Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

15 mar 2010, 08:48

Ja to się od początku dziwiłam, że Wy w domku, a on sobie tam jedzie sam.
bo z dwojga złego wolałam żeby sam pojechał. były imieniny jego mamy i moglismy jechać wszyscy albo on sam - a ja nie chciałam jechać bo jej nie lubie i ona mi nie składała życzeń na urodziny to ja nie chciałam jej na imieniny...
i dobrze ze mnie tam nie było ponoc niezła zadyma była z piotra bratem.... ale nie wazne
nom nic, lece sie ubrac i dzwonie do lekarza sie wcisnąć gdzies...

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

15 mar 2010, 09:14

Witam o poranku jako pierwsza chyba:)

Isiawarszawa
no to w takiej sytuacji dobrze, że nie pojechałaś jednak. Dziecko zadym tam bardziej nie lubi.

U nas nocka w miarę spokojna. O 5 T dał mi małą do wyrka i 2 razy pociumkała i zwymiotowała. Zdążyłam pieluchę podłożyć, to nie na łóżko. Pewnie stanęło jej na żołądku, bo jadła tak całą noc na leżąco bez odbijania. Poszłam z nią do Matiego bo już wołał przed 6. Zjadła jeszcze. Odniosłam do wyrka jak usnęła i z Matim przykimaliśmy do 8:)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

15 mar 2010, 10:33

Witam po wekendzie :-)

Niedziele rodzinnie spedzilismy M nie musiał isc do pracy :ico_brawa_01: zrobił nawet obiadek niedzielny a ja mogłam sie zdrzemnąc w ciagu dnia kiedy on zajoł sie dziewczynkami :-) w tym tygodniu ma nocki - ja tak nie lubie jak go nie ma w nocy :ico_noniewiem:
isiawarszawa, napisz po wizycie co jest Oliwce :ico_noniewiem: co do sytuacji z tymi odwiedzinami to niezazdroszcze u nas to nawet jak urodziny czy imieniny teściowej to mój M by zadzwonił i został z nami jakbyśmy były chore :ico_noniewiem: a z prezentem by zdązył jak wyzdrowiejecie ale chociaż cię omineła imprezka u mamuśki :ico_oczko:
używam pieluch z pampersa
ja też a o co chodzi bo niedoczytałam :ico_wstydzioch:
Magda - dla Zosieńki za 5 miesiac spóxnione o dzień ale szczer :ico_buziaczki_big:
Magduś81, fajnie ze choc godzinke ale sam na sam :-) brawa dla babci za zabranie chłopaków :ico_brawa_01:
Magduś81, - ja nie bylam nigdy w Krakowie zazdroszcze bo chciałabym sobie pojechac tam jest na co poaptrzec :-) fajnie ze wyjazd udany :-)
emikaw - dla Julci za 5 miesiąc :ico_brawa_01:
Jednak forum działało i w niedzielke no chyba udało im sie bez przerywania załatwic sprawe :-)
U nas za oknem biało :ico_placzek: kurde czy ta zima nam w tym roku odpusci :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

15 mar 2010, 10:43

witam

o raju ale pogoda , tyle sniegu znowu napadało ,
a gdzie ta wiosna !!!!!!!!!

wczoraj nie zagladałam , bo miałam lenia a mąż wzioł do pracy laptopa który był rozłozony i nie chcialo mi się drugiego rozkładać :ico_wstydzioch:

dziś pospaliśmy do 8.30
teraz Lolek sobie drzemię
Ala szykuje się do szkoły na 10,45
a ja zjadłam sniadanko i sprawdzam co tam słychać
Isiawarszawa no to w takiej sytuacji dobrze, że nie pojechałaś jednak. Dziecko zadym tam bardziej nie lubi.
tez tak myślę , jechać w gości i się stresować , bo lepiej posiedzieć w domu
dzwonie do lekarza sie wcisnąć gdzies
dzwoń i się umawiaj , szkoda żeby dziecko sie męczyło a i ty już dorobiłaś sie
Mati dostał grę na komputer i myszkę do komputera w carsy
najwazniejsze że prezencik trafiony :ico_oczko:
a ja narzekam na pieluchy z pampersa
ja jestem zadowolona z pampersów , raz kupilam haggisy ale były twarde

dobra lece pomóc Ali
a póżniej na spacerek sie wybierzemy , ale pewnie jeszcze przed wpadne :ico_oczko:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

15 mar 2010, 10:44

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 17:33 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

15 mar 2010, 11:16

my juz po lekarzu, mała jest ogólnie tylko ciupke poziebiona. dostałysmy juvit c sensovit i prospan a dla mnie gripex i tantum verde, za tydzien normalnie na szczepienie jak małej przejdzie
a ja dzielnie od rana sie trzymam na diecie, całe szczescie że można pić cole light a nawet jest zalecana ;) - jakaś przyjemnosc została chociaz :)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

15 mar 2010, 11:18

Witam!!!!
Ja juz po odwiedzinach tesciowej - szkoda bo bylo superancko :) teraz jakos tak pusto w domku .....

My wlasnie jestesmy na etapie zabkowania - wczorajszy dzien nie byl najlepszy na szczescie jakos dalismy rade ......

Dzieczynki mam problem nie moge wkleic obrazka z zabkowaniem - niektore z was maja duzo foci i paseczkow jak to robicie ze wam sie wklaja ?????

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

15 mar 2010, 11:20

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 17:34 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

15 mar 2010, 11:26

Sabcia, jak fajnie że masz z teściowa taki kontakt fajna babeczka musi być z niej :-) my tam w sumie sie cieszymy ze twoja teściowa pojechała zajrzysz cześciej na forum :-)
isiawarszawa, - dobrze ze to tylko lekkie przeziebienie kurujcie sie dziewczyny :-)
ja zajadam się gorzką czekoladą
a ja wcinam grzeski w czekoladzie :-D nie wiem co mnie napadło to chyba po @ bo tak to ja za słodkim nie jestem i rzadko kiedy mam ochote :-)

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

15 mar 2010, 11:31

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 17:34 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość