Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

16 mar 2010, 00:01

Aaa, obecnie nie uzywam dziecięcego, tylko E sensitive (mmm uwielbiam za zapach i dobrze pierze)
Dzidziusia kocham za zapach :) Prałam w nim ciuszki Damiana, ale chciałam być super mamuśką i wyprać jego ciuszki na początek w Jelpie (po przygodach i wysypkach starszego po Loveli). A skubańca obsypało już w kilka godzin po porodzie. Wg lekarki po Jelpie. Kazała prać w płatkach mydlanych (cóż, Bartka ciuszki prałam w płatkach po tej nieszczęsnej wysypce i suchości). Wg mnie Jelp nie zawinił :ico_nienie: :ico_haha_01:
Zakręcone co?
Teraz chyba na starcie kupię dzidziusia. Ale często też piorę w orzechach, zwłaszcza latem, więc może wystarczą orzechy... (znacie?)

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

16 mar 2010, 08:46

Cześć Dziewczyny, to ja dzisiaj z rana witam się z :ico_kawa: Ricore :-)

U nas wczoraj kolejną porcję śniegu dowaliło :ico_zly: , ale było ciepło :-)

Martalka, :ico_brawa_01: za skończony 27 tydzień!
Samanta, :ico_brawa_01: za 26 tydzień!

mmarta, fajne zdziecie Igusi! :-)

Odebraliśmy wczoraj kolejne wyniki z laboratoriu, bo od razu po odebraniu tamtych zawieźliśmy jeszcze zrobić powtórne prywatnie. Wyszedł w nich jakiś gronkowiec, ale nie ten złocisty co poprzednio - tylko jakiś o wiele lżejszy, którego ponoć nosiecialmi jest 90% ludzi :ico_noniewiem: . Zostaliśmy zaiwadomieni, że tak naprawdę można go zbagatelizować i niczym nie leczyć bo nie jest groxny. No i teraz zachodziły w głowę w którym laboratorium doszło do pomyłki? :ico_olaboga: Tak czy owak mój lekarz powiedział, że najbezpieczniej będzie jeśli założymy, że to jest jednak ten gorszy, przeleczymy się odpowiednim antybiotykiem, a po kuracji zrobimy wszystkie badania od nowa. No i tego narazie się trzymam, choć nie ukrywam - mam nadzieję, że jednak tego gorszego nie mam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

16 mar 2010, 10:43

Julchik, na pewno następne wyniki będą idealne, nie wazne który to gronkowiec :ico_brawa_01: wytępicie go!

No to stawiam :ico_tort: za 27tc :ico_brawa_01: I kawkę, jak ktoś chce :ico_kawa: I tak sobie myślę, że fajnie byłoby taki torcik i kawkę wypić w realu :ico_oczko:


Samanta, za twój 26tc :ico_brawa_01:


Dzisiaj trzymamy kciuki za Anję. Ma zakładany szew!

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

16 mar 2010, 10:47

Brawa :ico_brawa_01: dla wszystkich kończących tygodnie :-)

julchik22, widzę, że na każdym kroku coś nowego Was spotyka! W tej sytuacji chyba rzeczywiście lepiej próbować wyleczyć gronkowca złocistego, potem zrobić badania i zorientować się, że już go nie ma :-)

Martalka, to mi dałaś do myślenia z tymi proszkami :ico_oczko: A tu nie wiadomo czy dzidziuś będzie miał uczulenie i na jaki :ico_oczko: A co to te orzechy?

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

16 mar 2010, 10:49

No, Martalka, fajnie by było :-) , to gdzie i kiedy? :ico_oczko:

Za Anja oczywiscie trzymamy mocno kciukasy :ico_sorki:

p.s. karo, jeszcze trcohę i zacznę omijać szerokim łukiem laboratoria... :ico_noniewiem: żartuje oczywiście, ale na tym przykładzie można wytrenować w sobie odruch niedowierzania i koniecznego kilkakrtnego sprawdzania wyników we własnym zakresie
Ostatnio zmieniony 16 mar 2010, 10:55 przez julchik22, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

16 mar 2010, 10:54

Karo, wkleję Ci linka do orzechów jak znajdę.
A co do proszków, dlatego lepiej kupić jak najmniejsze opakowanie proszku, albo faktycznie wyprać w płatkach mydlanych (biały jeleń starty na tarce :ico_noniewiem: lub gotowe płatki ze sklepu)...

Julchik, zapraszam nad morze, chociaż wieje- jak zwykle zresztą :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

16 mar 2010, 10:56

Martalka, to już 27 tc! Super :-) Ja poproszę Inkę z mlekiem :-) Też tak myślałam, że fajnie byłoby się spotkać w miłej kawiarni z pysznościami :-) Tylko w jakim miejscu? :ico_oczko: A do Teściów w jakie rejony jedziecie? :ico_oczko:

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

16 mar 2010, 10:57

Martalka, jeśli wszystko będzie dobrze, to wybierzemy się z Maluchem pod koniec września albo na poczatku października aby pooddychał morskim powietrzem :-)

karo, może i Ty sie skusisz w tym czasie? :-)
Ostatnio zmieniony 16 mar 2010, 10:58 przez julchik22, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

16 mar 2010, 10:57

opis co i jak http://ekodzieciak.pl/Ekologiczne-prani ... atanie,072
i tu sklep: http://sklep.ekodzieciak.pl/ekologiczne ... 53_75.html

A można je też dostać na wieeelu innych stronkach.

[ Dodano: 2010-03-16, 10:00 ]
Julchik, nie wiem w jakie okolice się wybieracie, ale jakby pomorze środkowe, to zapraszam :-D

Karo, do teściów jedziemy w okolice Częstochowy.Mieszkają z 50 km za Częstochową. :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

16 mar 2010, 11:33

dzień dobry. :ico_kawa:
Martalka, Samanta, brawa za skończone kolejne tygodnie! :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość