Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

03 mar 2010, 22:32

Nicola, już TO(!!!) okienko?
Wow... czas leci!!!

Samanta
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 656
Rejestracja: 19 sty 2010, 11:03

03 mar 2010, 23:39

Pewnie śpicie już :ico_spanko: mam nadzieje, że nocka będzie przespana i zaowocuje dobrym nastrojem w jutrzejszym dniu ;) My dzisiaj zamówiliśmy szafę - zawsze to jakiś krok do przodu. Przeraził mnie tylko termin oczekiwania - maksymalnie 4 tygodnie, ale cóż wazne, że przed czerwcem będzie :ico_brawa_01:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

04 mar 2010, 11:59

Cześć Dziewczyny!

Dla tych, kto jeszcze się nie obudził stawiam :ico_kawa: i :ico_tort: za skończony 24 tydzień!
Dzisiaj się czuje dobrze. Ciągle obserwuje czy nic się nie dzieje, ale narazie jest ok. Za parę godzin będą wyniki badań, a jutro rano jadę znowu na usg zobaczyć czy wód nie ubyło.

Anja, ale co lekarze nic nie podejrzewają? Jakiś powód tych bóli przeciez być musi!
tibby, no +2 kg to nie mało, ale teraz to dzidziuś dopiero chyba zacznie rosnąć szybciutko :-)
Samanta, do czerwca szafa na pewno będzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

04 mar 2010, 12:35


Anja, ale co lekarze nic nie podejrzewają? Jakiś powód tych bóli przeciez być musi!
Otóż to...
Jak gin rozkłada ręce i to ja bym poszła do rodzinnego i żądała wręcz skierowań gdzieś dalej. Nie można tak cierpieć, potem to się odbija i na porodzie i na pierwszych tygodniach po. A przecież chcemy się wtedy cieszyć dzieckiem, a nie dołować.

Samanta, zdążycie z szafą :)
My mamy jeszcze w planach przenosiny chłopaków do dużej sypialni a my do małej.
Ale idzie nam to jak krew z nosa, kto wie kiedy to nastąpi.

Julchik, ja po wielkości macicy widzę (i czuję na żołądku) jak teraz wzrost dziecka przyspiesza :ico_szoking: Teraz się dopiero zacznie :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

04 mar 2010, 13:44

julchik22, brawa za skończony 24 tc!!! :ico_brawa_01: :-)
Cieszę się, że póki co jesteś spokojna i nic się nie dzieje:) Odpoczywaj i się nie martw, wszystko będzie dobrze!:)

Ja jednak zostałam na nocne ploteczki u mojej Lenusi, bo przecież jak się rozgadałyśmy, to nawet nie było kiedy pomyśleć o powrocie do domu :ico_oczko: No i skończyłyśmy gadać po 2 w nocy i jestem padnięta :ico_oczko: No ale coś za coś :-D

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

04 mar 2010, 13:50

julchik22, Martalka, no tak ja też uważam że jakiś powód musi być. Ale lekarze nie wiedzą czemu:( a teraz to już w ogóle nie wiem czemu tak boli aż takich mocnych bólów nie miałam , promieniuje to aż do pleców nawet żołądka . Okropny ból zobaczymy czy dzis mi przejdzie. jak na razie jest fatalnie a to już 3 dzień... Biorę cały czas tabletki przepisane od gine , ale nic nie pomaga . Zażywam jeszcze nospe i apap. Ale uwierzcie mam już dość , a tym bardziej nie wiem jaka jest tego przyczyna:(:(

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

04 mar 2010, 14:26

Anja224, brawa za 25.tygodni skończonych :ico_brawa_01:
współczuję bólu.
ja to narzekam teraz na żebra stale. obolałe już nieźle. :ico_placzek:

Anja224
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 17 lut 2010, 14:26

04 mar 2010, 14:32

tibby, dzięki:)
No tak tym bardziej , że nie wiadomo skąd się te bóle biorą :(
Właśnie jestem tylko na chwile , idę się położyć i wypoczywać. Miłego popołudnia

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

04 mar 2010, 14:48

cześć tylko się przywitam, życzę Wam miłego dnia i dobrego samopoczucia, ja dziś zrobiłm badania, w pon wybiorę się do gina, pozdrawiam

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

04 mar 2010, 16:12

Martalka, no co Ty, aż tak to czuć? :ico_szoking: tibby, weź mnie nie strasz tymi żebrami :ico_olaboga:

Anja, po co masz bidulka się męczyć? Idź do lekarza, zrób badania i spróbuj jakoś sobie ulżyć! Jeżeli bóle są tak mocne jak piszesz, to musi być jakiś ważny powód. Można mieć nadzieję, że samo przejdzie, lepiej jednak mieć świadomość co to jest.

karo, ja też już tęsknię za takimi zarytymi nockami z psiapsiółką czy siostrą, ale narazie nie wykombinuje na to niestety czasu, ale mam szanse na sobotni koncert Somerschafa w filharmonii. Jeśli będe dobrze się czuła i lekarz pozwoli wyjść z domku, to pójdę z przyjaciółką, bo właśnie poinformował mnie przed chwilką, że zdobyła bilety.

Wiecie co, nie mogę lezeć. Lekarz niby mówił, że "lepiej jest leżeć", ale jak wiem, ze mam pracę, to nie mogę. Nie nadwyrężam się fizycznie, bo to praca przy kompie, ale jednak w pozycji siedzącej. No nic muszę znaleźć chyba złoty środek i zafundować sobie trochę siedzienia, a trochę leżenia :ico_oczko:
Ostatnio zmieniony 04 mar 2010, 16:18 przez julchik22, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google Adsense [Bot] i 1 gość