Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

04 mar 2010, 16:42

Temat spania:) nasz Mati też od zawsze spała sam. Potem przychodził do nas, potem znów sam. Teraz po przeprowadzce nie chciał spać sam, tym bardziej że mała śpi z nami w sypialni, ale w łóżeczku. Uzgodniliśmy więc, że dopóki ona jest z nami to i on może do nas przychodzić i powiem Wam, że dobrze mi z tym. Naszedł mnie jakiś czas przemijania. Dzieci tak szybko rosną. Jeszcze moment, a przestaną przychodzić, przytulać się. Trzeba chyba łapać te chwile. Na razie gdzieś od 2-3 w nocy śpimy razem. Od ok.5.30 już w czwórkę. Na razie nie jest ciasno, a ja mała urośnie zobaczymy:) będziemy oduczać, albo kupimy większe łóżko:)

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

04 mar 2010, 16:50

Jeny dziewczyny mam ochotę kogoś udusić, spędziłam właśnie 4h w samochodzie, Kraków oficjalnie sparaliżowany przez te wszystkie remonty, bo głupiej zachciało mi się jechać do urzędu miasta złożyć wniosek o becikowe :ico_puknij: :ico_olaboga: :ico_zly:
Normalnie mam serdecznie dość, dobrze, że Adaś przespał wszystko z przerwą na butle.
Aż nie mam sił więcej nic pisać. Dobrze że choć kasa będzie bo się przyda.

Judka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 02 mar 2010, 13:05

04 mar 2010, 18:00

matikasia
wiesz masz racje dzieci tak szybko rosna :ico_oczko: ze nimn sie obejrzysz a oni juz swoj swiat maja :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-03-04, 17:06 ]
shiva
ja podawalam malemu leki strzykawka dla mnie bylo wygodnie i on mi je ladnie polykal dlatego polecam bo naprawde dobra metoda lyzeczka jak dawalam to sie nameczylam tylko

[ Dodano: 2010-03-04, 17:47 ]
lece karmic moja marude juz chyba dzisiej nie usiade maruda moja kochana daje popalic zycze udanej nocki i pozdrawiiam

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

04 mar 2010, 20:17

hejka

ja dopiero mam chwile zeby cos napisac
tzn akurat komp wolny :ico_oczko:

u nas nocka byla super :ico_oczko:
maly jak zjadl po 21ej, zasnal z 1,5godz pozniej no i obudzzil sie na cyca po 4tej, pozniej juz ok 8ej, zjadl, pogadalismy znowu z godzinke w lozku i oboje zaliczylismy drzemke :-D ja do 11tej a maly do 11.30 :ico_szoking: :ico_haha_01:

pozniej spacerek i tak dzien zlecial :ico_oczko:

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

04 mar 2010, 22:46

witajcie
nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie?!
ja was regularnie podczytuję, ale zwyczajnie na odpisywanie brak czasu
do tego mam teraz etap chorobowy starszej dwójki i przyznaję, że jest trochę ciężko, bo sama zaczynam mieć katar
u nas po Chrzcinach, wszystko się udało, choć zapomnieliśmy porobić fotek, tzn. mamy właściwie tylko z kościoła i trochę dzieciaków z imprezy, ale zapomnieliśmy zrobić takich rodzinnych z chrzestnymi, dziadkami, nami, normalnie jestem wściekła, no ale co zrobić, przepadło
widzę, że szczepienia na topie, to coś wam wrzucę na wieczór http://www.eioba.pl/a75701/nie_truj_dzi ... zepionkami
w ubiegłym roku był też duży artykuł na ten temat w Dzienniku Polskim
pozdrawiam Was serdecznie i ściskam Wasze śliczne maluszki

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

04 mar 2010, 23:15

dobry wieczor,wpadlam doczytac co u was ale juz czasu na odpisanie nie mam,bo lece pod prysznic :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

05 mar 2010, 10:18

barbapuppa- super fotka ze chrztu pod twoja nazwą :-D nakrycie głowy Ulcia miała istnie anielskie.

U nas niestety nawrót zimy :( a tak się cieszyłam, że będzie już wiosna, właśnie napiernicza śniegiem, a u nas po drugiej stronie robotnicy robią jaskółki w dachy, po prostu rewelacja :ico_zly: Do tego koło mnie budują estakadę na skrzyżowaniu dwóch głównych ulic i normalnie mam taki korek pod oknami, że szok :ico_szoking: a koniec planowany dopiero na koniec wakacji, dobrze, że nie muszę jeździć do pracy bo jest właśnie w tamtą stronę i musiałabym godzinę wcześniej wychodzić z domu :ico_olaboga:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

05 mar 2010, 10:35

to coś wam wrzucę na wieczór http://www.eioba.pl/a7570...a_szczepionkami
niezle, to moze i dobrze ze moja miala 3 klucia,

doczytalam i spadam, mala mnie terroryzuje od wczoraj, nawet ze lzami mi wczoraj plakala :ico_placzek: tzn darla sie i nie wiem dlaczego, na chora nie wyglada, za to padla po 18 a ja na siedzaco po 20 :ico_szoking: ocknelam sie i na spiocha dalam jej jeszcze butle i do 5 spala, zjadla cyca i ok 7 wstala, a teraz znowu marudzi, lece :ico_placzek:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

05 mar 2010, 11:15

u nas tez zima wrcocila :ico_zly:

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

05 mar 2010, 13:29

posta mi wcięło :ico_zly: muszę od początku pisać :ico_placzek:

U nas gorsza noc, Justynka zasnęła o 1, po czym już o 4.30 chciała jeść. Następna pobudka po 7 i tak się męczyłyśmy do 10, potem ostatecznie wstałyśmy po 11. To do niej takie niepodobne, mam nadzieje, ze to jednorazowy wybryk :ico_sorki:

Wczoraj byli u nas moi rodzice. Justynka była bardzo grzeczna, ślicznie się z nimi bawiła :ico_brawa_01: Nawet pozwoliła się dziadkowi nakarmić i poszła z nim na spacer :-D

inia1985 , super, ze Wikunia podnosi główkę - zresztą to było so przewidzenia bo ślicznie ją dźwiga na brzuszku. Z tym pokarmem to niestety u mnie jest podobnie. Ehh, widać tak miało być :ico_noniewiem:

lilo , mi tez się zdarza, że posta piszę po kilka godzin, bo gdy zaczynam - Mała zaczyna płakać lub marudzić :ico_olaboga: Ale jakoś to idzie. Ty masz gorzej, bo masz dwójkę pociech...

Judka, masz racje, jeśli dziecko lepiej śpi, gdy jest z Tobą, to nie ma co mu tego odmawiać :-)

Pruedence, ojej to ile trwają czasu u Was te remonty?? My byliśmy przejazdem prawie 1,5 roku temu i też był to jeden wielki remont ulic :ico_szoking: Pozostaje mi tylko współczuć :ico_sorki:

barbapuppa, super, ze chrzciny się udały, a z tymi zdjęciami to czasem tak bywa :ico_noniewiem: My na chrzcinach u mojej chrześnicy też zapomnieliśmy zrobić zdjęcia, więc są tylko z kościoła :ico_wstydzioch:

anetka607, może też ma taki gorszy okres jak moja. Aż rzęsy od płaczu ma posklejane :ico_olaboga: Oby im szybko minął :ico_sorki:

U nas też od kilku dni trochę sypie, potem się topi - ehh gdzie ta wiosna :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość