Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

06 mar 2010, 12:41

witam sie i ja
a my juz po basenie :) mielismy nurkowac ale oliwka dzisiaj jakas taka nijaka wiec nurkowac bedziemy za tydzien
teraz sobie spi a ja tez sie zastanawiam od czego zaczac sprzatnie :ico_olaboga:
ja uwielbiam sobote bo wtedy piotrek w domu, idziemy na basen, sprzątamy gotujemy i wogóle razem...
za to nie lubie raz w miesiącu niedziel :ico_noniewiem: bo tesciowa przyjezdza... jakos nigdy nie przeszkadzało jej ze nic nie przywozi dla oliwki a teraz na siłe chce cos jej kupic, ale ja wszystko mam - bez jej łaski, wiec lepiej niech da kase skoro tak musi... no ale cóż
edulita, sliczne fotki dziewczynek
ja to nie wiem kiedy chrzciny zrobie, miały byc razem ze slubem we wrzesniu ale slubu i wesela nie bedzie, chcemy pojechac na jasną góre wziąć cichy slub wiec moze i wtedy ją ochrzcimy...
ale sie rozpisałam...

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

06 mar 2010, 12:55

Lolo ma już 37,2 , więc jest lepiej :ico_haha_02:

zaraz musze lecieć bo mam pazurki do zrobieniea i sprzatnie musze zostawić na póżniej :ico_noniewiem:

isiawarszawa, fajnie macie z tym basenikiem

magduś81, powodzenia na chrzcinkach , oby wszytko wyszło jak najjepiej :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

06 mar 2010, 15:46

Isiawarszawa super pomysł z tą Jasną Górą:)
A jak mała ogólnie na basenie? cały czas ją trzymasz na rękach, czy ma jakiś materacy, koło czy rękawki? ja właśnie też się zamierzam z pójściem na basen, ale chciałam aby Milenka już sztywno siedziała, to wtedy wsadzę ją do takiego koła z otworem na nóżki. Tak to bym się bała z 2 dzieci. Nie wiadomo które trzymać i pilnować. Nawet z mężem ciężko. Wtedy żadne z nas by nie popływało nawet tylko byśmy stali jak kołki z dziećmi:)
Za 2 tygodnie chciałam zacząć chodzić sama z Matim w niedzielę na godzinkę.

Chrzciny w lokalu to super pomysł, o ile nie jest strasznie drogo. My chrzciliśmy w święta. Wyszło nas ok 1000 zł za chyba 33 osoby. W domu było czysto i spokój:)

Edulita super fotki w wannie. Niezła zabawa u was;)

A ja dziś byłam z Matim na mieście po kilka rzeczy. Milenka wytrzymała te 1,5 godzinki. Zostawiłam tylko herbatkę. Przychodzę. Siedzi sobie m a obok milenka. Pytam się go potem co zrobił w domu przez ten czas, a on, że się z dzieckiem bawił. To ja na to. W poniedziałek ja się bawię z dziećmi i obiadu nie ma. :ico_sorki: no normalnie nawet kurzu z ławy nie wytarł. Chyba odpoczywał przed malowaniem kawałka sufitu w łazience i sprzątaniem auta. Teraz w ogóle nie gadam nic do niego, a mnie zagaduje. Boże zwariuję z tymi facetami. Nie mam kurde siły sprzątać sama tych 77 metrów. Tzn mam, ale wolałabym coś z dziećmi porobić, a nie ciągle to kibel, to kurze, to pranie i tak w kółko.

Wiolaw jak gorączka??

Awatar użytkownika
irysek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 08 lut 2009, 20:22

06 mar 2010, 16:07

Dziewczyny jeśli pozwolicie dołączę do was mimo że synek jest z września. :-)

Mam pytanko wcześniej czytałam u was że same robicie zupki dzieciaczkom ja tez gotuję swojemu synkowi ale mam problem ze zmieleniem mu tego na gładką konsystencję. A dokładnie ryż i mięsko nie chce się mielić??? Jakie macie sprzęty do miksowania? Może coś polecicie. Wiem że nie wszystkie bobasy tu jedzą już mięsko ale jak mu robię z ryżem to też zostają grudki którymi synek się krztusi.

bigottka Jak dołączyć do naszych dzieciaczków na str 1?

Ewka_82
te odciski super, wlasnie kiedys o nich myslalam ale jakos mi umknelo :ico_olaboga: :ico_olaboga: musze tez to zrobic bo pamiatka super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Ja też kupiłam swojemu chrześniakowi odciski rączki i stópki a synkowi ostatnio robiłam odlewy gipsowe też super wyszły może jak już się doszkolę z obsługi forum to wstawię zdjęcie.

A jak wy to robicie że wstawiacie część czyjegoś postu z opisem że np. irysek napisała: ???
Ostatnio zmieniony 06 mar 2010, 16:41 przez irysek, łącznie zmieniany 2 razy.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

06 mar 2010, 16:09

matikasia, ja chodze na zajęcia dla niemowlaków, trzymam ją narazie na rękach ale są maty rękawki koła zabawki takie piankowe makarony...
moj piotrek nie wchodzi do wody wiec ja tez moge zapomniec o pływaniu :)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

06 mar 2010, 16:27

Irysek witaj:) Ja mam zwykły blender, ale milence jeszcze nie robiłam zupek więc nie wiem jak będzie miksował, a matiego nie pamiętam:)

isiawarszawa no właśnie sęk w tym, że ja też chciałam się pogimnastykować, popływać:)

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

06 mar 2010, 16:36

irysek, ja mam zwykły mikser z tesco z końcówką do rozdrabniania, nie wiem jak mięsko ale warzywa miksuje spoko

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

06 mar 2010, 16:46

irysek, - witaj z synkiem :-)
matikasia, - ja wczoraj ze soim tez sie pozarłam ale o głupstwo bo mam juz nerwy przed @ i właśnie zaproponował mi zakupy :-) takze zaraz mykamy a do dzieci przywiezie moja siostre jak chce to pomyśli i wszystko wkoło zorganizuje - co do sprzątania to jedynie czasem blat w kuchni ogarnie i zmywarke nastawi a tak jak palcem nie pokarzesz to się sam nie bierze :ico_zly: tacy juz ci nasi faceci sa woli się przewrócić niz sprzątnąc :-D
Pisz co tam ciekawego nakupiłaś :ico_noniewiem:
isiawarszawa, - moja siostra zawsze marzyła o takim cichym slubie, my tez rozważalismy taka opcje tylko w gre wchodziło Rokitno ale skończyło się na zamiarach i było u nas w parafi i normalne weselisko. Pomysł fajny i jeszcze chrzcinki do tego - ekstra :-)
wiolaw, - to dobrze że juz spada temp
Wiolaw zapomniałam chyba napisac że paczka wysłana, zresztą już sama nie wiem jakaś zakręcona jestem :ico_puknij: sprawdze później poczte i wyśle ci co i jak :-)
Napisz mi kochana jakich żeli uzywasz i gdzie sie zaopatrujesz - jeżeli mozna wiedzieć :-)
Nic uciekam zakupy zrobic trzeba ruszyć te cztery litery z domu :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

06 mar 2010, 20:40

Edulita no jakbym swojego męża widziała. Masakra normalnie. I mówi, to powiedz mi to zrobię, a ja na to a sam nie widzisz? kible chciał mieć dwa, a żadnego nie sprząta. O myciu wanny co sobotę też ja muszę przypominać.
Kiedyś normalnie zaprotestuję i nic nie będę robić. Zobaczymy kiedy sam zacznie sprżątać. Kurzy się u nas mocno, bo w 3 mieszkaniach wszystko kończą robić. Paprochów wszędzie pełno. Rano odkurzam i myję podłogę. Wieczorem znów i tak ciągle....

Lecę usypiać małego. Milenka darła się ok 19 z 15 minut. Nie wiem co jej było. Może ten mój chińczyk zjedzony na obiad? ale sama nie wiem, bo dusiłam go na wodzie. Tylko sos był trochę pieprzny...teraz już usnęła...

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

06 mar 2010, 21:05

Witajcie
jejku ale ten dzien zabiegany :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
jutro mamy chrzcinki
i rano szlam zamowic ciasto i potem szybko do kosciola na nauki i co sie okazalo ze mamy przyjsc na 19 bo nam ksiadz zle powiedzial :ico_olaboga: no ale trudno
no potem szykowanko obiadu po nim zmywanie ,sprzatanie domku,zdrzemnelam sie na 30min i glowa mnie i zab i brzuch rozbolal :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: masakra wszystko naraz
potem przygotowanie ciuchow kazdemu na jutro
pozniej patrze zaraz 18 :ico_szoking:
szybko Wiki do kapania
i ja wtym czasie Zuzke tez wykapalam no i nakarmilam i trzeba bylo wychodzic na 19 na te nauki przed chrztem
teraz niedawno wrocilam
zaraz kolacja i lulku
jutro mnie tutaj niebedzie z wiadomych przyczyn :-D :-D
my nierobimy duzego chrztu tylko my i chrzestni
takze po kosciele idziemy do knajpki potem do domku na kawke i ciacho i to tyle
skrom,nie bo skromnie ale wazne zeby Zuzka byla ochrzczona

magduś81, to jutro tez twoj dzien chlopaki maja chrzest mam nadzieje ze wszystko pojdzie sprawnie i pogoda dpoisze i niebedzie tak mrozno :ico_noniewiem:

isiawarszawa, fajnie ze chodzicie na basen :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: widzialam fotki na n-k :ico_oczko:
a pomysl ze slubem i chrzcinami super i do tego Jasna Gora fajnie
my tez mielismy slub razem z chrzcinkami i uwazam ze to dobry pomysl 2 w 1 :-D :-D :-D

wiolaw, jak tam goraczka u Lolka??pewnie po szczepieniu

irysek, witaj :ico_oczko:
ja jeszcze nierobie sama obiadkow takze niepomoge :ico_oczko:

edulita, jejku jakie slodkie fotki dziewczynek w kapieli super widac ze dziewczynki uwielbiaja kapiel :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i jak tam po zakupach udaly sie???

matikasia, co do facetow hmm temat rzeka
moje tez niekiwnie palcem jak mu sie niepowie ze ma wyniesc smieci czy odkurzyc
zarosli by brudem i tez by im to nieprzeszkadzalo :ico_zly: :ico_zly:

i jak tam zakupki udane??co kupilas ciekawego??

patrzalam wczoraj ten pas na allegro ajaki ty masz chodzin mi za jaka cene ty kupilas bo niewiem nczy za 6zl jest dobry czy lepiej kupic te za 20pare zl

zmykam juz bo juz ledwo na oczy patrze
kutro wazny dzien troche sie denerwuje :ico_olaboga:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość