Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

21 mar 2010, 09:39

Ja dzis 5 dzien I fazy i 3,5 kg na -
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
było wazenie .......waga ruszyła mam kolejne 0,5 kg w dól czyli waze 57 kilo
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

gratuluje sukcesów

ja przywycziłam sie juz do tych zwyżek wiec nie zniecheca mnie to juz tak bardzo..odliczma dni do kwietnia bo bede juz miec karnecik na fitness :-D :-D

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

21 mar 2010, 09:39

własnie sobie uswiadomiłam ze schudłam na dukanie 6 kg i jeszcze w tydzien przed kilogram czyli od poczatu lutego 7 kilo :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

[ Dodano: 2010-03-21, 08:48 ]
jestem w fazie 3 do 19 maja........23 pierwsze urodziny córci wiec myśle ze torta juz zjem :-D :-D

Awatar użytkownika
Beata_Tychy
Wodzu
Wodzu
Posty: 14131
Rejestracja: 20 lis 2008, 23:20

21 mar 2010, 11:03

hej dziewczynyyyyyy :ico_kawa:


Ewus cipo 3.5kg superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


Ja wczoraj zgrzeszylam
zjadlam rano jogurt z owsem :)
po poludniu kawalatko wolowiny z sosem czosnkowym-jogurtowym oczywiscie

i tak za mna slodkie chodziloooo
T. zezarl przy mnie puszke lodow czekoladowych potem paczka :ico_olaboga:
wiec gryslam rureczki czekoladowej
ale gryzeczek byl malusienkiiiiiii..potem T. zabral sie za pomarancze takich slodkich w zyciu nie jadlam 2 kawalatka zladlam
wiec gryzek suchej rurki polanej czekolada i 2 kawalki pomaranczki masakraaaaaaaaaaaaaaaa

wieczorem zjadlam pol makreli
i myslalam ze :704: jakos tak zle mi byloo



Dziś na sniadanko z przepisowni waszej zrocilam omlecik
pychotka :)

jutro zaczynam warzywka juz niemoge sie doczekac :ico_brawa_01:

Te pulpeciki pieknie sie zapowiadaja pewnie zrobie ;)


ciekawe jak wam weekend mija :)na Dukanie

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

21 mar 2010, 11:53

ja stram sie nie przejmowac tym wzrostem wagi ..ale jakos tak to mi psuje humorek..

na sniadanko zjadłam paste jajeczno serowa..i narazie jestem pełna..no i beda dzis kolejne pokusy bo do mamusi na objadek jedziemy

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

21 mar 2010, 21:32

gdzie sie dziewczynki podziewacie ????

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

21 mar 2010, 23:03

własnie włąsnie co tu tak puściutko..ja boje sie ze juro na wadze spadku nie zpbacze bo pojadłam teraz troche na noc..niby po dukanowsku ale chyba za duzo

Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

22 mar 2010, 00:25

Witam!!!
Gratulaski dla wszystkich za super osiagniecia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

no i sie pochewale ze w poltora miesiaca(nie cale) mam na minusie 8kg a moj mezus ponad 10 jutro sie wazymy jak co 5 dni wiec startowalam z 70kg z chakiem a 5 dni temu wazylam 63 ale @ dostalam wiec nie wiem jak jutro waga wskaze
Ogolnie jestem zdowolona bo naprawde potrafie zjesc duzo mialam taki okres ze w ogole mi sie jesc nie chcialo i waga lekko spadla ale jak tylko zaczelam jesc wiecej to zaczelam spadac z wagi szybciej i nawet jak mialam porzednia@ to tez lecialam w dol
jestesmy nadal na 2 fazie bo ja mam cel wrocic do swojej wagi czyli 54-55 wiec jeszcze troche zostalo :ico_oczko:
Ale sie laseczki rozpisalyscie normalnie ja nie nadazam ale udalo mi sie wszystko doczytac Ja pieke ten chlebek ktory jest wrzucony na 1 fazie i powiem wam ze to dla mnie niebo w gebie jak dam pare kropelek slodziku i aromat waniliowy ale teraz sprobuje dprawic czosnkeim graulownaym mysle ze powinien byc tez smacznnu to warogu :ico_oczko:

a jak tam wasze serniki jak smaakuja? i jak wam wychodza?
Ja slyszalam ze jak slodzik jest jakis nie fajny to moze zepsuc smak sernika i w ogole wiec nie wiem jaki jest najlepszy? Bo rzeczywiscie nawet jak mam ochote na cos slodkiego to sobie daje troche do serka homogenizowanego slodzika i cynamonu ake ostatnio kupilam taki jakis dziwny ten slodzik w smaku i mi nie pasi :ico_olaboga:
bo pojadłam teraz troche na noc..niby po dukanowsku ale chyba za duzo
Ja tez tak sie kiedys martwilam ale powiem ci ze nie raz sie na noc najem zeby brzydko nie poewiedziec nazre i naprawde nie jest zle a le ja sie waze tylko co 5 dni bo mniej mie stresuje ze cos stoi itd a tak po 5 dniach zawsze widze jakis spadek :ico_oczko:
Dobra kochane kobitki milej nocki zycze i sory za byki ale pisze prawie w cimnosciach egipskich he he he :-D

Awatar użytkownika
pata
4000 - letni staruszek
Posty: 4653
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:30

22 mar 2010, 07:50

hej poniedzialkowo
gratuluje sukcesów :ico_brawa_01:
zoola27, zazdroszcze 3 fazy :ico_sorki: :ico_brawa_01:
dana, mamy podobne rezultaty i to doczego dążysz to moje marzenie :ico_oczko:

i muszę się wam pochwalić ze dziewczyny ze szkoły zauważyły ze jakby jest mnie mniej :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

poza tym mamy wiosne :509: :509: :509:

i dziś "odpalam" rower

Awatar użytkownika
Marcia77
Wodzu
Wodzu
Posty: 11779
Rejestracja: 08 lip 2008, 16:04

22 mar 2010, 08:32

witam porannie..nadal czekam na @..pisałyscie ze tez Wam sie spoźniała..a o ile??

u mnie spadek prawie zaden.. :ico_placzek: :ico_placzek: musze sie zabrac w koncu za ćwiczenia

Awatar użytkownika
ramonka
Wodzu
Wodzu
Posty: 18597
Rejestracja: 08 sie 2008, 18:20

22 mar 2010, 08:57

hej :-D
witam wiosennie i poweekendowo :ico_sorki:
Ja w sobote po imprezie torta zjadłam kawalek :ico_olaboga: @ do tego rpzyszła, na wadze standardowo 1 kg wiecej juz mnie to wkurza ;-)
ale przechodze od jutra na 3 faze :ico_sorki:
dana, waga super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: a słodzik tez mi nie odpowiada jedynie do kawy
jak zrobiłam sernik to był niedobry wlasnie przez słodzik :ico_sorki:
dziewczyny ze szkoły zauważyły ze jakby jest mnie mniej
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: no i o to nam chodziło :ico_brawa_01: super jak to motywuje prawda? :ico_sorki:
Marcia77, mi 1 razem chyba tydzien sie spozniła
teraz przyszła punktualnie w stosunku do poprzedniego miesiaca ;-)
a moj organizm zatrzymuje wode masakrycznie
wczoraj wypiłam butelke 1,5 l i wogole nie chce mi sie sikac :ico_szoking:

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość