Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

17 mar 2010, 11:52

matikasia, ja już dostałam 4 , a 5 jest do odebrania w rossmanie :ico_oczko:

mój Lolek nic mi nie daje zrobić , zaraz go ubore i na podwórko wystawię

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

17 mar 2010, 11:56

Wiolaw, ale jakie paczki, ja nie wiem w ogóle o co chodzi, bo nie dostałam ani jednej. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

17 mar 2010, 11:59

4 paczki??? :ico_szoking: to ile wypełniałaś tych ankiet w szpitalu?:)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

17 mar 2010, 12:02

Witam :-D
nie odzywam się, bo od niedzieli jest u nas moja mama i nawet nie mam kiedy wejść na forum, no i nie wypada za bardzo. Teraz mi się udało, bo mama się uparła, że ja mam odpoczywać, a ona pozmywa naczynia :-D ...a ja odpoczywam...na forum.

Muszę doczytać, a sporo stron przede mną. Widziałam tylko, że któraś z Was pytała o automat do chleba. Moja znajoma ma i nei jedt zadowolona. Woli sama zagnieść ciasto i upiec w piekarniku. Ja mam świetny przepis na chleb od dietetyka. Piekę go i jest naprawdę smaczny. Zaraz wstawię przepis.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

17 mar 2010, 12:05

Magda33 ja tam czekam z niecierpliwością na Twój przepis. To chyba nie kupię jak nie jest polecany.
Odpoczywaj jak masz mamę:) a forum to też odpoczynek:)


Mój obiadek na blogu:)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

17 mar 2010, 12:30

CHLEB

Składniki
1 kg mąki pszennej
2 szklanki otrąb pszennych
1 łyżeczka cukru
2-3 łyżeczki soli
2-4 łyżeczki siemienia lnianego
1 szklanka nasion np. słonecznika, dyni (wg uznania)
1 kostka drożdży
1 litr przegotowanej wody

Wykonanie
Wszystkie suche produkty wymieszać ze sobą. Z litra wody odlać szklankę i rozpuścić w niej drożdże. Przelać rozpuszczone drożdże do miski z suchymi produktami, następnie dolać większą część z pozostałego litra wody i wymieszać wszystko dokładnie do uzyskania konsystencji gęstego „błota”. :-D Jeżeli ciasto jest za gęste dolać resztę wody. Przełożyć ciasto do foremek keksowych (wyłożonych papierem do pieczenia) – do ¾ wysokości foremki. Przykryć ściereczką i odstawić w ciepłe miejsce do wyrośnięcia ( około 0,5 cm ponad brzegi foremki) Rozgrzać piekarnik do 180o C i piec 1 godzinę ( grzanie z góry i z dołu)

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

17 mar 2010, 13:52

Witam Kochane !!!!
Wpadam powiedziec ze pogoda taka sobie tzn jest cieplo bo jak wrocilam ze spacerku to mokra bylam a tylko sweterek mialam - ale za to sloneczka dzis brak :ico_noniewiem:

Ja wlasnie jestem po spacerku 1,5 godz o 14.00 znowu mykam :) pocwiczylam juz godzine i teraz odpoczywam .......

A powiedzcie mi czy wy jak juz dajecie deserek czy obiadek to za ile dajecie mleko???? bo moja mala to by odrazu jedno i drugie machnela :ico_olaboga:

NO I MUSZE SIE POCHWALIC OD CIAZY MAM 23 KG MNIEJ DO STANU SPRZED CIAZY BRAKUJE MI JESZCZE 10 KG A DO STANU SPRZED PORONIENIA JESZCZE JEDNO 10 KG TAKZE 20 KG JESZCZE MUSZE PRZEMECZYC :-D ALE CO DAM DAM RADE WIOSNA IDZIE BEDZIE DOBRZE ......

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

17 mar 2010, 14:03

A znacie jakieś strony w internecie gdzie można zamówić bezpłatne próbki? Kosmetyków, albo właśnie czegoś dla dzieciaczków.

Awatar użytkownika
emikaw85
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 590
Rejestracja: 04 wrz 2009, 18:25

17 mar 2010, 14:12

Cos nie moglam na forum wejsc. Moja zjadła szpinak. Soczek jej zrobiła. Starłan na tarce jabuszko i marchwe. Soczek wycisnełam prze gaze.

Sabcia, moja tez tak czasami robi. Dzis butli juz nie chciała.

Te slabe przybieranie na wadze moze byc tez zwiazane z tym ze nie karmie jej w nocy bo ona cala noc przesypia. A w dzien nadrabia. Co o tym myslicie?

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

17 mar 2010, 14:14

Sabcia, ja to różnie, zależy ile dam jak dam pół słoiczka to daje albo za jakies 30 minut albo odrazu
jak dam 3/4 lub cały to za 30 do 60 minut
dzis np zjadła poł słoiczka jabłek z morelami i 120 mleka i poszła spac
a pozniej jej dam poł słoiczka zupki i albo odrazu mleko albo po poł godziny zależy jak bedzie głodna

Kasia90, no ja nie znam ale chetnie bym poznała

moja kluska spi a ja sobie klan oglądam z nudów i sie zebrać nie moge by coś zrobić, chciałam wczoraj do empiku sobie skoczyc bo do 22 czynny ale piotrek "dzisiaj? noooo dooooobra jeeeeeedz" no to se pomyslałam mhm i nie pojechałam :|
ale w sobote to musze napewno i jeszcze zalicze sobie smyka rossmana i moze kino :ico_noniewiem:

wiolaw zrobiła mi ostatnio smaku na spagetti i musze dzis i ja zrobic, czyli moją diete szlag trafił ale od czego jest kolejny poniedziałek :ico_haha_01:

[ Dodano: 2010-03-17, 13:17 ]
Soczek jej zrobiła.
a ja chciałam kupić sok jabłkowy w sklepie i zapomniałam, ta moja inteligencja :ico_noniewiem:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości