Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

04 mar 2010, 12:15

JAGNA - ja tez dostałam zaproszenie od Twojego K. na "Nataszy" (N-K znaczy ) i oczywiście przyjęłam, bo od razu pomyślałam, że to raczej od Ciebie, dzięki...
i ja dziekuje...;)
jak będę miała więcej czasu (pewnie w weekend, bo nie mam zajęć w szkole), to obiecuję, że doczytam co się tu dzieje :)
trzymamy Cie za słowo...

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

04 mar 2010, 19:51

yoanna, serio macie takie miejsce, gdzie mozna z dzieciakami przyjsc :ico_szoking: fajnie... i fajnie, jezeli mozna tam przychodzic codziennie..
no to pozostaje Ci wymyslic cos innego, albo zrobic im konkurencje :P

my dzisiaj bylismy na grupie, Jaspi rozwalil sobie warge :ico_noniewiem:
niosl jakas zabawke, przewrocil sie i upadl na nia... krew sie lala, matki spanikowane, a ja zimna krew :-D w koncu to juz nie pierwszy raz... na szczescie nic powaznego sie nie stalo... Jaspi to prawie zawsze jakis wypadek tam ma :ico_noniewiem:
poznalam tez nowa dziewczyne, ktora przeprowadzila sie tu miesiac temu z Anglii i mieszka w La Linea (tam, gdzie my), a nie w Gibie... jej synek ma rok i bodajze 3 miesiace, w poniedzialek znowu sie spotkamy i wezme od niej nr telefonu, fajnie bedzie miec kogos na miejscu :-)

Jasper teraz zmeczony juz jest i marudzi mi tu... glowa mi juz peka, ale przynajmniej udalo mi sie posprzatac troche dzisiaj :ico_sorki:
jeszcze tylko zrobic kolacje i "wolne" na dzisiaj... a jutro wszystko od nowa :/
:ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

04 mar 2010, 22:52

witam po pracy...

jakos zniosłam ten dzien,nałykałam sie tabsow i mi przeszło...

w moim grafiku,nastapiły zmiany...ja sie ciesze :ico_brawa_01:
bede pracowała od poniedziałku do czwartku...a pt,sob,niedz,. wolna... :ico_brawa_01:
mam spedzac je z dziecmi(to slowa mojej kierowniczki)
pieniadze te same..wiec jak tu sie nie cieszyc

ok,zmykam sie kapac i do wyrka...

do jutra,dobranoc

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

05 mar 2010, 12:56

Witam

o widze, ze pustki, jestem pierwsza :-D

Wczoraj zepsul nam sie laptop, padl dysk twardy i wszystko co bylo to poszlo sie......
Moj P. zadzwonil do znajomego i pojechal do niego z tym dyskiem, siedzieli dlugo, ale udalo sie uratowac zdjecia, filmiki i kilka dokumentow, ale nie wszystko.
Ale kamien spadl mi z serca.

Za oknem u nas sloneczko, ale zimno strasznie , znow ochlodzenie i minusowa temperatura, a bylo juz tak wiosennie,buuuuuuuuu
aha, mam pytanie: kiedy myjecie dzieciom zabki?
my myjemy dwa razy dziennie, po sniadanku i po kolacji, ale Erik tego nie lubi, zabiera mi szczoteczke, bo chce grysc i sie bawic, ale ja ile dam rady to mu umyje, a pozniej maly ja gryzie.
serio jest podobny do mnie?
no jasne, ze tak, czysta mamusia
powiem Ci,ze wygladasz kwitnąco... :-D
hmm, dziekuje, ale ja nie czuje sie kwitnaco niestety

Oj szkoda, ze tu takie pustki, tak fajnie bylo jak byl tu taki ruch

Milego dzionka zycze

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

05 mar 2010, 14:03

hej :-D
Oj szkoda, ze tu takie pustki, tak fajnie bylo jak byl tu taki ruch
mam nadzieje,ze te czasy powroca :ico_oczko: :ico_sorki:
udalo sie uratowac zdjecia, filmiki i kilka dokumentow, ale nie wszystko.
Ale kamien spadl mi z serca.
dzieki Bogu :ico_sorki:
Za oknem u nas sloneczko, ale zimno strasznie , znow ochlodzenie i minusowa temperatura, a bylo juz tak wiosennie,buuuuuuuuu
do wiosny jeszcze troche przyjdzie Nam poczekac...
niby od kwietnia.... :ico_noniewiem:
ja nie czuje sie kwitnaco niestety
no co Ty...wiecej optymizmu kochana... :ico_oczko:

no ok...znikam na jakis czas...nie czuje sie jeszcze najlepiej...boli mnie globus i gardlo...
musze zrobic obiad,dzisiaj kalafiorowa...

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

05 mar 2010, 20:51

Berek :-D :-D :-D

wpadłam się zameldować i powiedzieć, że postaram się jutro zajrzeć na dłużej... nie wiem kompletnie co się tu dzieje i strasznie mnie to wkurza... :ico_zly: No i stęskniłam się za Wami :ico_placzek:

mam przed sobą wolny weekend wreszcie, więc nadrabiam od rana zaległości :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

SHOO - śliczne zdjęcie Jasperka w podpisie... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: jaki hiszpański plażowicz, hehheee :-D :-D :-D :-D

całuski, "lachony", do jutra...

PS. Nóżka Su już praktycznie wygojona, jest jeszcze zaróżowiony ślad, ale skóra jest gładka, więc raczej blizny nie będzie... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


buziaki, kiss, kiss... miłego wieczoru :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2010-03-05, 19:59 ]
PS. Aaaaaa, chciałam się pochwalić, że Zuzia dzisiaj sama zrobiła siusiu na nocnik... Nikt Jej w sumie nie uczył specjalnie, a zaczęła krzyczec "pipiii" i zdejmować rajstopki, więc teściowa ją rozebrała i posadziła na nocnik, a Ona zrobiła siusiu!!! :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

kurna, a mnie to ominęło... masakra... :ico_placzek: :ico_placzek: przez tą pracę uciekają mi najlepsze "momenty" :ico_placzek: , demyt... :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

ale jestem takaaaaaa dumnaaa!!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

05 mar 2010, 21:20

Witam
PS. Aaaaaa, chciałam się pochwalić, że Zuzia dzisiaj sama zrobiła siusiu na nocnik... Nikt Jej w sumie nie uczył specjalnie, a zaczęła krzyczec "pipiii" i zdejmować rajstopki, więc teściowa ją rozebrała i posadziła na nocnik, a Ona zrobiła siusiu!!! :ico_szoking: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
GRATULUJĘ kochana :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
boska Zuzia :-)
U nas normalnie, nic sie nie zminia :-/
no oprócz mojego imagu ;-P
zdjęłam okulary i dzisiaj załozyłam po raz pierwszy w życiu soczewki kontaktowe - ale suuuper :-)
pierwszy raz zmialam problem z zalożeniem, jedną 10 minut, druga 20 minut :-/
nastepne zakładania - rewelacja, mieszczę sie w minucie, pewnie w najbliższych dniach dojde do takiej perfekcji że będzie mi to zajmować 5 sekund ;-)
gorzej ściąganie, ale jkoś dam radę :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
buziole

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

05 mar 2010, 22:19

Dobry wieczor :)

Gie gratuluje siku! No niezle :) ja odstawilam nocnik przez te robale, bo boje sie zeby mi nie roznosila gdzies czegos - Nina niestety ma bardzo przesrane teraz - przy kazdym zmienianiu pieluchy myje ja w lazience, pielucha szybko jest zawiazywana i wywalana do smieci i uwazamy bardzo zeby nie bylo szansy do przedostania sie czegokolwiek dalej niz poza pieluche ;) ale jak za tydzien otrzyma jeszcze raz lek, a pozniej moze z tydzien, dwa i wracamy do normy : )

Margarita a duza masz wade wzroku? Ja nigdy nie nosilam okularow, ale niedowidze z daleka - na wykladach jak siedze na koncu rozmazuja mi sie literki :/ i wiem ze powinnam, ale jakos nie wyobrazam sobie okularow nosic, a do tego wydawac na nie kase. Jakos nie przeszkadza mi to ze nie widze z daleka, bo inni maja gorzej ;) no ale zeby przez moja glupote sie to nie poglebialo!

Pati - masakra z tym dyskiem. Uswiadomilas mi wlasnie ze wszystkie zdjecia i filmiki Niny mam na kompie, czesc tylko wywolana. Musze to skopiowac na plytki na wszelki wypadek. Zamieniam kompa na laptopa w przyszlym tygodniu wiec jest okazja zeby dane zgrac na drugiego kompa i plytki i to zrobie. Bede tesknic za moim 22 calowym monitorem :( nie wiem czy przywykne do 14 ...... ale cos za cos :) dobrze ze moj M zostawia kompa stacjonarnego z 22 calowym swoim monitorem to jakos mi to zalagodzi strate ;)

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

06 mar 2010, 08:35

witam :ico_oczko:
PS. Aaaaaa, chciałam się pochwalić, że Zuzia dzisiaj sama zrobiła siusiu na nocnik...
ale jestem takaaaaaa dumnaaa!!!!!!!!!!!!!!
super.... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Emilka za nic nie cjce siedziec na nocniku,niby wie do czego słuzy...a jak przychodzi co do czego,młoda wyje i sie prezy...nic na sile,bo tylko ja zniechece...ja poczekam do lata...wtedy jest duzo latwiej nauczyc malucha :ico_oczko:
zdjęłam okulary i dzisiaj załozyłam po raz pierwszy w życiu soczewki kontaktowe - ale suuuper
mam nadzieje,ze pokazesz sie kumpelom na forum bez pikow :-D
gorzej ściąganie, ale jkoś dam radę
kwestia przyzwyczajenia...

[ Dodano: 2010-03-06, 07:43 ]
zapomialam dodac,ze macie pozdrowienia od SZKRABA,zapraszajac ja na n-k,zapytałam dlaczego juz Nas nie odwiedza...
niestety nie ma czasu...do tego net jej ucieka...
ale obiecała,ze zajrzy...trzymamy za słowo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

06 mar 2010, 10:53

Witam

Nie mam na nic czasu :ico_olaboga:

Jagna, ja również dziękuję za zaproszenie na nk :ico_oczko:

shoo, super zdjęcia Jasperka :ico_brawa_01:
mam nadzieje,ze pokazesz sie kumpelom na forum bez pikow :-D
właśnie margarita, pokaż się :ico_sorki:
zapomialam dodac,ze macie pozdrowienia od SZKRABA
dzięki, Szkrab my Ciebie pozdrawiamy również, wpadnij do nas :ico_oczko:
Zuzia dzisiaj sama zrobiła siusiu na nocnik..
gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Kilka dni temu G. mówił mi,że dał Paulince pić a ona po wypiciu całego kubka niekapka powiedziała "ssi", G. pyta zrobiłaś siku a Paula kiwneła głową,że tak. :ico_noniewiem:
Może to już ten czas kiedy powinno się podsuwać nocnik :ico_noniewiem:
Pamiętam,że Patryk miał 21 miesięcy jak zaczęliśmy sadzać na nocnik, 2 miesiące walczyliśmy z tym i na miesiąc przed 2 urodzinami już nie zakładaliśmy pampersa na dzień a krótko urodzinach i na noc. Pamiętam też jak lekarka Patryka pochwaliła jak poszliśmy właśnie na bilans 2-latka i zobaczyła,że już nie ma pampersa.

[ Dodano: 2010-03-06, 09:57 ]
shoo napisał/a:
aha, mam pytanie: kiedy myjecie dzieciom zabki?
my myjemy 2 razy dziennie, rano po śniadaniu i wieczorem po kalacji i raczej to ja lub G.robimy, bo Paula podobnie jak inne dzieci gryzie szczoteczkę

a mam pytanko - podajecie dzieciom wit.d3?
mi przez okres zimowy lekarka kazała podawać, ale często o tym zapominam :ico_wstydzioch:

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość