Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

17 mar 2010, 23:08

Martalka, tak wlasnie w sumie myslalam ze Twoj brzuszek na chlopca jak na poczatku wklejalas :ico_oczko:
ale np.moja siora miala takie sam brzuszek idealnie i na chlopca i na dziewczynke :-)
ja mam taki sam jak z Igusia :ico_haha_02:

wlasnie wrocilam od znajomej - trzymalam miesiecznego chlopczyka na raczkach :ico_brawa_01: jejcia on nic nie wazy :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: boze jak to sie szybko zapomina jakie malenkie sa te dzieci :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

17 mar 2010, 23:55

ano zapomina się jakie toto małe.
Jak wróciłam z Damianem po porodzie, to Bart wydawał mi się taaaaki duuuży nagle :ico_haha_01: Na przykład po 1,5 miesiąca Damianka:

Obrazek

i dwudniowy kurczak z tatą
Obrazek
:-D

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

18 mar 2010, 11:11

Witam. dziękuję za miłe słowa odnośnie brzusia :ico_sorki: Ja używam ziajki przeciwko rozstępom i proszę. Póki co ani jednego. Aczkolwiek myślę, że to też kwestia samej kondycji skóry niż zasługa tych kremów. one z pewnością pomagają w ciągłym nawilżaniu.

Dziś idziemy do ginka i będzie usg :ico_brawa_01:

Mi jedni mówią, że brzuś spiczasty na chłopca, a inni znów, że w zasadzie jak na dziewczynkę. Jem przez całą ciążę słodycze i na to mnie nosi wiecznie i za słodką mleczną czekoladę jestem w stanie się oddać, i noszę chłopca.
A te czerwone kokardki we wózkach to po prostu komiczne :ico_haha_01:

Dobrze, że z Anją lepiej. Trzymam kciuki żeby teraz szybko wyszła. :ico_sorki:
Milego dnia.

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 mar 2010, 11:34

Martalka, jaaaaaa zaraz znowu bedzie takie malenstwo :ico_brawa_01: to naprawde prawdziwy cod :-D
tibby, milego podgladania na usg :ico_haha_02:

ja mykam na poczte bo wczoraj minelam listonosza wiec na poczcxie czeka na mnie moja boska torba na pieluchy :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

18 mar 2010, 11:52

jaka torba na pieluchy? Taka do przechowywania? Powieszenia na łóżeczko?
Ja chcę sobie taką uszyć, tylko żadnego fajnego materiału nie mogę dostać. Tzn. fajne są, ale ja chcę w miarę mało wzorzysty i beżowy. hihi... I ochraniacz muszę przerobić, bo jakoś zwiotczał i wiecznie opada. Muszę podszyc go ociepliną i naszyć właśnie ten materiał którego nie mam :ico_haha_01: No i jeszcze przybornik chcę uszyć :)

NICOLA_1985

18 mar 2010, 12:41

hej
coś mnie skórcze męczą od nocy ale są przerwy wieksze niz 10 minut i nic w zasadzie takiego sie nie dzieje.. dzisiaj nastawiam sie na odpoczywanie...
chciałam wkleic Wam fotke z brzuszkiem ale cos mi imageshack nie chce zdjecia przerobic... :ico_noniewiem:
znacie jakis inny program tak samo łatwy do obsługi?

[ Dodano: 2010-03-18, 11:54 ]
znalazłam... :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:


29 tydzień :-D :-D :-D
url=http://fotozrzut.pl/]Obrazek[/url]

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

18 mar 2010, 13:04

Witam Was moje Drogie :-)

A ja dziś miałam wizytę u lekarza i badania...O ile z brzusiem wszystko super, to cukier po obciążeniu glukozą mam troszkę za wysoki :ico_placzek: i niestety czeka mnie test diagnostyczny w szpitalu z 75g glukozy i czekaniem 2 godziny :ico_placzek: Nie wiem jak to wypiję i wytrzymam na czczo, no ale nie mam wyjścia;( W poniedziałek pojadę do szpitala, oby ta próba wyszła dobrze, bo jak nie to się zacznie jazda do Matki Polki w Łodzi...

Moja Teściowa jest pielęgniarką i pobiegła od razu do laboratorium spytać, no i trochę mnie uspokoiła, że nie jest zły wynik, poza tym najważniejsze jest by na czczo cukier był w normie... No cóż pozostaje mi czekać do poniedziałku...

Byliśmy też w szpitalu i jesteśmy umówieni na wieczór z położną z przyszpitalnej szkoły rodzenia na oglądanie oddziału :-) Od 28 tc uderzamy na zajęcia :-) No i dowiedziałam się na razie tyle, że dla dzidzi muszę zabrać jedynie pampersy i chusteczki nawilżane:) Resztę zapewniają. Już się nie mogę doczekać tych odwiedzin i jak dobrze pójdzie pooglądamy noworodki :-D

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

18 mar 2010, 13:10

Nicola, proszę, nawet nie strasz skurczami... a masz na to jakieś leki przeciwskurczowe? Uważąj na siebie!!

Karo, trzymam kciuki za 75g. Oby wyszło dobrze!!

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

18 mar 2010, 13:13

NICOLA_22, śliczny brzuszek :-) i taki sporawy bym powiedziała :-)

NICOLA_1985

18 mar 2010, 13:20

ja nie strasze serio boli ale nie czuje zeby skórcze były coraz bardziej bolesne albo zeby były czesciej... niestety to co mnie matrwi to to ze chyba było juz ich wiecej niz 10 .. a na dobe powinno byc maxymalnie 10.
zaraz sie połoze i stoperem policze ile wynosza przerwy.. mi sie wydaje ze tak okolo 15 minut
NICOLA_22, śliczny brzuszek :-) i taki sporawy bym powiedziała :-)
:-D no spory juz jest ciężko sie z jednego boku na drugi odwrócić.. ale jeszcze daje rade w miare :ico_oczko: jeszcze 8 tygodni musze wytrzymac

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość