Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

10 mar 2010, 17:44

mmarta81, witaj w domku :-) Super, że córcia rośnie w siłę :-) No i oczywiście strasznie mi przykro z powodu Babci...

julchik22, szlag trafia na taką służbę zdrowia!!! :ico_zly: Szkoda gadać. Mam nadzieję, że Twój stan zdrowia będzie na tyle dobry, że obędzie się bez kolejnych takich wizyt...Trzymam kciuki za wyniki piątkowe :-)

Jeśli chodzi o twardnienie brzuszka, to jestem już spokojna, bo od razu zadzwoniłam do lekarza i ruszyłam na wizytę. Wszystko jest w porządku, brzusio miękki :-) Na wszelki wypadek przepisał mi magnez. Wolałam sprawdzić czy wszystko w porządku, niż się martwić przez tydzień do kolejnej wizyty. Tym bardziej jak się słyszy historie, takie jak Julchik opisuje...

Jednak dziękuję za szybką reakcję :-) Obyśmy nie miały powodów do zamartwiania się! :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

10 mar 2010, 19:08

Karo, super. Najlepiej uspokoić się u fachowca :ico_brawa_01:

mmarta, Bardzo mi przykro z powodu śmierci Babci :(
Teraz też będziesz jechać po PL z Igusią?
Fajnie, że się odezwałaś :)

A ja leżakowałam sobie właśnie bo jakoś mi energia uszła po obiedzie... Zresztą, i tak mam jakiegoś doła przedwiośnianego, bo kompletnie nic mi się nie chce. Ciężko mi się nawet zebrać na spacer, choć tak pięknie świeci słoneczko.
Dobrze, że mam swojego prywatnego rozweselacza, bo chyba bym padła z powodu smutów jakichś...

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

10 mar 2010, 21:01

julchik22 oj miałaś dość nieprzyjemną wizytę w szpitalu,współczuje i teraz musi być dobrze,tak zrób znajdź specjalistę który się dobrze Tobą zajmie
marta przykro mi z powodu Twojej babci
Karo dobrze że poszłaś do gina, że Cię uspokoił, wszystko będzie dobrze...
Ja też byłam w pon u gina i powiedział że wszystko jest świetnie :ico_brawa_01: to był Dzień Kobiet i wyszłam bez zapłacenia, zrobiłam sobie sama prezent :ico_wstydzioch: kurcze ale wstyd dopiero w domu sobie przypomniałam i zadzwoniłam i po prostu to następnym razem ureguluje.., już tak kiedyś zrobiłam.
Zresztą, i tak mam jakiegoś doła przedwiośnianego, bo kompletnie nic mi się nie chce. Ciężko mi się nawet zebrać na spacer, choć tak pięknie świeci słoneczko.
głowa do góry, już wszyscy chcemy wiosny
Ja jutro wracam do domu.
ps wogóle to ostatnio do mnie napisała jakaś redaktorka z gazety wyborczej czy nie zechciałabym zostać jedną z jej bohaterek reportażu o mamach niepełnosprawnych, napisałam jej telefon no i teraz zobaczymy?
pozdrawiam Was serdecznie

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

10 mar 2010, 21:59

Martalka, na wypisie nie napisali nic poza wynikami morfologii i tym, że jest podejrzenie o wyciek wód :ico_zly:

Zobaczymy co pokażą piątkowe wyniki. Narazie zbieram się z myślami i szukam dobrego rozwiązania w mojej sytuacji :ico_noniewiem: Staram się być dobrej myśli, ale każdy mocniejszy ból brzucha wyprowadza mnie z równowagi - już czasem nie mogę sobie poradzic z oceną sytuacji czy ten ból jest taki jak kiedyś i to normalne czy też jest to coś więcej :ico_noniewiem: No i niestety już chyba do końca ciąży będę miała takie wątpliwości. Wiem, że muszę myśleć pozytywnie, ale działać rozsądnie i na pewno zadnych objawów nie bagatelizować :ico_nienie:

mmarta, moje kondolencje z powwodu babci :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

10 mar 2010, 23:24

julchik22, będzie dobrze, nie martw się, a nie masz jakiegoś swojego dobrego zaufanego lekarza? który by czuwał nad Twoją ciążą?

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

10 mar 2010, 23:37

Mam, tylko że obecnie chodzi mi o duże szanse przyjęcia do szpitala z dobrym sprzętem w razie gdyby coś się działo, a mój lekarz - choc dobry - tego zapewnic mi nie może...

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

11 mar 2010, 00:01

acha rozumiem, więc trzeba mieć nadzieje że ten sprzęt będzie nie potrzebny i tego się trzymaj, dobrej nocy ja już idę się umyć...

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

11 mar 2010, 11:36

witam się.

dziewczyny, nie potrzebuje któraś z was nosidełka dla dziecka? nówka nie śmigany! bo ja mam dwa :ico_noniewiem: przysłali mi dodatkowy w komplecie z wózkiem.

julchik22, :ico_brawa_01: za 25.tydzień!

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

11 mar 2010, 12:32

zależy jakiego. Ergo? :) bo wisiadełka to ja nie potrzebuję :-D

julchik za 25tc :ico_brawa_01:

a u nas dzisiaj nudy. Wróciłam ze spaceru. Zaraz kładę młodzika spać i czas się brać za obiad

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

11 mar 2010, 12:37

julchik22, :ico_brawa_01: brawa za skończony 25 tydzień, już coraz bliżej, a dzidzia coraz bardziej rozwinięta :-)

Swoją drogą myślę, że dodatkowo z bólami brzucha i takimi objawami, powinni Cię jeszcze trochę potrzymać w tym szpitalu...przynajmniej do tych wyników i stwierdzić co dalej. A Ty Bidulko teraz jeszcze sama się martwisz jak znaleźć odpowiedni szpital...Ech szkoda gadać :ico_olaboga:
Ale trzeba być dobrej myśli i rzeczywiście nie bagatelizuj żadnych nowych, czy nasilonych starych objawów. W końcu to Twoje dzieciątko i wiemy doskonale, że nikt o nie nie zadba tak jak Ty sama. O czym zresztą przekonałaś się już w szpitalu. Jesteśmy z Tobą! :-) :ico_pocieszyciel:

tibby, prześlij mi zdjęcie tego nosidełka i napisz jaka cena. Na tego maila co poprzednio :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość