hormiga
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 14 cze 2007, 19:10

10 mar 2010, 17:23

tibby, słusznie prawisz jak zwykle. Dobra mama to szczęsliwa mama. O sobie też zawsze trzeba pomyśleć choć trochę :-D
A co do Tobiego, to też mam nadzieję, że nie każe ci długo czekać, choć u nas pierworódek, to zazwyczaj troche się przedłuża, ale są wyjątki oczywiście

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

10 mar 2010, 17:34

wszystko przed nami.
ja tam sobie mówię, że jak już tyle wytrzymałam, to i ten miesiąc mi nie straszny, ale rzeczywiście im bliżej końca, tym kobietka się niecierpili i marzy o dzieciaczku jeszcze bardziej. :ico_sorki:

Katka
Wodzu
Wodzu
Posty: 11450
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:43

10 mar 2010, 18:10

hormiguś kibicuję Ci i codziennie zaglądam na R5adosne i wypatruje wieści o narodzinach Twojego synka.Ale widzę, że on ćwiczy Twoją cierpliwość ;)
pozdrawiam cieplutko:)
Tymek pewnie czeka na prawdziwa wiosnę :P

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 mar 2010, 18:30

Tibby... lody???

Ja ostatnio z braku słodkiego zajadam się jabłkami prażonymi i już drugi raz piekłam sobie ciasto z jabłkami. A dziś kazałam mężowi kupić ciasteczka petitki i biszkopty bo przecież bez słodyczy więdnę :ico_olaboga:
Kurcze, chyba uzależniona jestem! A ile bym dała za lody z bakaliami albo czekoladę z orzechami!

Dobra, uciekam do ssaka, bo położyłam ją na chwilkę na brzuszek i chyba mało się to jej podoba :ico_oczko:

A co do sprzątania to ja w ciąży z nudów codziennie szalałam z miotłą lub odkurzaczem a teraz mam jakąś olewkę :-D Byle się nie potknąć o coś!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

10 mar 2010, 19:29

Tibby... lody???
a no lody! :ico_haha_01: takie z polewą czekoladową, z McD.

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

10 mar 2010, 21:48

hej!

widzę, że nadal cisza u Was....kurczę, niech się już któraś zepnie i urodzi...chętnie powitam nowego bobasa na pokłądzie :-D

ja troche tracę siły...
młody żarłok przeokropny....
Hanka wulkan energii...
i ja.....co mnie każdy pyłek razi....zwariuję, hehehehe

[ Dodano: 2010-03-10, 20:49 ]
a w ogóle to jak bobasy???
hormiga, dziś miałaś isć do tej lekarki???

pędzę się umyć, póki cisza na pokładzie...
dobranoc

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

10 mar 2010, 22:41

ja jestem nadal nic sie nie dzieje

ja tez uważam że jak sie czymkolwiek niepokoisz to śmigaj do lekarza nie ma sie co zastanawiac

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

10 mar 2010, 22:47

a no lody! :ico_haha_01: takie z polewą czekoladową, z McD.
Jeszcze z McDolandsa... Ty kusicielko! Uwielbiam te duże w waflowym kubełku z polewą czekoladową :ico_sorki:

Boję się dzisiejszej nocki, bo mój mały ssaczek najadł się i zasnął zaraz po kąpieli czyli po 19. Chociaż z drugiej strony możemy z mężem TV wspólnie pooglądać :ico_brawa_01:

Dobrej nocy dziewczynki :)...
a Tobie Hormiga owocnej nocki! Może coś Ci przyniesie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

10 mar 2010, 23:03

witam wieczorkiem
u nas dzisiaj lekka masakra mała nie chciała spać w dzień, za to jak padła przed kąpaniem to szok, teraz też śpi ciekawe co to będzie nad ranem :ico_oczko:
hormiga, u nas idzie się do szpitala tydzień po terminie, bo wywoływanie też może potrwać, wiem to z autopsji :ico_oczko: dziwne, że u was się czeka do końca, no i pisz jak po wizycie, a z tym tyłkiem to coś ci się przyśniło :-D
widzę, że wszystkie dzieci to takie pijaweczki no to ładnie się nam dzieciaki udały :-D
Qanchita, prezenty to dla Jasia garaż z windą a dla Lenki owieczka, a co do radzenia sobie, to radzę sobie doskonale :-D bo mąż ma wolne i mi pomaga :ico_sorki: sama to zginęłabym jak andzia w malinach bo Lena 3 godziny je cyca, po czym wymusza wyciem butelkę nim jej się beknie i zrobi czasem kupeczkę to się rozbudzi i chce znowu cyca, jak z nim zaśnie w buzi i jej wypadnie to się budzi i drze, więc teoretycznie ja nie wychodzę z łóżka bo ona ciągle je :ico_oczko: ponoć do miesiąca to się ma unormować a mam ją karmić bo jest maleńka i jak chce jeść to ma jeść :-D
tibby, ale mi też smaka narobiłaś na lody, ale chyba takie śmietankowe to można co :ico_sorki:
czas odpocząć troszkę do jutra :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

11 mar 2010, 10:10

Dzień dobry :ico_haha_02:

riterka, niezły urwis z tej Twojej Lenki :-D Ale co się dziwić, po prostu laseczka nie chce być najmniejsza wśród rówieśników i teraz nadrabia :ico_brawa_01:

U nas tak jak podejrzewałam...wczoraj Jolka dużo w dzień spała za to w nocy co 1,5 godziny do cyca. Troszkę przyćmiona dziś jestem. Muszę wziąć prysznic na rozbudzenie.

A jak tam brzuszki??

[ Dodano: 2010-03-11, 09:18 ]
Riterka a na kiedy planujesz pierwsze spacerki? Mnie już od wczoraj kusi, bo tak ślicznie słonko świeci i na dworze +5. W sumie jutro dzidzia ma 2 tygodnie. Nie wiem czy przeczekać jeszcze do miesiąca czy mogę zacząć 5 minutowe spacerki już teraz. W sumie jest zima.
Mamuśki doradźcie mi :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość