Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

08 mar 2010, 18:57

witam
wkońcu włączyli

kobietki w dniu naszego święta składam wam zyczonka szczęścia , zdrowia , miłości i zdrowych dzieciaczków :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

08 mar 2010, 19:24

:ico_buziaczki_big: samych pomyślnosci i wiele radości z życia i naszych kochanych skarbeczków - z okazji dnia kobiet :ico_haha_01: :ico_prezent:

My dziś mamy taki zalatany dzionek wiec tylko wpadłam złożyć życzonka :-) może jak uda mi się zalogowac to wpadne wieczorkiem późnym jak zawsze :ico_oczko:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

08 mar 2010, 20:05

..i:
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 14:04 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

08 mar 2010, 20:05

Witajcie
no juz myslalam ze nam niewlacza naszego forum :ico_olaboga: :-D

no wiec tak zaczne od tego ze chrzcinki bardzooooooo udane :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
oczywiscie do godz 13.40 stresik nieziemski :ico_olaboga: :ico_olaboga:
bo od rana cos trzeba bylo robic
wyszykowac cala 3 od corek po meza i siebie :ico_zly: :ico_zly:
wszystko sama robilam bo oczywiscie maz niemogl :ico_zly:
no i jak przyszli chrzestni to pytaja sie gotowi na to moj maz ja jestem :ico_zly:
tylko ze jeszcze nie bo Wiki trzeba bylo dokladnie ubrac ,siebie i jeszcze Zuzke ach
umeczylam sie troszke

Zuzka po drodze zasnela ale jka zaczela sie msza i ksiadz zadzwonil dzwonem to Zuzka oczy jak 5 zl i juz niespala
lezal;a sobie spokojnie cala msze
nawet jak odbyly sie obrzedy polania i namaszczenia głowki byla grzeczniutka i spokojniutka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
takze super
chrzcinki w kosciele udane
potem poszlismy do knajpki zjesc obiadek
i tez Zulka byla grzeczna zjadla mleczko odciagniete wczesniej Wiki tez byla grzeczna no i potem powrot do domku na kawke i ciacho :-D :-D :-D
i pogadalismy troche posiedzielismy i bylo super
potem Zulka strzelila mega kupsko :ico_szoking: az musialam ja umyc pod kranem bo cala byla od kupki hehe
potem zasnela wkoncu :ico_szoking:
rano miala krotka drzemke i w drodze do kosciola to jakies 20-30min i tak okolo 18 zasnela snem sprawiedliwego hehe

takze ciesze sie ze mam to za soba :-D :-D
zaraz wkleje pare fotek
niema ich za duzo bo niemial ich zbytnio kto robic :ico_noniewiem: :ico_olaboga: Wiki zakrecona zapomniala dobrze wlaczyc aparatu na nagranie wideo takze niema fotki z samego oblewania woda ale trudno :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch:

kilolekzycze zdrowka dla chlopakow oj biedulko ty to sie wycierpisz :ico_olaboga: :ico_olaboga: mam nadzieje ze juz troche lepiej

matikasia pomysl super z otworzeniem takiego biznesiku super
tez bym chciala zeby w poblizu taki byl
ale mysle ze na poczatku niemoga byc ceny zbyt duze bo nikt niebedzie chcial przyjsc
moze jakies promocje?
jesli jestes powyzej 2 godz to godzinka gratis albo kawka gratis
jakos tak zeby zachecic przyszle mamusie
mysle podobnie jak Edulita jesli chodzi o ceny no i atrakcje :-D :-D
trzymam kciuki
musisz to dobrze rozplanowac

isiawarszawa, oj wspolczuje wizyty tesciowej :ico_zly: :ico_olaboga: masakra jakas ze niby wy macie kupic jej mieszkanie a potem twoj maz ma sie podzielic razem z bratem? :ico_szoking: :ico_szoking: z jakiej paki :ico_zly:
oj niedaj sie kochana
tylko nerwowka

matikasiawidze ze i ty masz tescia super :ico_zly: no tak to jest z niektorymi facetami ze brudem zarosna i im to nieprzeszkadza a co do fajek szkoda gadac
mam tak samo z moim ojcem jara te fajki i nawet rak nieumyje a potem Zulke dotyka :ico_zly: :ico_zly: dlatego bardzo zadko sie z nim widuje
brudas jeden :ico_zly:

wiolaw, widze zes uper spedzona niedzielka super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ide wklejac fotki
zab mnie znow strasznie boli ach szkoda gadac :ico_olaboga:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

no i z okazji naszego swieta zycze wszystkim KObietkom tym duzym i tym malym pieknego Dnia Kobiet

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

08 mar 2010, 20:13

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 14:05 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

08 mar 2010, 20:31

hej kochane :ico_haha_02:

Wszystkiego najlepszego w dniu naszego swieta. Duzo zdrówka i pociech z Waszych malenstw :ico_haha_02: :ico_haha_02: :ico_haha_02:

U nas nic nowego, Jula zdrowa. Wczoraj zrobiłam jej mus z jablek w termomiksie. Polecam!

mikusia1, śliczne zdjecia.

Milego wieczoru :ico_haha_02:
Ostatnio zmieniony 08 mar 2010, 20:35 przez emikaw85, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

08 mar 2010, 20:32

mikusia1, tyle ze wiesz, z tym wykupem mieszkania na szczescie chodzi o 1400 zł :ico_noniewiem: ale na to że nie mamy totalnie kasy to i tak dużo...
no ja też życze wszystkim paniom wszystkiego naj z okazji dnia kobiet :ico_prezent:
moje dziecie juz spi a ja dzis na obiadek zrobiłam kociołek cygański fix knorr polecam!
natomiast jutro bede małej gotować kolejną zupke. a powiedzcie mi kochane czy wy gotujecie? jedną porcje czy wiecej? a jesli wiecej to wekujecie czy mrozicie? bo ja zamroziłam i po rozmrożeniu takie grudkowate sie to zrobiło - na szczescie olwika zjadła i nie przeszkadzało to jej, ale teraz jak mi za duzo wyjdzie to chyba zawekuje, jutro bedzie marchewka ziemniaczek dynia pietruszka i ... moze kalafiorek (dosłownie odrobinka) co o tym myslicie?

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

08 mar 2010, 20:48

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 14:05 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

08 mar 2010, 21:21

Witam wieczorową porą i życzę udanego końca dnia kobiet:)
Ja się wkurzyłam bo czekałam na kwiatka a tu nic. Wreszcie po 18 mówię dzięki za kwiatka i życzenie, a m na to, że zepsułam całą niespodziankę, bo w drodze na hale miał jechać po kwiatka;) więc zobaczymy co tam przywiezie, właśnie pojechał.

Byłam dziś u dentysty. Zrobiła mi 1 zęba. Mam jeszcze 4 do zrobienia. 80 zł zabuliłam.Z torbami pójdę :ico_sorki: w środę pojadę znów, to niech mi dwa na raz zrobi, bo się stresuję tym wychodzeniem. Mleko muszę odciągać już dzień wcześniej po trochu. Jakoś nie mogę na raz nawet 100 ml ściągnąć.

Mikusia1
fotki cudowne. Ładna z Ciebie mama:) super, że chrzcinki udane, a dziewczyny na medal:)

Dzięki kobitki za odpowiedzi co do mojego klubiku:)
Wczoraj podzwoniliśmy po lokalach do kupna lub wynajęcia i :ico_szoking: wynajęcie 2000 miesięcznie, a kupno 5000 za metr, Chyba na mózg upadli. A gdzie wyposażenie wszystkiego. Do końca życia nie zaczęłabym :ico_olaboga: zarabiać także odpada, ale wydumałam co innego. Mamy strych (jeszcze nie zrobiony). Razem bez skosów jest 50 m także sporo. Mogłabym tam zrobić taki klubik. Także zaczynam działać. Najpierw muszę uzyskać zgodę...sąsiadów, a znam dopiero jednego. Reszta jeszcze nie mieszka...dobrze, że ten którego znam jest strażakiem więc tam już wtyki są;) jak coś załatwię to napiszę:)

isiawarszawa myślę, że trochę kalafiorku nie zaszkodzi, zawsze możesz potem zrezygnować. Ja też małej jeszcze nic nie gotuję. Podałam jej na razie 3 razy kaszkę mleczno-ryżową. Dziś kupiłam w lidlu jeszcze jakąś z nestle z marchewką. Zobaczymy czy jej zasmakuje.

Kasia90 :ico_olaboga: współczuję bałaganu. Dobrze, że masz jedno dziecko:) ja bym chyba zwariowała z dwójką tak funkcjonować. Taki młyn mieliśmy tylko kilka dni po przeprowadzce. Już po:)

Milenka już trzeci dzień drze się wieczorem przed snem tak po 10 minut. Co to może być?? diety nie zmieniłam. Może te ząbki, a może jest po prostu zmęczona. Wiecie, że ona prawie nie śpi w ogóle w dzień :ico_sorki: dziś sukces 2 razy po 20 minut, wczoraj tylko w drodze w gości (10 km). Masakra, skąd ona tyle siły bierze. Wieczorem chociaż ładnie zasypia. Dziś już śpi od 18.40.

A mnie kurde coś dziś gardło boli. Właśnie piję mleczko z miodem. Mam nadzieję, że nic się nie wykluję, bo w sobotę robimy Matiemu urodziny w sali zabaw.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

08 mar 2010, 21:46

matikasia, no to niezle ja sobie nie wyobrażam żeby oliwia spała 2x20 minut. ona spi 5 razy po 30-40 minut czasem do godziny, średnio około 4 godzin w dzien inaczej chyba bym oszalała :ico_olaboga: a dzis zrobiła mi kawał położyłam ją o 18:30 na drzemke bo przewaznie o tej godzinie ma jeszcze poł godziny drzemki a ona skubana śpi i śpi... mogła by sie niedługo obudzic bo pieluche musze jej zmienić, jak sie nie wybudzi na żarcie na 21:30 to sama ją obudze

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość