Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

16 mar 2010, 21:27

riterka, słodka ta Twoja Lenka...ma taka kształtną, śliczną główkę :ico_brawa_01:

Zborra kolki? Współczuję :ico_sorki:
Najgorsza jest ta bezradność :ico_olaboga:
Gdzieś wyczytałam ze kolki zaczynają się od 3 tygodnia życia więc może przed nami... oby nie! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

16 mar 2010, 22:06

matko tylko nie kolki :ico_sorki:
Zborra trzymaj się to mija :ico_oczko:
Qanchita, dzięki kochana
a nasza nie chce spać tylko się co chwilkę budzi :ico_noniewiem:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

16 mar 2010, 22:18

riterka, no u okulisty kicha nie przyjela mnie bo nie ma miejsca zapisalam sie prywatnie w piatek na 11.

no wlasnie mecze sie aby wysprzatac pokoj zuzi boo jutro przywioza mebeli i maz ma je skrecic. nie dawno pojechala moja mama dolozyla sie do wyprawki.

ciekawe co z jagodka

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

17 mar 2010, 11:01

hejka
Niunia śpi mam wolne :-D
jak tam brzuchatki i te już rozdwojone?
Zborra jak tam nocka minęła?
wisnia3006, a to nonono z tym okulistą, wszystko trzeba prywatnie :ico_zly:

wisnia3006
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6458
Rejestracja: 29 maja 2009, 15:30

17 mar 2010, 11:05

no hej

ale wam zazdroszcze ze macie juz dzidzie przy sobie ja zaczynam sie powoli stresowac wczesniej nie myslalam o porodzie a teraz hmm wielki stres.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

17 mar 2010, 12:00

Dzień dobry :-D

Cudowną noc mieliśmy. Jolka budziła się tylko na karmienie i przysypiała jeszcze przy cycu więc się wyspałam jak suseł :ico_brawa_01: Chyba po tacie taka leniwa :ico_oczko:
Teraz też śpi ale pewnie niedługo będzie znów się domagać jedzonka.

Hormiga pisała, że jest po nieprzespanej nocy ale szczęśliwa. Tymuś ładnie pije mleczko i może dziś wyjdą ze szpitala :ico_brawa_01:
Już nie mogę się doczekać, kiedy nam tu jakieś foto wrzuci :ico_brawa_01:

Wiśnia to się niepotrzebnie za lekarzem naczekałaś :ico_zly:
Tak to już jest! Ja wczoraj dzwoniłam zapisać Małą na USG bioderek, zaznaczam że prywatnie a i tak termin mamy dopiero na 14 kwietnia :ico_zly: Na fundusz czeka się nawet 3 miesiące :ico_szoking:
A lekarka mi powiedziała że mam zrobić to USG jak najszybciej bo przy ułożeniu pośladkowym dzidzi istnieje duże ryzyko!

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

17 mar 2010, 12:08

hej!

najpierw napiszę że u Jagódki wielkie nic! wyobraźcie sobie, żę laryngolog orzekł iż może rodzić naturalnie!!! :ico_zly: normalnie ręce opadają!!! ciekawe jak straci słuch, kto jej go zwróci... :ico_placzek: niepoważni lekarze, chory kraj...

nocka w miarę ok....młody po kąpieli zjadł niewiele a spał do 3....widocznie pełen był :-D i tak w sumie potem do 7 spał...czyli luzik
a dziś...hm....no właśnie lekko świruje...
nie wiem o co kaman, bo Hania tak nie robiła...więc wszystko dla mnie nowe..
on ciągle po jedzeniu warczy jak jakiś miś....dobrą godzinę, potem jakoś usypia...
długo odbija, teraz po godzinie jeszcze w łóżeczku ulał nosem! :ico_olaboga: jestem z leksza spanikowana....
a kolki...no moja córa miała przepisowo, od 3tygodnia! :ico_olaboga: ale dawaliśmy leki i jakoś poszło....ale początek był nielekki....aż strach się bać!

riterka, ale leży spokojnie jak się obudzi czy coś grymasi? ja nie wiem dlaczego tak robią, Hanka mi spała po 4godziny bez mrugnięcia okiem we dni i w nocy...
wisnia3006, ja pierdzielę, niech tych lekarzy jasny szlag trafi!!!
mebelki? o, a cóż za cudeńka kupiliście??
Qanchita, fajnie , że Jolka taka grzeczna! życzę Ci z całego serca, żeby tak było jak najdłużej!!!
mówisz, żę hormiga też ok?nieprzespane noce to teraz nasze życie heheheh więc luzik
ważne, że Tymuś ładnie je...

a usg na serio masz taki problem? u nas nie..
co prawda namawiają nas na płatne, 50zł...ale ja mam w d....
idę po skierowanie i już jesteśmy zarejestrowani na 23.03, czyli niecały tydzień, hurra!

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

17 mar 2010, 12:25

najpierw napiszę że u Jagódki wielkie nic! wyobraźcie sobie, żę laryngolog orzekł iż może rodzić naturalnie!!!
ja pierdzielę! :ico_puknij: co za naród. a potem że to pewnie na jej życzenie ten poród... phi! :ico_olaboga:

chcecie zobaczyć brzuś?
Obrazek

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

17 mar 2010, 12:26

a usg na serio masz taki problem?
No niestety :ico_olaboga:
Chyba jeszcze spróbuję o Poznań zahaczyć! Może tam będzie szybciej bo więcej lekarzy jest niż w naszych małych miasteczkach.
U nas za USG płaci się 100zł :ico_szoking:

A jak Ty to robisz że mały przesypia Ci 4 godziny ? :ico_szoking: Moja w nocy co 2 chce jeść. No i nie odbija! Też się strasznie martwiłam na początku bo opróżnia obie piersi a odbić nie ma zamiaru. No ale też nie ulewa więc może taki jej urok :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-03-17, 11:29 ]
tibby, super masz ten brzuś , taki gładziutki i bez rozstępów :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

17 mar 2010, 12:59

taki gładziutki i bez rozstępów
boże uchowaj taki do końca!!! :ico_haha_01: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość