Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

12 mar 2010, 17:19

Kasia90, ciasto smakowicie wygląda , za to kuchni nie zazdroszczę , ale pomyśl jak będzie piękna po remoncie :ico_oczko:

ja właśnie zajadam kopytka , bo zostało z wczoraj ziemniaczków i szkoda był wyrzucić :ico_oczko:

Lolo sobie lezakuje na brzuszku a Ala poszła z babcią do Kościoła na drogę krzyżową :ico_haha_02:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

12 mar 2010, 17:21

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 14:06 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

12 mar 2010, 17:52

Kasia90, kuchnia nie do pozazdroszczenia ale takie uroki remontów :-) ciacho smakowite az ślinka cieknie :578:
wiolaw, a ja dzis bób gotuje bobardzo lubimy :-D apozatym nie mam czasu bo robie fotki i układam aukcje na allegro no i jeszcze jajka mam zamówione i też musze sie wziasć :ico_noniewiem: ale jakoś dzis wszystko robie jak żółw bo ta pogoda ciemna bóro i ponuro jakoś nie moge się rozkręcic od rana a tu juz wieczór się zbliża :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-03-12, 16:53 ]
Kasia90, - czekamy na fotki pieknej kuchni po remoncie :-)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

12 mar 2010, 18:24

Irysek ja Ci na biegunkę nie pomogę:(

Kasia90 ciacho mmmmmmmm pycha musi być. A co tam zmodyfikowałaś?
No kuchnia przecudna;) będzie:)

Isia i Kasia90 jak się zgadzacie to mogę zamieścić ten przepis na moim blogu???? oczywiście napiszę, że to Wasz wyrób;) będziecie mieć reklamę:) tylko jeśli tak to poproszę Kasie o wysłanie na maila fotki tego cudu:) możemy mieć potem fajną bazę przepisów do korzystania dla wszystkich bo link jest w podpisie:)

Milenka przykimała drugi raz na pół godzinki tak o 16. Teraz leży sobie na macie, a my wszyscy wkoło niej i budujemy tor kulkowy:)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

12 mar 2010, 19:18

takie uroki remontów
Wiem, wiem. Wprowadziliśmy się do tego mieszkania dopiero 3,5 miesiąca temu, a było całe do remontu, więc obłęd całkowity. :)
ciacho smakowite az ślinka cieknie
Czy smakowite to jeszcze nie wiem, będziemy próbować jak mąż z pracy przyjdzie. :)
czekamy na fotki pieknej kuchni po remoncie
Na pewno wrzucę. :)
A co tam zmodyfikowałaś?
Dałam zwykłą blachę biszkoptową, na to małe biszkopty, te podłużne jak widać na zdjęciu, zalałam truskawkową galaretką, na to tą masę, na masę poukładałam banany i kolejna galaretka. :)
No kuchnia przecudna;) będzie:)
No właśnie. BĘDZIE. Tęsknie za porządkiem. Wszędzie biało od pyłu. :ico_olaboga: I co ważniejsze za piekarnikiem. Odkąd się wprowadziliśmy nie mam piekarnika, a teraz będę mieć. :)
jak się zgadzacie to mogę zamieścić ten przepis na moim blogu
Co do przepisu to Isi pytaj, ja tylko ukradłam. :ico_oczko:
fotki tego cudu
Podaj maila to prześle. :)
Milenka przykimała drugi raz na pół godzinki tak o 16. Teraz leży sobie na macie, a my wszyscy wkoło niej i budujemy tor kulkowy:)
Moja Kinia śpi już słodko. :))

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

12 mar 2010, 20:39

Hej :ico_haha_02:

Caly dzien latała. Byłam z mala na spacerku. Pozniej pojechałam do kosmetyczki na oczyszczanie twarzy i henne oraz regulacje brwi.

Ale sie rospisałyscie.

Kasia90, ale ciacho. Napewno pyszne.

A u mnie dzis sały dzien chlipie. :ico_zly:

Nasza lekarka jest fajna. I chodze panstwow. :ico_haha_02:

Milej nocki :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

12 mar 2010, 20:48

matikasia, umiejszczaj przepis - przeciez nie jest on moj prywatny :)
a wiecie moze co to jest masło klarowane?
jutro niestety wyłączają nam forum na dwa dni!! :(:(:(
zapraszam zastępczo na http://forum.gazeta.pl/forum/w,96656,10 ... epcze.html jakos przetrwamy :)

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

12 mar 2010, 20:56

He he jakoś przetrwamy dobre isia:) ja chyba i tak mało czasu będę miała. No jutro jeszcze tak, ale w niedzielę nie z bardzo bo mam gości.

Ok przepis Isi opublikuję:)
Kasiu mój mail: matikasia@tlen.pl

emika
kosmetyczna, ale marzenia:)
Ja przed świętami idę odrosty zrobić. Moi rodzice przyjeżdżają i chyba będę już w rodzinnym domku tydzień przed świętami, to mama zostanie ze szkodnikami:)

Dziś mi Milenka już 2 razy wytrzymała po 3 godziny bez jedzenia. Oczywiście szukała cyca w międzyczasie, ale poszłyśmy sobie na matę poćwiczyć i jakoś się zagapiła. Może tylko possać chciała:)

Będę wdzięczna jak coś pysznego tam ugotujecie, to wysyłajcie mi foty z przepisem. Zrobimy sobie fajną książkę kucharską:)

Jutro urodzinki Mateuszka. No już 4 latka, ale to zleciało, aż nie wierzę;)

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

12 mar 2010, 21:15

Dziewczyny co macie skutecznego na obolałe dziąsełka???

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

12 mar 2010, 21:30

jesteśmy po usg bioderek i na zawsze żegnamy się z szyną :ico_brawa_01: po dysplazji nie ma śladu, z bioderkami wszystko w porządeczku :-D

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość