Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

07 mar 2010, 10:27

Hej kobietki!


Julcia znow jakis wirusek zlapala, ma troszke goraczki, kataru ale najgorszy jest kaszel, wiec boimy sie ze znow do szpitala trzeba bedzie jechac, maseczka srednio jej pomaga i ciagle pokasluje, zobaczymy jak sie bedzie rozwijac sprawa, ale denerwuja mnie te ciagle chorobska. Cala nocke spedzilam na podawaniu jej medycyny, ciagle podkladaniu poduszki zeby siedziala wysoko, piciu, srutu-tutu, a teraz czuje sie jak na kacu, zawrocenie glowy :ico_olaboga:

spotkanko z rodzinka sie udalo :ico_brawa_01: odwiedzilismy i A. brata i potem zdarzylismy podjechac do A. ojca, Julcia strasznie sie cieszyla na widok dziadka, a przypadek zdarzyl ze A. starsza siostra rowniez przyjechala do niego wiec bardzo milo spedzilismy kolacyjke :ico_brawa_01: A najlepsze, w ciagu dnia wymienialismy sie ciuszkami jeszcze u A. brata, trzy babeczki i ciuchow bylo chmara! Ja mam ze soba 14 kilo jak warzylam :ico_szoking: A. siostra zgarnela dwa razy tyle, A. brata zona tyle samo co ja, a dwie wielkie czarne siaty na smieci zostaly oddane do Czerwonego Krzyza. Szok po prostu tyle ciuchow bylo. Ja wzielam czesc tych co zostaly po Julci bo czesc byla rowniez dosc sprana i zuzyta wiec albo A. rodzenstwo zgarnelo albo do Czerwonego Krzyza. Najwiecej jest rozmiaru 80 dziwnym trafem, hehe ze tak na rozmiar 80 mi sie zachcialo tyle kupowac :ico_noniewiem: potem 86, a rozmiary 62-68-74 jest po reklamowce, wiec tam pewnie bede musiala dokupic co nieco. Ale dobrze juz tak wiedziec co sie ma, co brakuje z ciuszkow :ico_brawa_01:

No i druga super wiadomosc to ze 26 marca dostaniemy zwrot podatkowy, A. wisi 1800 zl a ja dostane w zwrocie ponad 8000 zl :ico_szoking: :ico_brawa_01: strasznie sie ciesze i bedzie wiecej dla dzidzi i dla domciu mozna kupic jakis mebelek :ico_brawa_01: a czesc chce odlozyc, wakacje beda, Julci chrzest wiec kasiorka sie przyda.

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

07 mar 2010, 12:53

hejka

stawiam kawke i zbieramy sie na cmentarz do mojego taty i s.babci.

Mamcia super z ta kasiorką :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Alkasbir
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2115
Rejestracja: 01 cze 2009, 18:46

07 mar 2010, 13:17

Witam,
i stawiam :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: za 34 tydzień
tibby dziękuję za pamięć :ico_sorki:
:ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
gozdzik
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6008
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:41

07 mar 2010, 13:30

Alkasbir, brawo za kolejny tydz. :-D bliżej końca niz dalej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
MamciaKochana, Super że wszystko sie udało hihi fajna taka wymiana ciuszków :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:
co do kaski to na pewno sie przyda teraz macie sporo wydatków dom dzidzia .....
A ja pomału szykuje wszystko do imprezki Julci :-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

07 mar 2010, 16:58

a u nas wizyta teściów niedługo. spotkanie moich rodziców i mojego M.... Zobaczymy co z tego wyjdzie! :ico_olaboga:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

07 mar 2010, 19:45

no witam!!!

ja po szkole wrocilam i leze tak mnie brzuch boli przed chwila M pojechal do apteki po nospe mam nadzieje ze pomoze. Bo nie mam zamiaru jechac do szpitala bo jutro jedzie do niemiec i wroci dopiero we wtorek

Awatar użytkownika
kratka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3044
Rejestracja: 28 cze 2007, 17:15

07 mar 2010, 21:02

ja po szkole wrocilam i leze tak mnie brzuch boli przed chwila M pojechal do apteki po nospe mam nadzieje ze pomoze. Bo nie mam zamiaru jechac do szpitala bo jutro jedzie do niemiec i wroci dopiero we wtorek
oby pomogla :ico_sorki:
dobrze by bylo zebys urodzila dopiero jak maz wroci :ico_sorki: kurcze Ty to juz lada dzien mozesz urodzic :ico_szoking:

lidziasc
Wodzu
Wodzu
Posty: 11315
Rejestracja: 09 mar 2007, 23:02

07 mar 2010, 21:33

my posiedzielismy u tesciow bardzo miło.
tesciowka upiekla chlebek i tak sie najadlam ze szok.
Wisnia oby ci przeszlo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
mam nadzieje ze mezulek juz niebedzie cie tak zostawial bo faktycznie lada moment moze ci sie zaczac :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

07 mar 2010, 21:58

wisnia3006, trzymam kciukasy żeby no-spa pomogła.
mnie dziś też lekko brzuś bolał jak na okres, ale przeszło po chwili.
Pamiętaj, żeby jeszcze choć ten tydzień z porodem wytrzymać ;-) Lepiej mieć skończony 37.tydzień i 100% pewności, że Zuzce nic nie będzie.

U nas już po spotkaniu :ico_sorki: Oczywiście jak to faceci musieli sobie popić. :ico_noniewiem: Teraz się humorek trzyma wszystkich.

A mój M. jeszcze dziś na nockę :-/

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

07 mar 2010, 22:41

tibby, :ico_olaboga: nienawidze spac bez A. :ico_olaboga: bardzo zadko, ale sie zdarza, i istna to katorga :ico_olaboga:

Julciowe chorobsko jakos udaje sie ominac szpital, choc podajemy jej wiecej maseczki niz przepisane, pospala sobie dwie godzinki i mniej kaszle i oddechow mniej na minute. Dzisiaj zamowilam taki respirator pneumatyczny z Polski, na adres mojej kumpeli i mi przesle, u nas kosztuja troszke ponad 1000 zl :ico_olaboga: i wogole nie chca jakos specjalnie ich przepisac. Nigdzie na internecie sie kupic nie da, za to w Polsce raz dwa trzy i na Google sie mnostwo wyswietla. Sprobojemy tego respiratora, moze jej medycyna bedzie sie lepiej wchlaniala. Teraz sobie nastawiam zegarek bo musze sie budzic co 1,5 godzinki zeby podac Julci maseczke, mam nadzieje ze jutro bedzie sie juz lepiej miala :ico_sorki: Oby oby, przydaloby sie troszke snu :ico_sorki:
Dobrej nocki!!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość