Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

12 mar 2010, 13:29

matikasia ,masz rację, że niepotrzebnie nie faszerujesz małego antybiotykiem, skoro to wirusowe, to nie ma takiej potrzeby.

My tez na szczęście mamy super pediatrę, ale też chodzimy prywatnie. Z tym, że ja nic nie płacę, bo mam swojej firmie abonament w Cenrum Medycznym. Raz byłam w naszej państwowej przychodni blisko domu i trafiłam na pediatrę, która nawet nie spojrzała na Zosię :ico_zly: jest tam inna konkretna i bardzo fajna, ale nie miałam okazji na nią trafić i wolę podjechać kawałek autem i pójść do tego centrum.

Edulita kuruj się, wypij herbatę z prądem :-D
u nas padał przez moment deszcz ze śniegiem, ale na razie na szczęście nic nie pada. Ja juz chcę wiosnę !!!

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

12 mar 2010, 13:29

Edulita dzięki:) no oby kulinarnie nie poszedł w tatusia;) co prawda wody nie przypali, ale zrobi sobie tylko kotleta i jajecznicę;) no jeszcze chińczyka. Kurde nie jest tak źle z tym moim mężem:)

Tak tej kaszki nie ma się na co dzień w domu i nie wiem czy wszędzie można ją kupić. Zauważyłam ją niechcący i postanowiłam spróbować:)

Dziś o 20 lecą krowy na wypasie. Robimy sobie z Matim dzień dziecka i rozkładamy wyro w salonie;)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

12 mar 2010, 13:34

Magda33, - ja raz jak ze starszą byłam na pogotowiu w nocy to trafiłam na lekarza który przyjmując 3 letnia dziewczynke nie zauwazył ze podałam mu ksiązeczke RUM dorosłego męzczyzny i spisał pesel i imie meza :ico_szoking: ale nawet nie dotknął Nikoli i nie spojrzał na nia :ico_szoking: tylko wypisał nam skierowanie na odział dzieciecy do przyjęcia.
Pojechalismy tam a tam lekarz jak zobaczyl że męża kieruja na dziecięcy to sie za głowe złapal :ico_olaboga: skończyło sie na doraźnej pomocy w szpitalu i do domu
Robimy sobie z Matim dzień dziecka i rozkładamy wyro w salonie
:ico_brawa_01:

[ Dodano: 2010-03-12, 12:36 ]
Wiecie co trzeba zrobic marzannę i ja utopic to moze ta wiosna przyjdzie :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

12 mar 2010, 13:47

przyjmując 3 letnia dziewczynke nie zauwazył ze podałam mu ksiązeczke RUM dorosłego męzczyzny i spisał pesel i imie meza
no to nieźle, dobrze, że nie położyli jeszcze Twojego męża na oddziale dziecięcym :-D


matikasia zapiekanka wyląda przepysznie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

12 mar 2010, 14:19

nie zauwazył ze podałam mu ksiązeczke RUM dorosłego męzczyzny i spisał pesel i imie meza
niezle :/

a moja kluska duzo dzis spi, wlasnie zasypia na swoja 4 drzemke
ale temperatury nie ma :ico_noniewiem: choc nie wiem czy to dobrze, podobno jak jest goraczka to organizm walczy z chorobą... a tak? heh nie wiem :(

Awatar użytkownika
irysek
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 37
Rejestracja: 08 lut 2009, 20:22

12 mar 2010, 14:34

Dziewczyny macie jakiś sprawdzony lek na biegunkę dla dzidzi. Od rana się z nią męczymy a nie chce panikować bo oprócz tego małemu nic nie dolega temperatura w normie.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

12 mar 2010, 14:38

irysek, no ja nie miałam problemów z biegunką natomiast co jakis czas dopadją oliwke zatwardzenia ale to po marchewce, wiec jesli twoja dzidzia próbowała juz marchewke to daj jej troche wiecej niz zwykle... moze pomoże? nie wiem, nie znam sie aż tak :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

12 mar 2010, 14:45

irysek nam pomagają kapsułki Dicoflor 30, to probiotyk.

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

12 mar 2010, 15:25

ja juz wrocilam po spacerku ,
dzis jest bardzo niemiło , więc wrócilismy w cześniej i Lolek teraz dosypia w pokoju przy otwartych drzwiach ,zapakowany w gondoli :ico_oczko:

irysek, niestey nie pomogę , moje diecie jeszcze niczym się nie borykało ....odpukać w niemalowane :ico_oczko:
a moja kluska duzo dzis spi
walczy maleństwo z chorobą
szkoda że nie masz możliwości zbadania jej u lekarza , zawsze to spokojniejsza głowa , tymbardziej że to na weekend idzie i z lekarzami będzie cieżko :ico_noniewiem:
ja tez korzystam z prywatnych wizyt , jakoś nie mam przekonania do lekarzy z przychodni :ico_noniewiem:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

12 mar 2010, 16:17

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 14:06 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości