Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

05 mar 2010, 21:02

A nie zauważyłam. Witaj w domu:) dokładnie Jasienica, ale już tam nie mieszkam od ślubu:) teraz Stargard Szczeciński.

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

05 mar 2010, 21:04

matikasia, a ja trzeszczyn :) wreszcie jakas tutejsza dusza :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

05 mar 2010, 21:17

No to bliziutko:)
Dziś już uciekam marchewkę muszę jeszcze oskrobać i zamrozić. Do jutra:)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

06 mar 2010, 00:02

a ja jak zwykle po nocy zagladam ale jakoś wcześniej miałam urwanie głowy :ico_olaboga:
mikusia1- jaka Zuzia szczęsliwa że je marchewkę i jak siostra ja karmi - śliczne fotki :ico_brawa_01:
emikaw85, - super ze już wszystko ok z Juleczką :-)
wiolaw 6900 super waga :ico_brawa_01: a co do siadania i obracania się to lekarka ma rację ale wyścig szczurów zaczyna się już od narodzin :ico_noniewiem:
bigottka - super ze sie układa i niech tak zostanie
:ico_brawa_01: dla Wikuni za szpinak :ico_brawa_01: za 4 miesiąc :ico_buziaczki_big:
matikasia, - to miałas zalatany dzionek
Co do nakładek do masowania zabków my mamy z canpolu i gryzaczki tomy tiippy Idusia zaciska szczęke i trze sobie dziasełka ale to trwa i trwa a zeboli nie widac :/

emikaw85, matikasia, - ja też do was mam blisko tzn ok 100 km :-)

Moje dżagunie spia beztrosko oczywiście po uprzednim zalaniu łazienki :-D dobrze że mieszkamy na parterze bo czuje że chyba byśmy sasiadów zalewali :ico_oczko:

[ Dodano: 2010-03-05, 23:30 ]
Wstawie kilka fotek z dzisiejszej kapieli dziewczynek :-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

06 mar 2010, 07:51

witam o poranku

wczoraj niestety nie udało mi się nic napisać wieczorem , bo jak tylko właczyłam lapto to Lolek się obudził z gorączką , o dziwo nie marudziła tylko leżał taki bidulek grzeczny , podałam mu preciwgorąckowy syropek i usnoł sobie
nie wiem czy to po szczepieniu reakcja czy go coś nie bierze , ale wczoraj przed szczepieniem był badany i było wszystko ok
a może coś się rozwijało i po szczepieniu pryspieszało rozwój , ale jak narazie w stał i się bawi i nic nie iwdzę . oprócz tego że jakiś taki spokojniejszy jest i nie bawi się tylko grzecznie leży :ico_noniewiem:

edulita, super dziewczyny mają zabawę , fajnie im tak we dwie :ico_haha_02:

[ Dodano: 2010-03-06, 07:14 ]
kurcze zmierzyłam mu temp i ma 38, i nie wiem czy to możliwe zeby po wczorajszym szczepieniu ?
moja Ala nigdy nie goraczkowala po szczepieniach , Lolek po ostatnim tez nie , zy wasze dzieciaczki goraczkował , jesli tak to ile to trwało ?

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

06 mar 2010, 10:02

wiolaw, - czasami dzieci goraczkuja po szczepieniu wiec moze rzeczywiście to jest przyczyna ale jak mu nie przejdzie to idź lepiej do lekarza to sprawdzić :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

06 mar 2010, 10:15

Witam :ico_haha_02:

Wczoraj taka zmeczona padłam ze teraz sie dobudzic nie moge. Musze troszke posprzatac i poprac.

edulita, e to tez niedaleko. Super fotki :ico_haha_02:

Milego dnia kochane :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

06 mar 2010, 11:08

edulita, narazie jest tak 37,5 i nie rosnie , ale jak nie przejdzie to trzeba bedzie sprawdzić
Musze troszke posprzatac i poprac.
ja tez zostawiłam wszystko na dziś i jak pomyslę to mi sie nie chce zabierać , a jeszcze taka pogoda pochmurna za oknnem :ico_noniewiem:
a planowałam sobie pościel przewietzryć na dworku i nic z tego :ico_placzek:

i jeszcze Lolek z gorczka oj wszystko na raz , nie lubię soboty :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

06 mar 2010, 11:21

Dzień doberek
Chłopaki spią ja chwilke usiadłam sobie!!!
Ostatnio obłęd u nas :ico_sorki: ciągle coś do zrobienia jest!!! Ale mam nadzieje że od poniedziałku będzie troszke spokojniej!!!
Jutro chrzciny więc dzisiaj jeszcze musze upiec dwa ciasta jakąś sałetke zrobić, niby robimy w knajpce ale może jeszcze ktoś na kolacje wieczorkiem będzie chciła przyjść.

edulita, cudownie dziewczynki wyglądają :ico_brawa_01: one są takie słodziutkie!!!!
po ostatnim tez nie , zy wasze dzieciaczki goraczkował
Wiola u nas po pierwszym szczepieniu było wszytsko oki a po drugim i trzecim gorączka była i to włąsnie w okolicach 37,5-38. Jeden dzień była i przeszło.
Także napewno Lolek ma to po szczepieniu!!!

Doczytam jak dam rade bo słysze że się Kluski budzą :-D więc mamusia leci!!!

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

06 mar 2010, 11:42

magduś81, to jutro chłopaki maja wielki dzień :ico_brawa_01: robisz w lokalu a ile od osoby płacisz ?
one są takie słodziutkie
:ico_sorki: :ico_sorki: dziekujemy
Wiolaw - taki stan podgoraczkowy to chyba odczyn po szczepieniu ale bądź czujna

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość