Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

12 mar 2010, 21:43

matikasia- to były babeczki kawowe:)

Torcik już prawie gotowy, jeszcze tylko zostało mi pozmarować polewą, właśnie czekolada się topi w kąpieli wodnej:)
Dzieci mi posneły, Adaś zasnął już o 18 :ico_szoking: myślałam, że na drzemke, ale chyba na noc bo twardo śpi , nawet nie kaszle przez sen, ciekawe o której będzie jutro pobudka ale za pewne przed 6 :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Helen
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8796
Rejestracja: 17 lut 2009, 15:14

12 mar 2010, 22:19

Helen imię Kiara przecudne;) skąd ten pomysł??
znalazlam na liscie imion z roznych stron swiata :-)

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

12 mar 2010, 22:32

jutro doczytam a dziś wrzucam fotki z chustą i moją nową fryzurką
Obrazek

Obrazek

no i teraz czekam na Wasze foteczki ;)

[ Dodano: 2010-03-12, 21:42 ]
jednak mały zasnął...

ale Wam fajnie, dzieciaki tak rzadko wstają w nocy. Mój je co 2 godziny! a rano i tak wstaje o 5.30 lub 6 mega wyspany.

Ja zawsze podziwiam kobitki co pieką...ja nie mam sił, czasu ani ochoty. Zresztą mąż się odchudza ja też to nie mam dla kogo....

Jak synek podrośnie to będę z nim piekła ciaskta :-)

to fakt że teraz się oczekuje od kobiet żeby prowadziły dom, robiły karierę a przy tym jeszcze nienagannie wyglądały :ico_zly: jakaś głupota... :ico_puknij:
lecę spać :)

spokojnej nocki :-)

a ps. mały tak się super nosił w chuście że aż szkoda mi go było wyjmować...
mam nadzieję że dobrze go noszę, nie wierci się to chyba mu wygodnie.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

12 mar 2010, 23:04

Anusiek- super fruzyrka- do twarzy Ci:)

Adaś się jednak o 21 obudził, za wcześnie było na spanie na noc, teraz sobie gaworzy w leżaczku. Torcik już zrobiony chłodzi się w lodówce, ja żeby samej nie jeśc to częstuje zawsze teściów bo mieszkają piętro pod nami i mąz wsuwa bo on i jego rodzina mają super przemiane materii i mogą jeśc co chcą a i tak są szczupli- czego nie można powiedzieć o mnie :ico_placzek:

A z tymi wymaganiami od kobiet to rzeczywiście czasami mnie to frustruje, bo dom , dzieci, praca i jeszcze ładnie wyglądaj jak ja nawet nie mam kiedy do fryzjera isć czy na zakupu ciuchowe :ico_placzek:

Awatar użytkownika
anusiek
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1380
Rejestracja: 22 maja 2009, 20:17

13 mar 2010, 11:03

witam w sobotę,

wiecie dziewczyny, oglądałam moje zdjęcia z okresu ciąży...
no i...zaczęłam tęsknić za tym stanem :ico_olaboga:

zwłaszcza za brzuszkiem (bo za grubymi udami i pupą nie) :ico_oczko:
ale serio aż mnie ścisnęło w dołku. Chyba nie będę się wachać po tych 2 latach i zdecyduję się na kolejnego dzidziusia :-)
No chyba że finanse nie pozwolą ale mam nadzieję że spełni się marzenie domku na wsi i 2 lub 3 dzieci :-)

Maluszek dziś wstał w kiepskim nastroju...ale teraz ucina sobie drzemkę i mam nadzieję, że jak się obudzi będzie już lepiej :-D
Jest słodziuchny, choć czasem zaczyna popłakiwać (a ja nie jestem przyzwyczajona do płaczu i bardzo mnie to rusza) ale tłumaczę sobie że taki przywilej dziecka i staram się mu pomóc.

Życzę Wam udanego weekendu...
ps. u nas padał rano śnieg :ico_zly: ja już chcę wiosnę...ojjj jak chceeeeeeee :-)
Ostatnio zmieniony 13 mar 2010, 15:30 przez anusiek, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

13 mar 2010, 11:43

Anusiek- trzymam kciuki za twój domek :ico_brawa_01:

Adaś dzisiaj wstał o 5.30 :ico_szoking: to przez to wczorajsze wieczorne spanie, zwymiotował flegme z nocy i teraz jest w doskonałym humorze. U mnie pada deszcz i wieje strasznie :ico_placzek: Gdzie ta wiosna????

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

13 mar 2010, 14:32

Witam, właśnie położyłam Justynkę spać, mąż w pracy to mam nareszcie chwilkę na forum :-) Wczoraj wieczorkiem byliśmy w odwiedzinach u naszych sąsiadów, którzy maja trójkę dzieci. Dwóch synków (5 i 3 latka) i miesięczną córeczkę Basię. Super się składa, bo Justynka będzie miała koleżankę na klatce :ico_brawa_01: Basia to taka drobinka, ze aż bym się bała ja wziąć na ręce :ico_szoking: Urodziła się 2 tygodnie przed terminem i ważyła 2400 i miała 51 cm. Obecnie waży już 3100, ale to jest tyle co Justysia miała wychodząc ze szpitala w 3 dobie życia :ico_olaboga: Nasza kruszynka wygląda przy niej jak taki duży niemowlak - ehh widać jak szybko rosną nasze dzieciaczki :ico_szoking:
Wczoraj Justynka prawie nie spała mi w ciągu dnia i o dziwo po praz pierwszy od kilku tygodni zasnęła o 22.30 :ico_szoking: Obudziła się o 5.20, potem o 8.10 i na koniec wstała o 10.30.Więc ogólnie nocka ok.

anusiek, bardzo fajna chusta, no i ślicznie Ci w tej nowej fryzurce. Po prostu super :-D
Mam nadzieję, ze Twoje marzenia się spełnią i doczekasz się domku na wsi i upragnionej gromadki pociech :ico_brawa_01: Które będą równie grzeczne jak Piotruś :ico_sorki:

Pruedence, och, ale zazdroszczę Ci tych wypieków. Ja niestety nadal nie mogę znieść słodkiego :ico_szoking: Nie mam pojęcia co się ze mną dzieje, kiedyś uwielbiałam piec ciasta i co najważniejsze je jeść, a teraz wszystko dla mnie za słodkie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

13 mar 2010, 15:46

shiva- jak ja bym chciała mieć taką awersję do słodkiego, bo tak to ciągle muszę ze sobą walczyć i sobie odmawiać :-D Malutka ta wasza sąsiadka, mój smok już prawie 7kg waży to przy niej pewnie by wyglądał na giganta.

lilo

13 mar 2010, 16:11

anusiek, śliczne włoski i fajnie się tulicie :-D :ico_brawa_01: Robiłaś balejaż??? Troszkę nisko mi się wydaje leży Piotruś, nie wiem czy to ma jakieś znaczenie??? Zresztą ja się w ogóle nie znam na chustach :ico_sorki: Tutaj jest mini-forum o chustach, możesz zajrzeć http://www.naobcasach.pl/forum/viewforum.php?f=151

Moja niunia wstaje 2 razy w nocy, dwa razy jej się zdarzyła jedna pobudka. Wczoraj też mało spała, może taki dzień był :ico_oczko: Dziś w normie. A mąż też w pracy :ico_oczko:
Dwóch synków (5 i 3 latka) i miesięczną córeczkę Basię.
Jeju, ja podziwiam takie mamy, zwłaszcza jak same sobie muszą radzić :ico_sorki: Moja dwójka wczoraj miała zły dzień, oboje marudzili, ryczeli i jęczeli na zmianę, więc pełen szacun dla takich mam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

A to moja malutka dzisiaj - ćwicząca

Obrazek

Moje czarne oczka

Obrazek

A to dwa moje łobuzy :ico_oczko:

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
Shiva
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2338
Rejestracja: 15 kwie 2009, 19:28

13 mar 2010, 16:23

lilo, ale słodkie te Twoje dzieciaczki :-D A córcia ślicznie ćwiczy :ico_brawa_01:
Powiem szczerze, że też bardzo podziwiam ludzi, którzy decydują się na 3 dzieci. To dopiero wyzwanie :ico_szoking:

Pruedence, może to i dobrze ze na słodkie mam awersję, ale czasem brakuje mi jakichś łakoci :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość