Awatar użytkownika
babe_boom
4000 - letni staruszek
Posty: 4341
Rejestracja: 12 mar 2007, 17:58

11 mar 2010, 09:00

bo wcale nie jest łatwo od kogos takiego odejść... u mnie było tak, że jak bił to sobie obiecywałam, ze odejdę, byłam pewna w 100%... następnego dnia już się bałam odejść.. on mi ciągle powtarzał, ze jesstem taka brzydka, gruba, beznadziejna i że jak nie będę z nim to nikt już mnie nie zechce i do końca życia będę już sama.. wierzyłam w to... i podejrzewam, że jakby nas nei zostawił to dalej tkwiłabym w tym corym związku, ale niestety dopiero z perspektywy czasu widzę ja było naptawdę. A co do policji to też nie jest tak łatwo.. ja wezwałam tylko 2 razy.. bo później jak jeszcze mieszkaliśmy z teściową to ona zabierała mi z nim telefon i chowała stacjonarkę i się jeszcze na mnie wydzierała, ze u niej w domu policji nie będzie i ze jak mi się coś nie podoba to mam wypier***** i że w ogóle to moja wina, bo W nigdy wczesniej taki nie był... no a ja mieszkaliśmy juz pod Wro to tez wezwałam.. kolesie byli bardzo niemili i powiedzieli, ze jeśli jeszcze raz wezwę ich to zabierają dzieci do izby dziecka a nas na komisariat... przestraszyłam się i więcej nie wezwałam.. Obdukcji nie mam bo to kosztuje a W pieniedzy mi nie dawał, czasem dawał na coś wyliczone

Awatar użytkownika
Izunia
Wodzu
Wodzu
Posty: 15798
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:35

11 mar 2010, 10:19

Jeśli nie odejdzie od niego to największą krzywdę wyrządzi nie sobie ale dzieciom niestety... Bo to one będą najbardziej poszkodowane w tym wszystkim. A poza tym jeśli się rozwiedzie w Niemczech to jest ustawiona do końca zycia ponieważ tam kobiety po rozwodzie mają dobrze a ojcowie sa udupieni bo placa kolosal alimenty :-D

U mie dzisiaj slonecznie już 2 dzień i nachodza mnie myśli czy nie zacząć chować po woli zimowych ubrań hihi ale chyba za wcześnie jeszcze :ico_noniewiem:

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

11 mar 2010, 10:28

babe_boom, bo to jest wlśnie terroryzm psychiczny groźby ktore są standardem ze tak powiem u osob znęcających się, alkoholików i temu podobnych. Ponizanie jest na pozadku dzeinnym moze nie kest latwo ale ile mozna czekać jak kazdy dzien jest koszmarem? jak strach o siebie i dziecko jest tak wielki bo istnieje duze zagrozeie zycia? ja bym nie czekala :ico_nienie: jest tylke osrodkó pomocy taki kobietom chocby niebieska linia, niebieska karta. Nie mozna sobie pozwolic na cos takiego! trzeba ratoweac siebie i dzieci jesli są w związku.

[ Dodano: 2010-03-11, 09:39 ]
kulka Ty kiedys mialąs w profilu takie fajne sówaczki ze smokiem jako znacznikiem pamietasz z jakies to strony?

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

11 mar 2010, 14:27

babe_boom, jest tak wlasnie jak mowiez ,tak sie wlasnie czuja ofiary..a tak naprawde do co debile sad o d.....brakwe wlasne sily nadrabiaja biciem ..ale to juz wiesz bos ama przez to przeszlas .....

Aniu dlatego koleznakja bedzie tak dlugo w takim zwiazku dopoki sama nie zechce odejsc wiem ze to banalnie brzmi ale sama musi taka decyzje podjac .....a ty z tym skurw...nie zadawaj sie a raczej nos dumnie glowe ,on wszedzie bedzie szukalzwady bo wie ze do piet tobie i innym nie dorasta ......

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

11 mar 2010, 16:07

ja go juz na oczy widziec nie chce, niech sie wogole nie pokazuje w moim otoczeniu...
Ewelina chciala kiedys zadzwonic po policje i on jej wtedy tel schowal... teraz mi sie przypomnialo po przeczytanym poscie babe_boom.

Ale zeby kobiete w ciazy kopac po brzuchu i podbic jej oby dwa oka :ico_szoking: :ico_szoking:
dla mnie to juz jest masakryczne skurwysynstwo...

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

12 mar 2010, 00:27

NowaSejana, nie wiem nad czym ta kobieta się jeszcze zastanawia :ico_olaboga: :ico_szoking: ucuekać od kata jak najdalej.
A nie dziś nasza pediatra zadziwiła, powiedziała ze mala moze mieć swierzb no jakją lubie tak ją powaliło chyba :ico_olaboga: ma kilka krostek na pupie i juz od razu taka diagnoza :ico_olaboga: dala jakis roztwor do smarowania, ale ja nie bede ją tym smarować. Moje dziecko jesli od czegos cos ma to alergia i nic więcej :ico_olaboga:
a nie ze w brudzie zyje :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: katastrofa bo poczułam się jak wyrodna matka. Kupiłam malej pampersy activ baby oby się sprawdzily bo wszystko do kitu do tej pory

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

12 mar 2010, 10:29

Świąd nasilający się w nocy, po kąpieli na skutek rozgrzania i uczynnienia świerzbowców. Zwykle na pośladkach, w okolicy nadgarstków i na bocznych powierzchniach palców, w naturalnych fałdach skóry, w okolicach pępka, brodawek sutkowych u kobiet, narządów płciowych, gdzie widoczne są norki świerzbowcowe. W okolicach zmian widoczne przeczosy - linijne nadżerki naskórka spowodowane intensywnym drapaniem. Nie zajmuje okolicy międzyłopatkowej oraz twarzy, z wyjątkiem świerzbu norweskiego. U dzieci często lokalizuje się na dłoniach i podeszwach stóp.

http://www.maluchy.pl/artykul/106 tu przeczytaj Cyn ... to nie musi byc z brudu .. ale moze mała dotykał ktos zarazony .... i własnie jak przestałas ja kompac to tez jej troche przeszło ... ja bym posmarowała co Ci szkodzi ???? bo pozniej bedzie gorzej .......

cyn_inspiration
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2236
Rejestracja: 07 gru 2009, 16:28

12 mar 2010, 11:12

kilka ona ma 3 krostki pupie w okolicy gdzie ma pieluche. Nigdzie indziej nic nie ma.
Kulka a cha co to za strona była z tymi suwakami co miałas kedyś, co znaczkiem był smoczek, pamiętasz bo ja znalesc nie moge?

[ Dodano: 2010-03-12, 12:00 ]
juz ma na dzidziusiowo. znalazlam u jakies forumowiczki ;)

NowaSejana
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5095
Rejestracja: 05 sty 2010, 14:03

12 mar 2010, 13:29

cyn_inspiration, ja bym tez ja posmarowala... malej to napewno nie zaszkodzi a moze pomoc...

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

12 mar 2010, 16:51

Witajcie
u nas zima powrocila :(

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość