Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

03 mar 2010, 15:28

margarita83, Jagna30, dziekuje za mile slowa pod adresem Jasperka :ico_sorki: :ico_sorki:
sama sie zastanawiam, po kim on jest taki "jasny" :ico_noniewiem:
bo loki i niebieskie oczy to pewnie po mnie... ale te blond wlosy... dziwne bardzo :ico_noniewiem:

Jagna30, przyjelam zaproszenie od Ciebie, tzn. od K. :-D
tez bym chciala miec wlasny biznes, ale poki co nie mam pomyslu i przede wszystkim srodkow finansowych, zeby cokolwiek wlasnego otworzyc :ico_noniewiem:
ojj nie wiem, jak to bedzie, ale jakos musi byc :P
a nie moze byc caly czas zle... wiec musi byc dobrze, wkrotce ;-)
ale zamieszalam hehe

margarita83, u nas podobnie, niby dobrze, a nie do konca wszystko wyjasnione... to jak siedzenie na tykajacej bombie :/
nic sie samo nie rozwiaze... ja poki co zbieram argumenty i przyklady do naszej klotni :-D tzn. tej o jezyk i o to, ze powinnam mowic do Jasperka tylko po polsku - przeszukuje internet w poszukiwaniu par w takiej samej, jak my sytuacji, zeby pozniej pokazac A. i powiedziec, ze sa ludzie, ktorzy ten problem jakos rozwiazali...
Marta, a w Twoim przypadku, to odpowiedzi i rozwiazania na necie raczej nie znajdziesz.... sprobuj pogadac z P. na spokojnie, chociaz wiem, ze przewaznie zaczyna sie spokojnie, a pozniej konczy sie nerwowo :/

[ Dodano: 2010-03-03, 14:39 ]
u nas wysyp zabkow, Jaspi ma juz prawie komlpet ;-)

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

03 mar 2010, 19:40

Dobry wieczor :) ja sie witam i ide walnac sie na lozko, pozwole powychodzic malej troche na mnie, bo ostatnio ma manie mamy - caly czas mama , caly czas po mnie wychodzi, nie chce isc na rece do nikogo innego. Dzisiaj byla w zlobku ponad 7h i byla bardzo grzeczna, wszystko jadla i pieknie spala jupiii :D wrocil moj aniolek :) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-03-03, 19:40 ]
btw: Shoo Jaspi jest cudny :)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

03 mar 2010, 19:42

Jagna30, przyjelam zaproszenie od Ciebie, tzn. od K.
dzieki...;) :ico_sorki: :ico_sorki:
tez bym chciala miec wlasny biznes, ale poki co nie mam pomyslu i przede wszystkim srodkow finansowych, zeby cokolwiek wlasnego otworzyc
niestety ja narazie mge sobie pomarzyc...srodkow finansowych brak...ale jakas tam koncepcja jest...chodzi mi COS po głowie...narazie to jest niewykonalne :ico_placzek:
u nas wysyp zabkow, Jaspi ma juz prawie komlpet
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

widze,na n-k,ze SZKRAB dodaje Wam komentarze...dlaczego juz do Nas nie zaglada???? :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

03 mar 2010, 20:05

Witajcie

shoo dziekuje za kometarze na n-k, Jaspi tez jest przeslodki, a jakie ma cudne loczki i bardzo podobny jest do Ciebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Jagna, przyjelam zaproszenie od Twojego K., nie wiedzialam kto to jest, ale poznalam Emi na zdjeciach :-D

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

03 mar 2010, 21:10

pozwole powychodzic malej troche na mnie, bo ostatnio ma manie mamy - caly czas mama
u nas to samo, nawet jak A. wraca z pracy, to Jasper leci do mnie..
powiem szczerze, ze meczace jest to troche, ciagle tylko mama i ciagniecie za rekaw, zeby sie z nim bawic... czasami sil mi brakuje, ale staram sie :ico_noniewiem:
btw: Shoo Jaspi jest cudny :)
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Jagna30, a mozna wiedziec, co Ci chodzi po glowie? tzn. jaki biznes
wiem, ze yoanna miala fajny pomysl z kawiarenka dla mam z dziecmi, tez bym chetnie cos takiego otworzyla, jakbym miala kupe kasy ;-)

co do szkraba, to tez sie zastanawialam, czemu juz do nas nie zaglada :ico_placzek:

aha, mam pytanie: kiedy myjecie dzieciom zabki?
ja myje Jaspiemu zeby podczas kapieli, ale pozniej on je kolacje, wiec nie wiem, czy to ma sens... co prawda na kolacje je albo kaszke albo pije mleko z kaszka, czyli w sumie nic takiego, co mogloby wejsc miedzy zeby, ale i tak, sam fakt, ze zeby nie sa wyczyszczone... on sobie juz pozniej nie da umyc tych zebow, musze to robic, jak jest przed jedzeniem, bo pojedzeniu, to nie da sobie nic wlozyc do buzi :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-03-03, 20:11 ]
Jaspi tez jest przeslodki, a jakie ma cudne loczki i bardzo podobny jest do Ciebie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dziekuje :-) serio jest podobny do mnie? ja tak patrze na niego i nie umiem sie dopatrzyc podobienstwa :/
ostatnio na grupie obserwowalam matki i ich dzieci i kazde dziecko wygladalo jak matka!!
doslownie... moze tylko ja tego nie widze :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

04 mar 2010, 08:32

hej!
Jagna, przyjelam zaproszenie od Twojego K., nie wiedzialam kto to jest, ale poznalam Emi na zdjeciach
dzieki :ico_oczko: :ico_oczko powiem Ci,ze wygladasz kwitnąco... :-D
Jagna30, a mozna wiedziec, co Ci chodzi po glowie? tzn. jaki biznes
gastronomia...wiecej nie powiem... :ico_oczko:
aha, mam pytanie: kiedy myjecie dzieciom zabki?
najczesciej wieczorem...przed ostatnim posikiem..
serio jest podobny do mnie? ja tak patrze na niego i nie umiem sie dopatrzyc podobienstwa
pewnie!!!!jest BARDZO do Ciebie podobny...

a u nas...wszyscy chorzy :ico_olaboga:
chlopaki smarkaja ,kaszla..ja juz tez zaczynam...a Emi ma taki brzydki kaszel,ze bede musiala z nia isc do lekarza...

no nic,zmykam pobuszowac troche w necie...a potem na zakupy...

przybywac babeczki,przybywac :ico_sorki:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

04 mar 2010, 09:21

hej!
ho :-D
Jagna30, a mozna wiedziec, co Ci chodzi po glowie? tzn. jaki biznes
gastronomia...wiecej nie powiem... :ico_oczko:
hmm.. ok, pozostaje mi sie tylko domyslac ;-)
serio jest podobny do mnie? ja tak patrze na niego i nie umiem sie dopatrzyc podobienstwa
pewnie!!!!jest BARDZO do Ciebie podobny...
hmm, w takim razie sie nie kloce, mnie to pasuje :-D
chlopaki smarkaja ,kaszla..ja juz tez zaczynam...a Emi ma taki brzydki kaszel,ze bede musiala z nia isc do lekarza...
wspolczuje, oby szybko wrocili do zdrowia :ico_sorki:

my dzisiaj lecimy na grupe, takze zajrze pozniej

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

04 mar 2010, 10:44

o matko...jak mnie kreci w nosie,bola mnie wszystkie gnaty,głowa,gardło... :ico_placzek: :ico_placzek: jest mi cholernie zimno...a ja dzisiaj do pracy.... :ico_placzek:
musze sie zatem nafaszerowac prochami,zeby jakos te 8 godzin przezyc :ico_chory:

skonczyłam dzisiaj ogladac Avatara...wczoraj wieczorem sobie wlaczylam,ale padlam ...
zaluje teraz ze nie poszłam na to do kina,efekty robia wrazenie...a obejrzec cos takiego w 3d... :-)
fabula tez super...cos innego...

dobra musze sie ogarnac...wygladam jakbym w ogle nie wygladała...widac,ze jest cos nie teges,ze mna... :ico_chory:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

04 mar 2010, 11:31

witam i ja na sekundę :)

JAGNA - ja tez dostałam zaproszenie od Twojego K. na "Nataszy" (N-K znaczy :-D ) i oczywiście przyjęłam, bo od razu pomyślałam, że to raczej od Ciebie, dzięki... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ja dzisiaj po pracy śmigam na występ Flamenco koleżanki, nie mogę się już doczekać :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

jak będę miała więcej czasu (pewnie w weekend, bo nie mam zajęć w szkole), to obiecuję, że doczytam co się tu dzieje :)

buziaki, girls!!! :-D :-D

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

04 mar 2010, 12:13

Dzien dobry :))

Shoo a wyobraz sobie,ze u mnie na osiedlu otworzyli taka kawiarenke :O normalnie bylam w szoku - nazywa sie Sztamka, mozna przychodzic z dziecmi na kawke, dzieci sa wsadzane do pokoiku zabaw (placi sie za niego 5zl za 30 minut i im dluzej tym taniej). Organizowane sa zabawy dla dzieci a w pozniejszym czasie chca poszerzyc o takie "pogotowie przedszkolne" ze jak musisz zostawic dziecko na godzinke, dwie to zostawiasz :) fajnie to wymyslili tylko ciekawe ile to sie utrzyma - bo nasze osiedle jest malutkie i troche odosobnione.. reklamy tez zbyt dobrej nie zrobili bo ja dowiedzialam sie przez przypadek od sasiadki, ktora przechodzila tamtedy i weszla zapytac co to ;) gdyby chociaz ulotki rozniosly po mieszkaniach to pewnie wiecej mam by sie dowiedzialo. No nic teraz musze wprowadzic ktorys z pozostalych pomyslow w zycie :P

Jagna zdrowia dla Was wszystkich - my pomalu wychodzimy z przeziebien :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A co do Avatara to ja chyba skocze z mezem - ma urodziny, mielismy jechac na gokarty ale jeszcze pomysle :) moze wezme go do kina, a pozniej na gokarty - na szczescie u nas graja w 3d np o 12.45 :) Wiec mozemy spokojnie Nine dac do zlobka i skoczyc sobie na film :)

Ide sie uczyc, bo jutro musze wreszcie isc na egzamin bo mam ostatni termin - powinnam jutro indeks oddac do dziekanatu ale jak oddam w poniedzialek to nic sie nie stanie ;) obym zdala bo natchnienia na nauke nie mam w ogole!


Milego dnia! :)

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości