Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

09 mar 2010, 09:10

heloł :-)

przybyłam z kubkiem goracej herbatki...
ale tu pustki... :ico_olaboga: GIE obiecała,ze zajrzy ,a nie zajrzała :ico_nienie:
no ok,wpadne tu pozniej...teraz czas na spacerek z psami zakupy

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

09 mar 2010, 13:40

Jaspi dzisiaj znowu zwymiotowal obiad, w sumie jak tylko podalam mu pierwsza lyzke, to byl belt :(

nie wiem, co sie dzieje, bo zachowuje sie normalnie... nie placze, biega, smieje sie, wszystko niby okej, ale nie je... tzn. je tak jak pisalam wczesniej, jogurty i kaszki :/

nie za bardzo chce tez pic, wiec boje sie, zeby sie nie odwodnil :ico_placzek:
shoo, w necie znalazłam to, poczytaj sobie
http://babyonline.pl/wychowanie_klopoty ... 216,1.html
http://babyonline.pl/niemowle_rozszerza ... ,6552.html

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

09 mar 2010, 19:49

Iwona H, dziekuje za artykuly, przeczytalam, ale dalej nie jestem pewna, co sie stalo... przeciez on potrafil zjesc konskie porcje i nie mialam z nim zadnego problemu..
dzisiaj juz bylo lepiej, zjadl sniadanie, pozniej owoce z jogurtem i troche obiadku (chociaz nie wszystko), wypil 3 kubki soku :ico_sorki:
moze mial jakies problemy z niestrawnoscia... nie wiem, jezeli bedzie dalej poprawa, to super, a jezeli sie pogorszy, to idziemy do lekarza.

dzisiaj caly dzien szalelismy na placu zabaw, bo pogoda sliczna sie zrobila
na tym placu zabaw byl tez chlopczyk, mniej wiecej w wieku naszych dzieci... nie wiem, co mu sie stalo, ale na glowce mial taki jakby metalowy pierscien, do ktorego przyczepione byly jakby sruty (wygladalo to jak sruby) i ktore mial wwiercone w czaszke :ico_olaboga: ciezko to opisac, ale tak to wygladalo....
nie chodzil sam, tzn. chodzil tak chwiejnie, mama musiala go prowadzic
tak mi go bylo szkoda, taki maluszek.... pewnie mial jakis wypadek/uraz glowy
nigdy nie widzialam czegos takiego i pomyslalam, ze nie doceniam tego, jakie mam szczescie, ze Jasper jest zdrowy... a to, ze nie chce zjesc obiadku, to pikus przy tragediach, jakie dotykaja inne dzieci :ico_placzek:

caly czas mam przed oczami obraz tego chlopczyka :ico_placzek:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

09 mar 2010, 20:31

witam babeczki :-)

shoo, współczuję, ale faktycznie ludzie mają znacznie gorzej niż my :-)
mnie tez zawsze wzruszają takie historie i jak tylko przeczytałam twojego posta to odrazu sobie wyobraziłam widok :ico_placzek:
Miejmy nadzieję, że nas nigdy nic nie spotka :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Jagna30, masz rację pustki tu straszne, a Gie przyleciala w kulki :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: ;-)
Mam nadzieję że wkrótce zajrzy na dłużej :ico_sorki:

[ Dodano: 2010-03-09, 19:44 ]
aha
mamy kolejnego zębolka
dolną lewą trójkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

10 mar 2010, 09:56

Siet, sieet, sieeeet, demyt, faka-maka i cała reszta...

Dziewczyny, wybaczcie mi, ostatnio, to jakiś cyrk na kółkach u mnie...

Błagam, nie gniewajcie się, nie mam kompletnie czasu na forum i w ogóle na nic w sumie...

smutno mi bez Was... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

10 mar 2010, 09:56

dzien dobry :-)

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Majki!!!

u nas dzisiaj znowu ladna pogoda, ocieplilo sie bardzo, juz widac ludzi w T-shirtach na ulicach :ico_brawa_01:
ja jestem zmarzluch i jeszcze nie jestem gotowa na krotki rekaw

wydaje mi sie, ze z Jaspim lepiej, zjadl kasze na sniadanie (pelna miske), a teraz wcina bulke :-) oby tak dalej... ciekawe, czy moj obiadek zje, ugotowalam mu kurczaka w jarzynach z sosem pomidorowym
wczoraj zjadl, bo podalam mu jego ulubiony sloiczek (spaghetti), oby dzisiaj nie wybrzydzal za bardzo :ico_sorki:

no wlasnie, gdzie jest GIE ?????
:ico_nerwusek:

[ Dodano: 2010-03-10, 08:57 ]
Gie, ooo o wilku mowa :-D czesc :-D

[ Dodano: 2010-03-10, 09:00 ]
Dziewczyny, wybaczcie mi, ostatnio, to jakiś cyrk na kółkach u mnie...

Błagam, nie gniewajcie się, nie mam kompletnie czasu na forum i w ogóle na nic w sumie...
nie gniewamy sie przeciez na Ciebie, tylko tak jakos lyso tutaj... dziewczyny sie wykruszaja, szkrab nie zaglada, Pati - okazyjnie... zaniedlugo nam watek padnie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

10 mar 2010, 10:25

nie gniewamy sie przeciez na Ciebie,
no niby tak, ale te teksty pt., że np. "przyleciałam w kulki" fajne nie są, a przecież ja nie robię tego specjalnie, czy na złość... :ico_placzek: Wiecie jak kocham to forum i Was... :ico_noniewiem: Nie mam po prostu czasu, a czasami także głowy...

Obiecuję kolejny raz, że jak tylko będę miała możliwość, to zajrzę... i postaram się zostać na dłuzej, tzn. na tradycyjnie... :-)

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

10 mar 2010, 10:29

wydaje mi sie, ze z Jaspim lepiej, zjadl kasze na sniadanie (pelna miske), a teraz wcina bulke :-) oby tak dalej...
super
może tak, jak wcześniej pisałaś jednak miał problemy z niestrawnością :ico_noniewiem:
mamy kolejnego zębolka
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

10 mar 2010, 10:54

wstawiam fotkę z koleżanką, u której byłam na występie Flamenco w ubiegłym tygodniu (to już za kulisami), żebyście nie zapomniały jak wyglądam :ico_oczko:

Obrazek

Awatar użytkownika
Iwona H
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2226
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:31

10 mar 2010, 11:04

Gie, super fotka

[ Dodano: 2010-03-10, 10:35 ]
Obrazek
Obrazek

http://tinypic.com/usermedia.php?uo=209 ... h4l5k2TGxc

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość