: dziekuje i tak samo jak sliczne potrafia dac w kośc dziś to jakieś apogeum obie dały mi tak popalic że szok marudzenie, marudzenie i jeszcze raz marudzenie :ico_olaboga: dopiero jak je wziełam do wanny dzis pierwszy raz razem to były zadowolone :-D tylko ze ja niebardzo bo łazienka pływała bo tak chlapały, ale radochy miały coniemiara :-)
bigottka, :ico_pocieszyciel: wiesz co mam ci doradzić wiesz jak to w małżeństwie raz lepiej raz gorzej :ico_noniewiem: napewno macie kryzys który szybko minie i nim się obejrzesz to juz zapomnisz o niesnaskach
Dla Wiki wielkie brawa :ico_brawa_01: za marchewkowy sok i zupke jarzynowa :ico_brawa_01: a jabłka cóż zdazy jeszcze pojeśc skoro teraz tak na nie reaguje to narazie odpuśc, ja ostatnio dałam Idzie takie jabłko które ja jadłam polizac to skwasiła sie jakby to conajmniej cytryna była :-) a ze słoika wcina
Nic uciekam jeszcze zerkne na nk i ide spac bo padam :ico_spanko: dobranoc

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

03 mar 2010, 23:25

u mnie już dzieciaczki śpią i ja leżę już w łóżeczku :ico_oczko:
Ostatnio nie układa się mi z mężem kłócimy się strasznie nawet zastanawiam się nad rozwodem
oj to niedobrze, ale może to przejściowa burza ?
faceci tak mają jak cały swiat staje do górynogami i to nie oni są w centrum ainteresowania i muszą konkurować z dzieciaczkami :ico_noniewiem:
bądz silna :ico_haha_02:
obie dały mi tak popalic że szok marudzenie, marudzenie i jeszcze raz marudzenie
dziś chyba bbył taki dzień , bo mój też jakiś niespokojny
najgorzej było do południa , do spaceru bo poxniej była już Ala w domu i synek siostry i Lolek był wpatrzony w nich jak w obraek :ico_oczko:

emikaw85, mój tez się nie przekręca , bo to taki leniuszek
ale przyjdzie i na nich czas :ico_oczko:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

04 mar 2010, 08:33

edulita napisał/a:
obie dały mi tak popalic że szok marudzenie, marudzenie i jeszcze raz marudzenie


dziś chyba bbył taki dzień , bo mój też jakiś niespokojny
moja tez przechodziła sama siebie... myslałam ze oszaleje ale za to jak zjadla o 19 i zasneła to obudziła sie dopiero o 5

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

04 mar 2010, 08:53

Witam,
wczoraj się nie odzywałam, bo pół dnia przespałam, później spacer, zakupy, kąpiel i znowu spać :-D Dziś znów pediatra i znowu odbieramy wyniki z posiewu i ogólego badania. Aż się boę co tym razem wyszło :ico_olaboga: Mam jednak nadzieję, że wszystko oki i dziś Zosia będzie zaszczepiona :ico_noniewiem:

Bigottka bądź silna i o rozwodzie nawet nie myśl. Tak jak pisze Edulita, raz jest lepiej, a raz gorzej. Ja nieraz też miałam ochotę spakowac się, zabarać małą i się wyprowadzić, ale za chwilę się uspokoiłam, siadaliśmy, rozmawialiśmy i wszystko gra. Teraz rozumiemy się bez słów :-D Facetom trzeba konkretnie i prosto wszystko wytłumaczyć, powiedzieć i będzie git. Trzymam za Was kciuki.
przyjdzie i na nich czas
każde dziecko jest inne i rozwija się w innym tempie. Zocha też leniwiec, choć już się przekręca, to i tak robi to rzadko :ico_haha_02:

isia, matikasia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za 4 miesiące Waszych pociech.

Sabcia zazdroszczę teścowej, moja to jędza i mimo, że mieszka tak jak my we Wrocku, to małej na żywo nie widziała.


Edulita wyobrażam sobie ile później miałaś wycierania łazienki, ale to pikuś przy tym jaką radochę miały dziewczynki :-D

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

04 mar 2010, 09:36

witam sie z :ico_kawa:
Aż się boę co tym razem wyszło
napewno tym razem będzie dobrze :ico_haha_02:

my mamy jutro szczepienie i ciekawa jestem ile ten mój Lol waży , bo w porównaniu do swoich rówieśników to taki chudy sie wydaje ale jest długi , rośnie chłop wysoki :ico_oczko:

Magda33, moja tez mieszka w tym samym miescie i jakoś była dwa rzy , teraz ma wymówkę bo ma nogę w gipsie i się rozgrzesza :ico_noniewiem:
ale wczesniej była sprawna i do córki to do w-wy mogła pojechać do dziecka , ale szkoda słów - dobrze że mam na miejscu swoich rodziców , a jak oni nie mogą to jest jeszcze ciocia i moja siostra na moją rodzine to mogę liczyć , jeden tel i za pięć minut ktoś jest :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

04 mar 2010, 09:44

na moją rodzine to mogę liczyć , jeden tel i za pięć minut ktoś jest
zazdroszczę. Moja mama mieszka 40 km ode mnie, ale regularnie nas odwiedza :-D w ten weekend też będzie, a ojciec, babcia i większość rodzinki w Warszawie. Za to Piotra cała rodzina mieszka we Wrocławiu i nikt z nich jeszcze Zosi nie widział :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości